Navigáció átugrása
756

Budapest–Budaörs–Törökbálint–Érd–Százhalombatta

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 756 1 I    
0,0 0,0 .. Budapest, Waldorf ált. iskola 15:45
3,5 .. .. Budaörs, Baross u. 15:51
5,1 .. .. Budaörs, Városháza 15:53
5,6 .. .. Budaörs, Gimnázium 15:54
8,3 .. .. Budaörs, Gyár u. 16:00
9,8 .. .. Törökbálint, Vasútállomás 16:03
10,5 .. .. Törökbálint, Köztársaság tér 16:05
10,9 .. .. Törökbálint, Idősek otthona 16:06
11,4 .. .. Törökbálint, Károlyi u. / Széchenyi tér 16:07
.. 6,1 .. Törökbálint, Nyár u. S
.. 7,0 .. Törökbálint, Baross G. u. S
.. 7,3 .. Törökbálint, Harangláb S
.. 7,7 0,0 Törökbálint, Ady Endre u. S
.. S 0,7 Törökbálint, Sportközpont S
13,3 9,1 3,0 Törökbálint, Virágtanya 16:09
14,0 9,8 .. Érd, Felsővölgyi u. 16:10
14,6 10,4 .. Érd, Szedő u. 16:12
15,3 11,1 .. Érd, Bem tér 16:14
15,8 11,6 .. Érd, Rekettye u. 16:15
16,3 12,1 .. Érd, Daróci u. 16:17
16,7 12,5 .. Érd, Cserhalmi u. 16:18
17,2 13,0 .. Érd, Akácfa u. 16:19
17,7 13,5 .. Érd, Aggteleki u. 16:21
18,2 14,0 .. Érd, Géza u. 16:22
18,7 14,5 .. Érd, Gellért u. 16:24
19,2 15,0 .. Érd, Ferenc u. 16:25
19,6 15,4 .. Érd, Attila u. 16:26
20,0 15,8 .. Érd, Széchenyi tér 16:27
20,6 16,4 0,0 Érd, Kálvin tér 16:30
.. .. 0,6 Érd, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  16:32
20,6 .. 1,2 Érd, Kálvin tér 16:34
21,2 .. .. Érd, Szabadság tér 16:35
22,2 .. .. Érd, Temető 16:37
22,8 .. .. Érd, Délibáb u. 16:39
26,8 .. .. Bentapuszta 16:43
28,2 .. .. Százhalombatta, Vasútállomás 16:47

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek