Navigáció átugrása
760, 763

Bicske–Etyek–Biatorbágy–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E R E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 760 2 M     alacsonypadlós járat 760 4       alacsonypadlós járat 762 2 M     alacsonypadlós járat 760 6 M     alacsonypadlós járat 778 2 M     alacsonypadlós járat 760 8 M     alacsonypadlós járat 762 4       alacsonypadlós járat 763 10 M     alacsonypadlós járat 782 2 M     alacsonypadlós járat 778 4 M     alacsonypadlós járat 760 12       alacsonypadlós járat 762 6 M     alacsonypadlós járat 763 14 I     alacsonypadlós járat 778 6 M     alacsonypadlós járat 760 16 M     alacsonypadlós járat 762 8       alacsonypadlós járat 763 18 I     alacsonypadlós járat 767 2 M     alacsonypadlós járat 760 20       alacsonypadlós járat 762 10 M     alacsonypadlós járat 778 10 M     alacsonypadlós járat 767 4 I     alacsonypadlós járat 760 22 M     alacsonypadlós járat 762 12       alacsonypadlós járat 760 24       alacsonypadlós járat 778 12 M     alacsonypadlós járat 767 6 M     alacsonypadlós járat 760 26 I     alacsonypadlós járat 762 14       alacsonypadlós járat 760 28       alacsonypadlós járat 760 30       alacsonypadlós járat 762 16       alacsonypadlós járat 760 32       alacsonypadlós járat 760 34       alacsonypadlós járat 762 18       alacsonypadlós járat 760 36       alacsonypadlós járat 778 22 M     alacsonypadlós járat 760 38 M     alacsonypadlós járat 760 40       alacsonypadlós járat 778 24 M     alacsonypadlós járat 760 42 M     alacsonypadlós járat 763 92 I     alacsonypadlós járat 762 20       alacsonypadlós járat 760 46       alacsonypadlós járat 762 22 M     alacsonypadlós járat 763 76 I     alacsonypadlós járat 778 26 M     alacsonypadlós járat 760 50 M     alacsonypadlós járat 762 24   22   alacsonypadlós járat 760 52   2   alacsonypadlós járat 762 26 M     alacsonypadlós járat 778 28 M     alacsonypadlós járat 760 54 M     alacsonypadlós járat 762 28   22   alacsonypadlós járat 760 56   2   alacsonypadlós járat 778 30 M     alacsonypadlós járat 767 8 M     alacsonypadlós járat 760 58 I     alacsonypadlós járat 762 30   2   alacsonypadlós járat 760 60   21   alacsonypadlós járat 760 62 M     alacsonypadlós járat 760 64   2   alacsonypadlós járat 762 32   2   alacsonypadlós járat 760 68   2   alacsonypadlós járat 760 70   2   alacsonypadlós járat 762 34   2   760 172 A 2   alacsonypadlós járat 760 72 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. .. Bicske, Vasútállomás                                                           08:30       11:30                   14:30                               17:30                
0,7 0,7 .. .. Bicske, Benzinkút                                                           08:31       11:31                   14:31                               17:31                
1,4 1,4 .. .. Bicske, Műszaki áruház                                                           08:33       11:33                   14:33                               17:33                
7,8 7,8 .. .. Háromrózsa-tanya                                                           08:40       11:40                   14:40                               17:40                
12,5 12,5 .. .. Etyek, Botpuszta 03:45 04:15   04:45   05:15         05:45       06:15   06:30 06:40 06:45     07:00 07:15   07:45         08:45 09:45   10:45 11:45   12:45     13:45         14:45           15:45         16:45         17:45   18:45   19:45 20:45   21:45 21:45
13,7 13,7 .. .. Etyek, Boti úti kiskertek 03:47 04:17   04:47   05:17         05:47       06:17   06:32 06:42 06:47     07:02 07:17   07:47         08:47 09:47   10:47 11:47   12:47     13:47         14:47           15:47         16:47         17:47   18:47   19:47 20:47   21:47 21:47
14,2 14,2 .. .. Etyek, Boti út 03:48 04:18   04:48   05:18         05:48       06:18   06:33 06:43 06:48     07:03 07:18   07:48         08:48 09:48   10:48 11:48   12:48     13:48         14:48           15:48         16:48         17:48   18:48   19:48 20:48   21:48 21:48
15,3 15,3 0,0 .. Etyek, Bicskei elág. | |   |   |         |       |   | | |     | |   |         | |   | |   |     |         |           |         |         |   |   | |   | |
S S 0,5 .. Etyek, Italbolt | |   |   |         |       |   | | |     | |   |         | |   | |   |     |         |           |         |         |   |   | |   | |
S S 0,7 .. Etyek, aut.ford. 03:50 04:20   04:50   05:20   05:35 05:40   05:50   06:05   06:20   06:35 06:45 06:50     07:05 07:20   07:50   08:05 08:20   08:50 09:50   10:50 11:50   12:50   13:20 13:50   14:20 14:40   14:50   15:05   15:20   15:50     16:20   16:50   17:10 17:20   17:50 18:20 18:50   19:50 20:50   21:50 21:50
S S 0,5 .. Etyek, Italbolt 03:51 04:21   04:51   05:21   05:36 05:41   05:51   06:06   06:21   06:36 06:46 06:51     07:06 07:21   07:51   08:06 08:21   08:51 09:51   10:51 11:51   12:51   13:21 13:51   14:21 14:41   14:51   15:06   15:21   15:51     16:21   16:51   17:11 17:21   17:51 18:21 18:51   19:51 20:51   21:51 21:51
15,3 15,3 0,0 .. Etyek, Bicskei elág. | |   |   |   | |   |   |   |   | | |     | |   |   | |   | |   | |   |   | |   | |   |   |   |   |     |   |   | |   | | |   | |   | |
15,5 15,5 .. .. Etyek, Községháza 03:53 04:23   04:53   05:23   05:38 05:43   05:53   06:08   06:23   06:38 06:48 06:53     07:08 07:23   07:53   08:08 08:23   08:53 09:53   10:53 11:53   12:53   13:23 13:53   14:23 14:43   14:53   15:08   15:23   15:53     16:23   16:53   17:13 17:23   17:53 18:23 18:53   19:53 20:53   21:53 21:53
16,1 16,1 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 03:54 04:24   04:54   05:24   05:39 05:44   05:54   06:09   06:24   06:39 06:49 06:54     07:09 07:24   07:54   08:09 08:24   08:54 09:54   10:54 11:54   12:54   13:24 13:54   14:24 14:44   14:54   15:09   15:24   15:54     16:24   16:54   17:14 17:24   17:54 18:24 18:54   19:54 20:54   21:54 21:54
20,8 20,8 .. .. Biatorbágy, Kálvin tér 04:02 04:32 04:42 05:02   05:32 05:42 05:47 05:52   06:02 06:12 06:17   06:32 06:42 06:47 06:57 07:02 07:12   07:17 07:32 07:42 08:02   08:17 08:32 08:42 09:02 10:02 10:42 11:02 12:02 12:42 13:02   13:32 14:02   14:32 14:52 14:42 15:02 15:12 15:17   15:32 15:42 16:02 16:12   16:32 16:42 17:02   17:22 17:32 17:42 18:02 18:32 19:02 19:42 20:02 21:02 21:42 22:02 22:02
21,3 21,3 .. .. Biatorbágy, Szentháromság tér 04:03 04:33 04:43 05:03   05:33 05:43 05:48 05:53   06:03 06:13 06:18   06:33 06:43 06:48 06:58 07:03 07:13   07:18 07:33 07:43 08:03   08:18 08:33 08:43 09:03 10:03 10:43 11:03 12:03 12:43 13:03   13:33 14:03   14:33 14:53 14:43 15:03 15:13 15:18   15:33 15:43 16:03 16:13   16:33 16:43 17:03   17:23 17:33 17:43 18:03 18:33 19:03 19:43 20:03 21:03 21:43 22:03 22:03
21,7 21,7 .. .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 04:04 04:34 04:44 05:04   05:34 05:44 05:49 05:54   06:04 06:14 06:19   06:34 06:44 06:49 06:59 07:04 07:14   07:19 07:34 07:44 08:04   08:19 08:34 08:44 09:04 10:04 10:44 11:04 12:04 12:44 13:04   13:34 14:04   14:34 14:54 14:44 15:04 15:14 15:19   15:34 15:44 16:04 16:14   16:34 16:44 17:04   17:24 17:34 17:44 18:04 18:34 19:04 19:44 20:04 21:04 21:44 22:04 22:04
22,3 22,3 .. .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 04:06 04:36 04:46 05:06   05:36 05:46 05:51 05:56   06:06 06:16 06:21   06:36 06:46 06:51 07:01 07:06 07:16   07:21 07:36 07:46 08:06   08:21 08:36 08:46 09:06 10:06 10:46 11:06 12:06 12:46 13:06   13:36 14:06   14:36 14:56 14:46 15:06 15:16 15:21   15:36 15:46 16:06 16:16   16:36 16:46 17:06   17:26 17:36 17:46 18:06 18:36 19:06 19:46 20:06 21:06 21:46 22:06 22:06
22,9 22,9 .. .. Biatorbágy, Vasúti u. 04:07 04:37 S 05:07 05:09 05:37 S 05:52 05:57 06:04 06:07 S 06:22 06:34 06:37 S 06:52 07:02 07:07 S 07:17 07:22 07:37 S 08:07 08:17 08:22 08:37 S 09:07 10:07 S 11:07 12:07 S 13:07 13:27 13:37 14:07 14:27 14:37 14:57 S 15:07 S 15:22 15:27 15:37 S 16:07 S 16:27 16:37 S 17:07 17:27 17:27 17:37 S 18:07 18:37 19:07 S 20:07 21:07 S 22:07 22:07
23,8 23,8 0,0 .. Biatorbágy, Meggyfa u. 04:09 04:39 S 05:09 05:11 05:39 S 05:54 S 06:06 06:09 S 06:24 06:36 06:39 S 06:54 07:04 07:09 S 07:19 07:24 07:39 S 08:09 08:19 08:24 08:39 S 09:09 10:09 S 11:09 12:09 S 13:09 13:29 13:39 14:09 14:29 14:39 14:59 S 15:09 S 15:24 15:29 15:39 S 16:09 S 16:29 16:39 S 17:09 17:29 17:29 17:39 S 18:09 18:39 19:09 S 20:09 21:09 S 22:09 22:09
S S 1,6 .. Biatorbágy, Schachermayer-L. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:41 S S S S S S S S S S S 16:41 S S S S S S S S S S S S S S 22:11
S S 3,8 .. Biatorbágy, M1 Business Park S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:44 S S S S S S S S S S S 16:44 S S S S S S S S S S S S S S 22:14
S S 6,6 .. Biatorbágy, vá. bej. út S S | S S S | S | S S | S S S | S S S | S S S | S S S S | S S | S S | S S S S S | S | S | S S S | S | S | | S S S S | S S S | S S | S |
S S 6,8 .. Biatorbágy, Vasútállomás S S 04:58 S S S 05:58 S 06:00 S S 06:28 S S S 06:58 S S S 07:28 S S S 07:58 S S S S 08:58 S S 10:58 S S 12:58 S S S S S 14:48 S 14:58 S 15:28 S S S 15:58 S 16:28 S 16:48 16:58 S S S S 17:58 S S S 19:58 S S 21:58 S 22:18
Biatorbágy     05:11       06:12   06:12     06:41       07:10       07:42       08:10         09:10     11:10     13:10           15:10   15:10   15:40       16:10   16:40   17:10 17:10         18:10       20:10     22:10    
Budapest, Kelenföld     05:28       06:29   06:29     06:58       07:27       07:59       08:27         09:27     11:27     13:27           15:27   15:27   15:57       16:27   16:57   17:27 17:27         18:27       20:27     22:27    
Biatorbágy                               07:12       07:42       08:12                                 15:12   15:12   15:42       16:12   16:42   17:12 17:12         18:12       20:12         22:42
Tatabánya                               07:42       08:12       08:42                                 15:42   15:42   16:12       16:42   17:12   17:42 17:42         18:42       20:42         23:12
S S 6,8 .. Biatorbágy, Vasútállomás S S 04:59 S S S 05:59 S 06:01 S S 06:29 S S S 06:59 S S S 07:29 S S S 07:59 S S S S 08:59 S S 10:59 S S 12:59 S S S S S 14:49 S 14:59 S 15:29 S S S 15:59 S 16:29 S 16:49 16:59 S S S S 17:59 S S S   S S   S 22:19
S S 6,6 .. Biatorbágy, vá. bej. út S S | S S S | S   S S | S S S | S S S | S S S | S S S S | S S | S S | S S S S S | S | S | S S S | S | S | | S S S S | S S S   S S   S |
S S 7,2 .. Biatorbágy, Schachermayer-L. S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:50 S S S S S S S S S S S 16:50 S S S S S S S S S   S S   S 22:20
27,1 S 10,8 .. Biatorbágy, ALPINE 04:14 04:44 05:04 05:14 05:16 05:44 06:04 S   06:11 06:14 06:34 S 06:41 06:44 07:04 | 07:09 07:14 07:34 07:24 07:29 07:44 08:04 08:14 08:24 08:29 08:44 09:04 09:14 10:14 11:04 11:14 12:14 13:04 13:14 13:34 13:44 14:14 14:34 14:54 S 15:04 15:14 15:34 S 15:34 15:44 16:04 16:14 16:34 16:34 16:54 17:04 17:14 17:34 17:34 17:44 18:04 18:14 18:44 19:14   20:14 21:14   22:14 22:24
27,7 S .. 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | S | | S   S | | S S | | S | | | S | | | | S | | | | | | | | | | S | | S | S | | | S S | | | | S | | | S | | | | | |   | |   | |
S S .. 0,2 Biatorbágy, Premier Outlet S S S S S S S S   S S S S S 06:46 S S S S S S S S 08:06 08:16 S 08:31 08:46 09:06 09:16 10:16 11:06 11:16 12:16 13:06 13:16 S 13:46 14:16 S 14:56 S 15:06 15:16 15:36 S S 15:46 16:06 16:16 16:36 S 16:56 17:06 17:16 S 17:36 17:46 18:06 18:16 18:46 19:16   20:16 S   S S
27,7 S .. 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | S | | S   S | | S S | | S | | | S | | | | S | | | | | | | | | | S | | S | S | | | S S | | | | S | | | S | | | | | |   | |   | |
29,6 S .. .. Budaörs, Tetra Pak 04:17 04:47 05:07 05:17 S 05:47 06:07 S   S 06:17 06:37 S S 06:50 07:07 S S 07:17 07:37 S S 07:47 08:10 08:20 S S 08:50 09:10 09:20 10:20 11:10 11:20 12:20 13:10 13:20 S 13:50 14:20 S 15:00 S 15:10 15:20 15:40 S S 15:50 16:10 16:20 16:40 S 17:00 17:10 17:20 S S 17:50 18:10 18:20 18:50 19:20   20:20 21:17   22:17 22:27
34,3 34,3 0,0 .. Budaörs, Benzinkút 04:23 04:53 05:13 05:23 05:24 05:53 06:13 |   06:19 06:23 06:43 | 06:49 06:56 07:13 | S 07:23 07:43 07:35 S 07:53 08:16 08:26 08:32 S 08:56 09:16 09:26 10:26 11:16 11:26 12:26 13:16 13:26 13:42 13:56 14:26 14:42 15:06 | 15:16 15:26 15:46 | 15:42 15:56 16:16 16:26 16:46 16:42 17:06 17:16 17:26 17:42 S 17:56 18:16 18:26 18:56 19:26   20:26 21:23   22:23 22:33
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                        
S 39,2 4,9 .. Budapest, Sasadi út Csak leszállás  04:28 04:58 05:18 05:28 05:29 05:58 06:18 06:08   06:24 06:28 06:48 06:38 06:54 07:02 07:19 07:08 07:32 07:29 07:49 07:41 07:52 07:59 08:22 08:32 08:37 08:54 09:01 09:21 09:31 10:31 11:21 11:31 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
.. .. 5,0 .. Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) Csak leszállás  04:29 04:59 05:19 05:29 05:30 05:59 06:19 06:09   06:25 06:29 06:49 06:39 06:55 07:03 07:20 07:09 07:33 07:30 07:50 07:42 07:53 08:00 08:23 08:33 08:38 08:55 09:02 09:22 09:32 10:32 11:22 11:32 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S 40,7 S .. Budapest, Kelenföldi autóbuszgarázs S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                        
39,4 S S .. Budapest, Péterhegyi út S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:33 13:23 13:33 | 14:03 14:33 | 15:13 | 15:23 15:33 15:53 | | 16:03 16:23 16:33 16:53 | 17:13 17:23 17:33 | 18:02 18:03 18:23 18:33 19:03 19:33   20:33 21:30   22:30 22:40
40,6 S 7,1 .. Budapest, Borszéki u. 04:35 05:05 05:25 05:35 | 05:00 06:25 |   | 06:35 06:55 | | 07:10 07:27 | 07:40 07:37 07:57 | 08:00 08:07 08:30 08:40 | 09:02 09:08 09:28 09:38 10:38 11:28 11:38 12:36 13:26 13:36 | 14:06 14:36 | 15:16 | 15:26 15:36 15:56 | | 16:06 16:26 16:36 16:56 | 17:16 17:26 17:36 | 18:05 18:06 18:26 18:36 19:06 19:36   20:36 21:33   22:33 22:43
41,5 43,0 8,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás 04:37 05:07 05:27 05:37 05:34 06:07 06:27 06:17   06:29 06:37 06:57 06:47 07:02 07:12 07:29 07:18 07:42 07:39 07:59 07:50 08:02 08:09 08:32 08:42 08:45 09:04 09:10 09:30 09:40 10:40 11:30 11:40 12:38 13:28 13:38 13:52 14:08 14:38 14:52 15:18 15:20 15:28 15:38 15:58 15:45 15:52 16:08 16:28 16:38 16:58 16:52 17:18 17:28 17:38 17:52 18:07 18:08 18:28 18:38 19:08 19:38   20:38 21:35   22:35 22:45

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Premier Outlet áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
21 XII. 24-én rövidített útvonalon, Bicske, vá. - Etyek, aut. ford. között közlekedik.
22 XII. 24-én rövidített útvonalon, Sóskút, iskola - Biatorbágy, aut. ford. között közlekedik.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat