Navigáció átugrása
760, 763

Bicske–Etyek–Biatorbágy–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E   E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E R E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 760 2 M     alacsonypadlós járat 760 4       alacsonypadlós járat 762 2 M     alacsonypadlós járat 760 6 M     alacsonypadlós járat 778 2 M     alacsonypadlós járat 760 8 M     alacsonypadlós járat 762 4       alacsonypadlós járat 763 10 M     alacsonypadlós járat 782 2 M     alacsonypadlós járat 778 4 M     alacsonypadlós járat 760 12       alacsonypadlós járat 762 6 M     alacsonypadlós járat 763 14 I     alacsonypadlós járat 778 6 M     alacsonypadlós járat 760 16 M     alacsonypadlós járat 762 8       alacsonypadlós járat 763 18 I     alacsonypadlós járat 767 2 M     alacsonypadlós járat 760 20       alacsonypadlós járat 762 10 M     alacsonypadlós járat 778 10 M     alacsonypadlós járat 767 4 I     alacsonypadlós járat 760 22 M     alacsonypadlós járat 762 12       alacsonypadlós járat 760 24       alacsonypadlós járat 778 12 M     alacsonypadlós járat 767 6 M     alacsonypadlós járat 760 26 I     alacsonypadlós járat 762 14       alacsonypadlós járat 760 28       alacsonypadlós járat 760 30       alacsonypadlós járat 778 14 M     762 16       alacsonypadlós járat 760 32       alacsonypadlós járat 760 34       alacsonypadlós járat 762 18       alacsonypadlós járat 760 36       alacsonypadlós járat 778 22 M     alacsonypadlós járat 760 38 M     alacsonypadlós járat 760 40       alacsonypadlós járat 778 24 M     alacsonypadlós járat 760 42 M     alacsonypadlós járat 763 92 I     alacsonypadlós járat 762 20       alacsonypadlós járat 760 46       alacsonypadlós járat 762 22 M     alacsonypadlós járat 763 76 I     alacsonypadlós járat 778 26 M     alacsonypadlós járat 760 50 M     alacsonypadlós járat 762 24   22   alacsonypadlós járat 760 52   2   alacsonypadlós járat 762 26 M     alacsonypadlós járat 778 28 M     alacsonypadlós járat 760 54 M     alacsonypadlós járat 762 28   22   alacsonypadlós járat 760 56   2   alacsonypadlós járat 778 30 M     alacsonypadlós járat 767 8 M     alacsonypadlós járat 760 58 I     alacsonypadlós járat 762 30   2   alacsonypadlós járat 760 60   21   alacsonypadlós járat 760 62 M     alacsonypadlós járat 760 64   2   alacsonypadlós járat 762 32   2   alacsonypadlós járat 760 68   2   alacsonypadlós járat 760 70   2   alacsonypadlós járat 762 34   2   760 172 A 2   alacsonypadlós járat 760 72 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. .. Bicske, Vasútállomás                                                           08:30         11:30                   14:30                               17:30                
0,7 0,7 .. .. Bicske, vá. bej. út                                                           08:31         11:31                   14:31                               17:31                
1,4 1,4 .. .. Bicske, Műszaki áruház                                                           08:33         11:33                   14:33                               17:33                
7,8 7,8 .. .. Háromrózsa-tanya                                                           08:40         11:40                   14:40                               17:40                
12,5 12,5 .. .. Etyek, Botpuszta 03:45 04:15   04:45   05:15         05:45       06:15   06:30 06:40 06:45     07:00 07:15   07:45         08:45 09:45     10:45 11:45   12:45     13:45         14:45           15:45         16:45         17:45   18:45   19:45 20:45   21:45 21:45
13,7 13,7 .. .. Etyek, Boti úti kiskertek 03:47 04:17   04:47   05:17         05:47       06:17   06:32 06:42 06:47     07:02 07:17   07:47         08:47 09:47     10:47 11:47   12:47     13:47         14:47           15:47         16:47         17:47   18:47   19:47 20:47   21:47 21:47
14,2 14,2 .. .. Etyek, Boti út 03:48 04:18   04:48   05:18         05:48       06:18   06:33 06:43 06:48     07:03 07:18   07:48         08:48 09:48     10:48 11:48   12:48     13:48         14:48           15:48         16:48         17:48   18:48   19:48 20:48   21:48 21:48
15,3 15,3 0,0 .. Etyek, bicskei elág. | |   |   |         |       |   | | |     | |   |         | |     | |   |     |         |           |         |         |   |   | |   | |
S S 0,5 .. Etyek, Italbolt | |   |   |         |       |   | | |     | |   |         | |     | |   |     |         |           |         |         |   |   | |   | |
S S 0,7 .. Etyek, aut. ford. 03:50 04:20   04:50   05:20   05:35 05:40   05:50   06:05   06:20   06:35 06:45 06:50     07:05 07:20   07:50   08:05 08:20   08:50 09:50     10:50 11:50   12:50   13:20 13:50   14:20 14:40   14:50   15:05   15:20   15:50     16:20   16:50   17:10 17:20   17:50 18:20 18:50   19:50 20:50   21:50 21:50
S S 0,5 .. Etyek, Italbolt 03:51 04:21   04:51   05:21   05:36 05:41   05:51   06:06   06:21   06:36 06:46 06:51     07:06 07:21   07:51   08:06 08:21   08:51 09:51     10:51 11:51   12:51   13:21 13:51   14:21 14:41   14:51   15:06   15:21   15:51     16:21   16:51   17:11 17:21   17:51 18:21 18:51   19:51 20:51   21:51 21:51
15,3 15,3 0,0 .. Etyek, bicskei elág. | |   |   |   | |   |   |   |   | | |     | |   |   | |   | |     | |   |   | |   | |   |   |   |   |     |   |   | |   | | |   | |   | |
15,5 15,5 .. .. Etyek, Községháza 03:53 04:23   04:53   05:23   05:38 05:43   05:53   06:08   06:23   06:38 06:48 06:53     07:08 07:23   07:53   08:08 08:23   08:53 09:53     10:53 11:53   12:53   13:23 13:53   14:23 14:43   14:53   15:08   15:23   15:53     16:23   16:53   17:13 17:23   17:53 18:23 18:53   19:53 20:53   21:53 21:53
16,1 16,1 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 03:54 04:24   04:54   05:24   05:39 05:44   05:54   06:09   06:24   06:39 06:49 06:54     07:09 07:24   07:54   08:09 08:24   08:54 09:54     10:54 11:54   12:54   13:24 13:54   14:24 14:44   14:54   15:09   15:24   15:54     16:24   16:54   17:14 17:24   17:54 18:24 18:54   19:54 20:54   21:54 21:54
20,8 20,8 .. .. Biatorbágy, Kálvin tér 04:02 04:32 04:42 05:02   05:32 05:42 05:47 05:52   06:02 06:12 06:17   06:32 06:42 06:47 06:57 07:02 07:12   07:17 07:32 07:42 08:02   08:17 08:32 08:42 09:02 10:02   10:42 11:02 12:02 12:42 13:02   13:32 14:02   14:32 14:52 14:42 15:02 15:12 15:17   15:32 15:42 16:02 16:12   16:32 16:42 17:02   17:22 17:32 17:42 18:02 18:32 19:02 19:42 20:02 21:02 21:42 22:02 22:02
21,3 21,3 .. .. Biatorbágy, Szentháromság tér 04:03 04:33 04:43 05:03   05:33 05:43 05:48 05:53   06:03 06:13 06:18   06:33 06:43 06:48 06:58 07:03 07:13   07:18 07:33 07:43 08:03   08:18 08:33 08:43 09:03 10:03   10:43 11:03 12:03 12:43 13:03   13:33 14:03   14:33 14:53 14:43 15:03 15:13 15:18   15:33 15:43 16:03 16:13   16:33 16:43 17:03   17:23 17:33 17:43 18:03 18:33 19:03 19:43 20:03 21:03 21:43 22:03 22:03
21,7 21,7 .. .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 04:04 04:34 04:44 05:04   05:34 05:44 05:49 05:54   06:04 06:14 06:19   06:34 06:44 06:49 06:59 07:04 07:14   07:19 07:34 07:44 08:04   08:19 08:34 08:44 09:04 10:04   10:44 11:04 12:04 12:44 13:04   13:34 14:04   14:34 14:54 14:44 15:04 15:14 15:19   15:34 15:44 16:04 16:14   16:34 16:44 17:04   17:24 17:34 17:44 18:04 18:34 19:04 19:44 20:04 21:04 21:44 22:04 22:04
22,3 22,3 .. .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 04:06 04:36 04:46 05:06   05:36 05:46 05:51 05:56   06:06 06:16 06:21   06:36 06:46 06:51 07:01 07:06 07:16   07:21 07:36 07:46 08:06   08:21 08:36 08:46 09:06 10:06   10:46 11:06 12:06 12:46 13:06   13:36 14:06   14:36 14:56 14:46 15:06 15:16 15:21   15:36 15:46 16:06 16:16   16:36 16:46 17:06   17:26 17:36 17:46 18:06 18:36 19:06 19:46 20:06 21:06 21:46 22:06 22:06
22,9 22,9 .. .. Biatorbágy, Vasúti u. 04:07 04:37 S 05:07 05:07 05:37 S 05:52 05:57 06:07 06:07 S 06:22 06:37 06:37 S 06:52 07:02 07:07 S 07:17 07:22 07:37 S 08:07 08:17 08:22 08:37 S 09:07 10:07 10:27 S 11:07 12:07 S 13:07 13:27 13:37 14:07 14:27 14:37 14:57 S 15:07 S 15:22 15:27 15:37 S 16:07 S 16:27 16:37 S 17:07 17:27 17:27 17:37 S 18:07 18:37 19:07 S 20:07 21:07 S 22:07 22:07
23,8 23,8 0,0 .. Biatorbágy, Meggyfa u. 04:09 04:39 S 05:09 05:09 05:39 S 05:54 S 06:09 06:09 S 06:24 06:39 06:39 S 06:54 07:04 07:09 S 07:19 07:24 07:39 S 08:09 08:19 08:24 08:39 S 09:09 10:09 10:29 S 11:09 12:09 S 13:09 13:29 13:39 14:09 14:29 14:39 14:59 S 15:09 S 15:24 15:29 15:39 S 16:09 S 16:29 16:39 S 17:09 17:29 17:29 17:39 S 18:09 18:39 19:09 S 20:09 21:09 S 22:09 22:09
S S 1,6 .. Biatorbágy, Schachermayer S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:41 S S S S S S S S S S S 16:41 S S S S S S S S S S S S S S 22:11
S S 3,8 .. Biatorbágy, M1 Business Park S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:44 S S S S S S S S S S S 16:44 S S S S S S S S S S S S S S 22:14
S S 6,6 .. Biatorbágy, vá. bej. út S S | S S S | S | S S | S S S | S S S | S S S | S S S S | S S S | S S | S S S S S | S | S | S S S | S | S | | S S S S | S S S | S S | S |
S S 6,8 .. Biatorbágy, Vasútállomás S S 04:58 S S S 05:58 S 06:00 S S 06:28 S S S 06:58 S S S 07:28 S S S 07:58 S S S S 08:58 S S S 10:58 S S 12:58 S S S S S 14:48 S 14:58 S 15:28 S S S 15:58 S 16:28 S 16:48 16:58 S S S S 17:58 S S S 19:58 S S 21:58 S 22:18
Biatorbágy     05:11       06:12   06:12     06:41       07:10       07:42       08:10         09:10       11:10     13:10           15:10   15:10   15:40       16:10   16:40   17:10 17:10         18:10       20:10     22:10    
Budapest, Kelenföld     05:28       06:29   06:29     06:58       07:27       07:59       08:27         09:27       11:27     13:27           15:27   15:27   15:57       16:27   16:57   17:27 17:27         18:27       20:27     22:27    
Biatorbágy                               07:12       07:42       08:12                                   15:12   15:12   15:42       16:12   16:42   17:12 17:12         18:12       20:12         22:42
Tatabánya                               07:42       08:12       08:42                                   15:42   15:42   16:12       16:42   17:12   17:42 17:42         18:42       20:42         23:12
S S 6,8 .. Biatorbágy, Vasútállomás S S 04:59 S S S 05:59 S 06:01 S S 06:29 S S S 06:59 S S S 07:29 S S S 07:59 S S S S 08:59 S S S 10:59 S S 12:59 S S S S S 14:49 S 14:59 S 15:29 S S S 15:59 S 16:29 S 16:49 16:59 S S S S 17:59 S S S   S S   S 22:19
S S 6,6 .. Biatorbágy, vá. bej. út S S | S S S | S   S S | S S S | S S S | S S S | S S S S | S S S | S S | S S S S S | S | S | S S S | S | S | | S S S S | S S S   S S   S |
S S 7,2 .. Biatorbágy, Schachermayer S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:50 S S S S S S S S S S S 16:50 S S S S S S S S S   S S   S 22:20
27,1 S 10,8 .. Biatorbágy, ALPINE 04:14 04:44 05:04 05:14 05:14 05:44 06:04 S   06:14 06:14 06:34 S 06:44 06:44 07:04 | 07:09 07:14 07:34 07:24 07:29 07:44 08:04 08:14 08:24 08:29 08:44 09:04 09:14 10:14 10:34 11:04 11:14 12:14 13:04 13:14 13:34 13:44 14:14 14:34 14:54 S 15:04 15:14 15:34 S 15:34 15:44 16:04 16:14 16:34 16:34 16:54 17:04 17:14 17:34 17:34 17:44 18:04 18:14 18:44 19:14   20:14 21:14   22:14 22:24
27,7 S .. 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | S | | S   S | | S S | | S | | | S | | | | S | | | | | S | | | | | S | | S | S | | | S S | | | | S | | | S | | | | | |   | |   | |
S S .. 0,2 Biatorbágy, Premier Outlet S S S S S S S S   S S S S S 06:46 S S S S S S S S 08:06 08:16 S 08:31 08:46 09:06 09:16 10:16 S 11:06 11:16 12:16 13:06 13:16 S 13:46 14:16 S 14:56 S 15:06 15:16 15:36 S S 15:46 16:06 16:16 16:36 S 16:56 17:06 17:16 S 17:36 17:46 18:06 18:16 18:46 19:16   20:16 S   S S
27,7 S .. 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | S | | S   S | | S S | | S | | | S | | | | S | | | | | S | | | | | S | | S | S | | | S S | | | | S | | | S | | | | | |   | |   | |
29,6 S .. .. Budaörs, Tetra Pak 04:17 04:47 05:07 05:17 S 05:47 06:07 S   S 06:17 06:37 S S 06:50 07:07 S S 07:17 07:37 S S 07:47 08:10 08:20 S S 08:50 09:10 09:20 10:20 S 11:10 11:20 12:20 13:10 13:20 S 13:50 14:20 S 15:00 S 15:10 15:20 15:40 S S 15:50 16:10 16:20 16:40 S 17:00 17:10 17:20 S S 17:50 18:10 18:20 18:50 19:20   20:20 21:17   22:17 22:27
34,3 34,3 0,0 .. Budaörs, Benzinkút 04:23 04:53 05:13 05:23 05:22 05:53 06:13 |   06:22 06:23 06:43 | 06:52 06:56 07:13 | S 07:23 07:43 07:35 S 07:53 08:16 08:26 08:32 S 08:56 09:16 09:26 10:26 10:42 11:16 11:26 12:26 13:16 13:26 13:42 13:56 14:26 14:42 15:06 | 15:16 15:26 15:46 | 15:42 15:56 16:16 16:26 16:46 16:42 17:06 17:16 17:26 17:42 S 17:56 18:16 18:26 18:56 19:26   20:26 21:23   22:23 22:33
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                          
S 39,2 4,9 .. Budapest, Sasadi út Csak leszállás  04:28 04:58 05:18 05:28 05:27 05:58 06:18 06:08   06:27 06:28 06:48 06:38 06:57 07:02 07:19 07:08 07:32 07:29 07:49 07:41 07:52 07:59 08:22 08:32 08:37 08:54 09:01 09:21 09:31 10:31 10:47 11:21 11:31 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
.. .. 5,0 .. Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) Csak leszállás  04:29 04:59 05:19 05:29 05:28 05:59 06:19 06:09   06:28 06:29 06:49 06:39 06:58 07:03 07:20 07:09 07:33 07:30 07:50 07:42 07:53 08:00 08:23 08:33 08:38 08:55 09:02 09:22 09:32 10:32 10:48 11:22 11:32 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S 40,7 S .. Budapest, Kelenföldi autóbuszgarázs S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                          
39,4 S S .. Budapest, Péterhegyi út S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:33 13:23 13:33 | 14:03 14:33 | 15:13 | 15:23 15:33 15:53 | | 16:03 16:23 16:33 16:53 | 17:13 17:23 17:33 | 18:02 18:03 18:23 18:33 19:03 19:33   20:33 21:30   22:30 22:40
40,6 S 7,1 .. Budapest, Borszéki u. 04:35 05:05 05:25 05:35 | 05:00 06:25 |   | 06:35 06:55 | | 07:10 07:27 | 07:40 07:37 07:57 | 08:00 08:07 08:30 08:40 | 09:02 09:08 09:28 09:38 10:38 | 11:28 11:38 12:36 13:26 13:36 | 14:06 14:36 | 15:16 | 15:26 15:36 15:56 | | 16:06 16:26 16:36 16:56 | 17:16 17:26 17:36 | 18:05 18:06 18:26 18:36 19:06 19:36   20:36 21:33   22:33 22:43
41,5 43,0 8,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás 04:37 05:07 05:27 05:37 05:35 06:07 06:27 06:17   06:35 06:37 06:57 06:47 07:05 07:12 07:29 07:18 07:42 07:39 07:59 07:50 08:02 08:09 08:32 08:42 08:45 09:04 09:10 09:30 09:40 10:40 10:52 11:30 11:40 12:38 13:28 13:38 13:52 14:08 14:38 14:52 15:18 15:20 15:28 15:38 15:58 15:45 15:52 16:08 16:28 16:38 16:58 16:52 17:18 17:28 17:38 17:52 18:07 18:08 18:28 18:38 19:08 19:38   20:38 21:35   22:35 22:45

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Premier Outlet áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
21 XII. 24-én rövidített útvonalon, Bicske, vá. - Etyek, aut. ford. között közlekedik.
22 XII. 24-én rövidített útvonalon, Sóskút, iskola - Biatorbágy, aut. ford. között közlekedik.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek