Navigáció átugrása
760, 763

Budapest–Budaörs–Biatorbágy–Etyek–Bicske

Menetrend érvényessége: 2019.06.17 - 2019.08.31
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E R E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 760 1 M     alacsonypadlós járat 760 3 M     alacsonypadlós járat 762 1 M     alacsonypadlós járat 778 1 M     alacsonypadlós járat 760 105 A     alacsonypadlós járat 760 5 M     alacsonypadlós járat 760 7 I     alacsonypadlós járat 760 217 T     alacsonypadlós járat 762 3 M     alacsonypadlós járat 763 9 I     alacsonypadlós járat 760 111 A     alacsonypadlós járat 760 11 M     alacsonypadlós járat 778 3 M     alacsonypadlós járat 762 33 M     alacsonypadlós járat 760 15 I     alacsonypadlós járat 760 215 T     alacsonypadlós járat 762 5       alacsonypadlós járat 763 17 I     alacsonypadlós járat 760 19       alacsonypadlós járat 778 5 M     alacsonypadlós járat 760 21       alacsonypadlós járat 762 7       alacsonypadlós járat 760 23       alacsonypadlós járat 760 25       alacsonypadlós járat 762 9       alacsonypadlós járat 760 27       alacsonypadlós járat 778 7 M     alacsonypadlós járat 767 1 M     alacsonypadlós járat 760 29       alacsonypadlós járat 778 9 M     alacsonypadlós járat 767 3 M     alacsonypadlós járat 762 11       alacsonypadlós járat 760 31       alacsonypadlós járat 762 13 M     alacsonypadlós járat 767 5 M     alacsonypadlós járat 778 11 M     alacsonypadlós járat 782 1 M     alacsonypadlós járat 760 33 M     alacsonypadlós járat 762 15       alacsonypadlós járat 760 35       alacsonypadlós járat 782 3 16     alacsonypadlós járat 762 17 M     alacsonypadlós járat 767 7 I     alacsonypadlós járat 778 13 M     alacsonypadlós járat 767 107 T     alacsonypadlós járat 760 37 I     alacsonypadlós járat 762 19       alacsonypadlós járat 763 73 I     alacsonypadlós járat 760 39       alacsonypadlós járat 762 21 M     alacsonypadlós járat 782 5 M     alacsonypadlós járat 767 9 I     alacsonypadlós járat 778 15 M     alacsonypadlós járat 767 109 T     alacsonypadlós járat 760 41 I     alacsonypadlós járat 762 23       alacsonypadlós járat 763 75 I     alacsonypadlós járat 760 43       alacsonypadlós járat 767 11 I     alacsonypadlós járat 778 17 M     alacsonypadlós járat 760 45 M     alacsonypadlós járat 762 25       alacsonypadlós járat 763 47 I     alacsonypadlós járat 760 49       alacsonypadlós járat 778 19 M     alacsonypadlós járat 760 51 M     alacsonypadlós járat 762 27       alacsonypadlós járat 760 53       alacsonypadlós járat 778 21 M     alacsonypadlós járat 760 55 M     alacsonypadlós járat 760 57       alacsonypadlós járat 760 59 M     alacsonypadlós járat 762 29       alacsonypadlós járat 760 61       alacsonypadlós járat 760 63       alacsonypadlós járat 762 31       alacsonypadlós járat 760 65       alacsonypadlós járat 760 67       alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:40 05:10 05:30 05:40 05:40 05:40 06:10 06:10 06:20 06:30 06:40 06:40 06:43 06:50 07:10 07:10 07:20 07:25 07:40 08:40 08:40 09:20 09:40 10:40 11:20 11:40 12:00 12:10 12:40 13:00 13:10 13:20 13:40 13:50 13:55 14:00   14:10 14:20 14:40   14:50 14:55 15:00 15:10 15:10 15:20 15:30 15:40 15:50   15:55 16:00 16:10 16:10 16:20 16:30 16:40 16:55 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 18:00 18:10 18:20 18:40 19:00 19:10 19:40 20:10   20:40 21:40   22:40 23:40
2,1 2,1 .. .. Budapest, Péterhegyi út 04:45 05:15 05:35 | 05:45 05:45 06:15 06:15 06:25 | 06:45 06:45 | 06:55 07:15 07:15 07:25 | 07:45 | 08:45 09:25 09:45 10:45 11:25 11:45 | 12:15 12:45 | 13:15 13:25 13:45 13:55 14:00 |   14:15 14:25 14:45   14:55 15:00 | 15:15 15:15 15:25 | 15:45 15:55   16:00 | 16:15 16:15 16:25 | 16:45 17:00 | 17:15 17:25 | 17:45 | 18:15 18:25 18:45 | 19:15 19:45 20:15   20:45 21:45   22:45 23:45
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                            
7,2 7,2 .. 0,0 Budaörs, Benzinkút 04:52 05:22 05:42 05:49 05:52 05:52 06:22 06:22 06:32 | 06:52 06:52 06:52 07:02 07:22 07:22 07:32 | 07:52 08:49 08:52 09:32 09:52 10:52 11:32 11:52 12:10 S 12:52 13:10 S 13:32 13:52 14:02 S 14:10   14:22 14:32 14:52   15:02 S 15:10 S 15:22 15:32 | 15:52 16:02   S 16:10 S 16:22 16:32 | 16:52 S 17:10 17:22 17:32 | 17:52 18:10 18:22 18:32 18:52 19:10 19:22 19:52 20:22   20:52 21:52   22:52 23:52
S S .. 1,4 Budaörs, Lévai u. S S S S S S S 06:24 S S S S S S S 07:24 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S   S S | S S S S S S   S | S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S .. 2,1 Budaörs, Gimnázium S S S S S S S 06:26 S S S S S S S 07:26 S S S S S S S S S S S 12:27 S S 13:27 S S S 14:12 S   S S S   S 15:12 | 15:27 S S S S S   16:12 | 16:27 S S S S 17:12 S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S .. 2,5 Budaörs, Alcsiki dűlő S S S S S S S 06:27 S S S S S S S 07:27 S S S S S S S S S S S | S S | S S S | S   S S S   S | | | S S S S S   | | | S S S S | S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S .. 2,8 Budaörs, Lejtő u. S S S S S S S 06:28 S S S S S S S 07:28 S S S S S S S S S S S | S S | S S S | S   S S S   S | | | S S S S S   | | | S S S S | S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S .. 3,2 Budaörs, Ibolya u. S S S S S S S 06:29 S S S S S S S 07:29 S S S S S S S S S S S | S S | S S S | S   S S S   S | | | S S S S S   | | | S S S S | S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S .. 3,6 Budaörs, Csiki csárda S S S S S S S 06:30 S S S S S S S 07:30 S S S S S S S S S S S | S S | S S S | S   S S S   S | | | S S S S S   | | | S S S S | S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S .. 4,1 Budaörs, Csiki tanya S S S S S S S 06:31 S S S S S S S 07:31 S S S S S S S S S S S | S S | S S S | S   S S S   S | | | S S S S S   | | | S S S S | S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S .. 4,8 Budaörs, Gyár u. S S S S S S S 06:32 S S S S S S S 07:32 S S S S S S S S S S S 12:33 S S 13:33 S S S 14:18 S   S S S   S 15:18 | 15:33 S S S S S   16:18 | 16:33 S S S S 17:18 S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
11,9 S .. S Budaörs, Tetra Pak 04:58 05:28 05:48 S 05:58 05:58 06:28 S 06:38 S 06:58 06:58 S 07:08 07:28 S 07:38 S 07:58 S 08:58 09:38 09:58 10:58 11:38 11:58 S S 12:58 S S 13:38 13:58 14:08 S S   14:28 14:38 14:58   15:08 S | S 15:28 15:38 S 15:58 16:08   S | S 16:28 16:38 S 16:58 S S 17:28 17:38 S 17:58 S 18:28 18:38 18:58 S 19:28 19:58 20:28   20:58 21:58   22:58 23:58
13,8 S 0,0 7,2 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | S | | | | | S | | S | | | | S | S | | | | | | S | | S | | | | | S   | | |   | | | | | | S | |   | | | | | S | | S | | S | S | | | S | | |   | |   | |
S S 0,1 .. Budaörs, Ipari és Technológiai Park S 05:30 S S S 06:00 06:30 06:35 S S S 07:00 S S 07:30 07:35 S S 08:01 S 09:01 09:41 10:01 11:01 11:41 12:01 S 12:36 12:58 S 13:36 13:41 14:01 14:11 14:21 S   14:31 14:41 15:01   15:11 15:21 | 15:36 15:31 15:41 S 16:01 16:11   16:21 | 16:36 16:31 16:41 S 17:01 17:21 S 17:31 17:41 S 18:01 S 18:31 18:41 19:01 S 19:31 20:01 20:31   S S   S S
S S 0,2 .. Biatorbágy, Premier Outlet S S S S S S S S S S S S S S S S S S 08:02 S 09:02 09:42 10:02 11:02 11:42 12:02 S 12:37 13:02 S 13:37 13:42 14:02 14:12 14:22 S   14:32 14:42 15:02   15:12 15:22 | 15:37 15:32 15:42 S 16:02 16:12   16:22 | 16:37 16:32 16:42 S 17:02 17:22 S 17:32 17:42 S 18:02 S 18:32 18:42 19:02 S 19:32 20:02 20:32   S S   S S
13,8 S 0,0 .. Budaörs, Ipari Park bej. út | | | S | | | | | S | | S | | | | S | S | | | | | | S | | S | | | | | S   | | |   | | | | | | S | |   | | | | | S | | S | | S | S | | | S | | |   | |   | |
14,4 S .. 0,0 Biatorbágy, ALPINE 05:01 05:31 05:51 05:56 06:01 06:01 06:31 06:36 06:41 S 07:01 07:01 06:59 07:11 07:31 07:36 07:41 S 08:04 08:56 09:04 09:44 10:04 11:04 11:44 12:04 12:19 12:39 13:04 13:19 13:39 13:44 14:04 14:14 14:24 14:19   14:34 14:44 15:04   15:14 15:24 15:19 15:39 15:34 15:44 S 16:04 16:14   16:24 16:19 16:39 16:34 16:44 S 17:04 17:24 17:19 17:34 17:44 S 18:04 18:19 18:34 18:44 19:04 19:19 19:34 20:04 20:34   21:01 22:01   23:01 00:01
S S .. 4,2 Biatorbágy, vá. bej. út S | | S S S S S | S S S S | | | | S S S S | S S | S S S S S S | S | S S   S | S   | S | S S | S S |   S | S S | S S S S S | S S S S | S S S S S   S S   S S
S S .. 4,4 Biatorbágy, Vasútállomás S 05:37 05:57 S S S S S 06:47 S S S S 07:17 07:37 07:42 07:47 S S S S 09:50 S S 11:50 S S S S S S 13:50 S 14:20 S S   S 14:50 S   15:20 S | S S 15:50 S S 16:20   S | S S 16:50 S S S S S 17:50 S S S S 18:50 S S S S S   S S   S S
Budapest, Kelenföld     05:28           06:28         06:58     07:28         09:28     11:28             13:28   13:58         14:28     14:58         15:28     15:58           16:28           17:28         18:28           20:28     22:28    
Biatorbágy     05:41           06:41         07:11     07:41         09:41     11:41             13:41   14:11         14:41     15:11         15:41     16:11           16:41           17:41         18:41           20:41     22:41    
Tatabánya   04:41 05:11           06:11         06:40     07:10         09:10     11:10             13:10   13:40         14:10     14:40         15:10     15:40           16:10           17:10         18:10                      
Biatorbágy   05:10 05:40           06:40         07:09     07:39         09:39     11:39             13:39   14:09         14:39     15:09         15:39     16:09           16:39           17:39         18:39                      
S S .. 4,4 Biatorbágy, Vasútállomás S 05:38 05:58 S S S S S 06:48 S S S S 07:18 07:38 07:43 07:48 S S S S 09:51 S S 11:51 S S S S S S 13:51 S 14:21 S S   S 14:51 S   15:21 S | S S 15:51 S S 16:21   S | S S 16:51 S S S S S 17:51 S S S S 18:51 S S S S S 20:48 S S 22:48 S S
S S .. 4,6 Biatorbágy, vá. bej. út S | | S S S S S | S S S S | | | | S S S S | S S | S S S S S S | S | S S   S | S   | S | S S | S S |   S | S S | S S S S S | S S S S | S S S S S | S S | S S
S S .. 5,2 Biatorbágy, Schachermayer S 05:40 S S S S S S S S S S S S 07:40 07:45 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S   S S | S S S S S S   S | S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
17,7 17,7 .. 6,8 Biatorbágy, Meggyfa u. 05:06 05:42 S 06:01 06:06 06:06 06:36 06:41 S 06:51 07:06 07:06 07:04 S 07:42 07:47 S 07:46 08:09 09:01 09:09 S 10:09 11:09 S 12:09 12:24 12:44 13:09 13:24 13:44 S 14:09 S 14:29 14:24   14:39 S 15:09   S 15:29 15:24 15:44 15:39 S 15:51 16:09 S   16:29 16:24 16:44 16:39 S 16:51 17:09 17:29 17:24 17:39 S 17:51 18:09 18:24 18:39 S 19:09 19:24 19:39 20:09 20:39 S 21:06 22:06 S 23:06 00:06
18,6 18,6 .. .. Biatorbágy, Vasúti u. 05:08 05:44 S 06:03 06:08 06:08 06:38 06:43 S 06:53 07:08 07:08 07:06 S 07:44 07:49 S 07:48 08:11 09:03 09:11 S 10:11 11:11 S 12:11 12:26 12:46 13:11 13:26 13:46 S 14:11 S 14:31 14:26   14:41 S 15:11   S 15:31 15:26 15:46 15:41 S 15:53 16:11 S 16:26 16:31 16:26 16:46 16:41 S 16:53 17:11 17:31 17:26 17:41 S 17:53 18:11 18:26 18:41 S 19:11 19:26 19:41 20:11 20:41 S 21:08 22:08 S 23:08 00:08
19,2 19,2 .. .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 05:09 05:45 06:09   06:09 06:09 06:39 06:44 06:59 06:54 07:09 07:09   07:29 07:45 07:50 07:59 07:49 08:12   09:12 10:02 10:12 11:12 12:02 12:12   12:47 13:12   13:47 14:02 14:12 14:32 14:32   14:33 14:42 15:02 15:12 15:28 15:32 15:32   15:47 15:42 16:02 15:54 16:12 16:32 16:27 16:32   16:47 16:42 17:02 16:54 17:12 17:32   17:42 18:02 17:54 18:12   18:42 19:02 19:12   19:42 20:12 20:42 20:59 21:09 22:09 22:59 23:09 00:09
19,8 19,8 .. .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 05:11 05:47 06:11   06:11 06:11 06:41 06:46 07:01 06:56 07:11 07:11   07:31 07:47 07:52 08:01 07:51 08:14   09:14 10:04 10:14 11:14 12:04 12:14   12:49 13:14   13:49 14:04 14:14 14:34 14:34   14:35 14:44 15:04 15:14 15:30 15:34 15:34   15:49 15:44 16:04 15:56 16:14 16:34 16:29 16:34   16:49 16:44 17:04 16:56 17:14 17:34   17:44 18:04 17:56 18:14   18:44 19:04 19:14   19:44 20:14 20:44 21:01 21:11 22:11 23:01 23:11 00:11
20,2 20,2 .. .. Biatorbágy, Szentháromság tér 05:12 05:48 06:12   06:12 06:12 06:42 06:47 07:02 06:57 07:12 07:12   07:32 07:48 07:53 08:02 07:52 08:15   09:15 10:05 10:15 11:15 12:05 12:15   12:50 13:15   13:50 14:05 14:15 14:35 14:35   14:36 14:45 15:05 15:15 15:31 15:35 15:35   15:50 15:45 16:05 15:57 16:15 16:35 16:30 16:35   16:50 16:45 17:05 16:57 17:15 17:35   17:45 18:05 17:57 18:15   18:45 19:05 19:15   19:45 20:15 20:45 21:02 21:12 22:12 23:02 23:12 00:12
20,7 20,7 .. .. Biatorbágy, Kálvin tér 05:13 05:49 06:13   06:13 06:13 06:43 06:48 07:03 06:58 07:13 07:13   07:33 07:49 07:54 08:03 07:53 08:16   09:16 10:06 10:16 11:16 12:06 12:16   12:51 13:16   13:51 14:06 14:16 14:36 14:36   14:37 14:46 15:06 15:16 15:32 15:36 15:36   15:51 15:46 16:06 15:58 16:16 16:36 16:31 16:36   16:51 16:46 17:06 16:58 17:16 17:36   17:46 18:06 17:58 18:16   18:46 19:06 19:16   19:46 20:16 20:46 21:03 21:13 22:13 23:03 23:13 00:13
25,4 25,4 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 05:20 05:56     06:20 06:20 06:50 06:55   07:05 07:20 07:20     07:56 08:01   08:00 08:23   09:23   10:23 11:23   12:23   12:58 13:23   13:58   14:23   14:43     14:53   15:23     15:43   15:58 15:53   16:05 16:23   16:38 16:43   16:58 16:53   17:05 17:23 17:43   17:53   18:05 18:23   18:53   19:23   19:53 20:23 20:53   21:20 22:20   23:20 00:20
26,0 26,0 .. .. Etyek, Községháza 05:21 05:57     06:21 06:21 06:51 06:56   07:06 07:21 07:21     07:57 08:02   08:01 08:24   09:24   10:24 11:24   12:24   12:59 13:24   13:59   14:24   14:44     14:54   15:24     15:44   15:59 15:54   16:06 16:24   16:39 16:44   16:59 16:54   17:06 17:24 17:44   17:54   18:06 18:24   18:54   19:24   19:54 20:24 20:54   21:21 22:21   23:21 00:21
26,2 26,2 0,0 .. Etyek, bicskei elág. | |     | | | |   | | |     | |   | |   |   | |   |   | |   |   |   |     |   |     |   | |   | |   | |   | |   | | |   |   | |   |   |   | | |   | |   | |
S S 0,5 .. Etyek, Palatinus u. 05:22 05:58     06:22 06:22 06:52 06:57   07:07 07:22 07:22     07:58 08:03   08:02 08:25   09:25   10:25 11:25   12:25   13:00 13:25   14:00   14:25   14:45     14:55   15:25     15:45   16:00 15:55   16:07 16:25   16:40 16:45   17:00 16:55   17:07 17:25 17:45   17:55   18:07 18:25   18:55   19:25   19:55 20:25 20:55   21:22 22:22   23:22 00:22
S S 0,7 0,0 Etyek, aut. ford. 05:23 05:59     06:23 06:23 06:53 06:58   07:08 07:23 07:23     07:59 08:04   08:03 08:26   |   10:26 |   12:26   13:01 |   14:01   14:26   14:46     14:56   15:26     15:46   16:01 15:56   16:08 16:26   16:41 16:46   17:01 16:56   17:08 17:26 17:46   17:56   18:08 18:26   18:56   19:26   19:56 20:26 20:56   21:23 22:23   23:23 00:23
S S S 1,5 Etyek, Korda Filmstúdió S       S S         S S             S   09:28   S 11:28   S   S 13:28   S   S   S         S     S   S     S S   S S   S     S S S       S S       S     S     S S   S S
S S 0,7 0,0 Etyek, aut. ford. 05:23       06:23 06:23         07:23 07:23             08:26   09:31   10:26 11:31   12:26   13:01 13:31   14:01   14:26   14:46         15:26     15:46   16:01     16:08 16:26   16:41 16:46   17:01     17:08 17:26 17:46       18:08 18:26       19:26     20:26     21:23 22:23   23:23 00:23
S S 0,5 .. Etyek, Palatinus u. |       | |         | |             |   |   | |   |   | |   |   |   |         |     |         | |     |         | | |       | |       |     |     | |   | |
26,2 26,2 0,0 .. Etyek, bicskei elág. |       | |         | |             |   |   | |   |   | |   |   |   |         |     |         | |     |         | | |       | |       |     |     | |   | |
27,3 27,3 .. .. Etyek, Boti út 05:26       06:26 06:26         07:26 07:26             08:29   09:35   10:29 11:35   12:29   13:04 13:34   14:04   14:29   14:49         15:29     15:49         16:11 16:29     16:49         17:11 17:29 17:49       18:11 18:29       19:29     20:29     21:26 22:26   23:26 00:26
27,8 27,8 .. .. Etyek, Boti úti kiskertek 05:27       06:27 06:27         07:27 07:27             08:30   09:36   10:30 11:36   12:30   13:05 13:35   14:05   14:30   14:50         15:30     15:50         16:12 16:30     16:50         17:12 17:30 17:50       18:12 18:30       19:30     20:30     21:27 22:27   23:27 00:27
29,0 29,0 .. .. Etyek, Botpuszta 05:29       06:29 06:29         07:29 07:29             08:32   09:38   10:32 11:38   12:32   13:07 13:37   14:07   14:32   14:52         15:32     15:52         16:14 16:32     16:52         17:14 17:32 17:52       18:14 18:32       19:32     20:32     21:29 22:29   23:29 00:29
33,7 33,7 .. .. Háromrózsa-tanya o       o o         07:34 07:34             o   o   10:37 o   o   o 13:42   o   o   o         o     o         o 16:37     o         o o o       o o       o     o     o o   o o
40,1 40,1 .. .. Bicske, Műszaki áruház                     07:42 07:42                     10:45           13:50                                       16:45                                                          
40,8 40,8 .. .. Bicske, vá. bej. út                     07:44 07:44                     10:47           13:52                                       16:47                                                          
41,5 41,5 .. .. Bicske, Vasútállomás                     07:45 07:45                     10:48           13:53                                       16:48                                                          

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek