Navigáció átugrása
762

Budapest–Biatorbágy, Vasútállomás–Sóskút

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 762 1 M     alacsonypadlós járat 762 3 M     alacsonypadlós járat 762 33 M     alacsonypadlós járat 762 5       alacsonypadlós járat 762 7       alacsonypadlós járat 762 9       alacsonypadlós járat 762 11       alacsonypadlós járat 762 13 M     alacsonypadlós járat 762 15       alacsonypadlós járat 762 17 M     alacsonypadlós járat 762 19       alacsonypadlós járat 762 21 M     alacsonypadlós járat 762 23       alacsonypadlós járat 762 25   2   alacsonypadlós járat 762 27   2   alacsonypadlós járat 762 29   2   alacsonypadlós járat 762 31   2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:30 06:20 06:50 07:20 09:20 11:20 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 17:20 18:20    
2,1 2,1 .. Budapest, Péterhegyi út 05:35 06:25 06:55 07:25 09:25 11:25 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 17:25 18:25    
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                  
7,2 7,2 .. Budaörs, Benzinkút 05:42 06:32 07:02 07:32 09:32 11:32 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:32 18:32    
11,9 11,9 .. Budaörs, Tetra Pak 05:48 06:38 07:08 07:38 09:38 11:38 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:38 18:38    
13,8 13,8 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | | | | | | | | | | | |    
S S 0,2 Biatorbágy, Premier Outlet S S S S 09:42 11:42 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:42 18:42    
13,8 13,8 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | | | | | | | | | | | |    
14,4 14,4 .. Biatorbágy, ALPINE 05:51 06:41 07:11 07:41 09:44 11:44 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:44 18:44    
18,6 S 0,0 Biatorbágy, vá. bej. út | | | | | | | | | | | | | | |    
S S 0,2 Biatorbágy, Vasútállomás 05:57 06:47 07:17 07:47 09:50 11:50 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:50 18:50    
Budapest, Kelenföld 05:28 06:28 06:58 07:28 09:28 11:28 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 17:28 18:28 20:28 22:28
Biatorbágy 05:41 06:41 07:11 07:41 09:41 11:41 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:41 18:41 20:41 22:41
Tatabánya 05:11 06:11 06:40 07:12 09:10 11:10 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 17:10 18:10    
Biatorbágy 05:40 06:40 07:09 07:41 09:39 11:39 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:39 18:39    
S S 0,2 Biatorbágy, Vasútállomás 05:58 06:48 07:18 07:48 09:51 11:51 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:51 18:51 20:48 22:48
18,6 S 0,0 Biatorbágy, vá. bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 17,7 .. Biatorbágy, Meggyfa u. S S S S S S S S S S S S S S S S S
19,2 S .. Biatorbágy, Dózsa Gy. u. 06:00 06:50 07:20 07:50 09:53 11:53 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:53 18:53 20:50 22:50
20,1 S .. Biatorbágy, Szily K. u. 06:02 06:52 07:22 07:52 09:55 11:55 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:55 18:55 20:52 22:52
20,7 S .. Biatorbágy, Tavasz u. 06:03 06:53 07:23 07:53 09:56 11:56 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:56 18:56 20:53 22:53
21,3 S .. Biatorbágy, Kinizsi u. 06:05 06:55 07:25 07:55 09:58 11:58 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:58 18:58 20:55 22:55
22,4 .. .. Biatorbágy, Fő tér 06:07 06:57 07:27 07:57 10:00 12:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 18:00 19:00 20:57 22:57
S 18,6 .. Biatorbágy, Vasúti u. S S S S S S S S S S S S S S S S S
23,4 19,2 .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 06:09 06:59 07:29 07:59 10:02 12:02 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 18:02 19:02 20:59 22:59
24,0 19,8 .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 06:11 07:01 07:31 08:01 10:04 12:04 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 18:04 19:04 21:01 23:01
24,4 20,2 .. Biatorbágy, Szentháromság tér 06:12 07:02 07:32 08:02 10:05 12:05 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 18:05 19:05 21:02 23:02
24,9 20,7 .. Biatorbágy, Kálvin tér 06:13 07:03 07:33 08:03 10:06 12:06 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 18:06 19:06 21:03 23:03
25,4 21,2 .. Biatorbágy, aut.ford. 06:14 07:04 07:34 08:04 10:07 12:07 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 18:07 19:07 21:04 23:04
26,4 22,2 .. Biatorbágy, Alsómajor 06:16 07:06 o 08:06 10:09 12:09 14:09 o 15:09 o 16:09 o 17:09 o 19:09 21:06 23:06
27,2 23,0 .. Biatorbágy, Erdészház 06:18 07:08   08:08 10:11 12:11 14:11   15:11   16:11   17:11   19:11 21:08 23:08
28,3 24,1 .. Biatorbágy, Pecató 06:20 07:10   08:10 10:13 12:13 14:13   15:13   16:13   17:13   19:13 21:10 23:10
29,9 25,7 .. Sóskút-Öreghegy, Széles u. 06:22 07:12   08:12 10:15 12:15 14:15   15:15   16:15   17:15   19:15 21:12 23:12
30,6 26,4 .. Sóskút, Kőbánya 06:23 07:13   08:13 10:16 12:16 14:16   15:16   16:16   17:16   19:16 21:13 23:13
32,0 27,8 .. Sóskút, Iskola 06:25 07:15   08:15 10:18 12:18 14:18   15:18   16:18   17:18   19:18 21:15 23:15

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Premier Outlet áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek