Navigáció átugrása
762

Budapest–Budaörs–Biatorbágy, Vasútállomás–Sóskút

Menetrend érvényessége: 2019.06.17 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 762 1 M     alacsonypadlós járat 762 3 M     alacsonypadlós járat 762 33 M     alacsonypadlós járat 762 5       alacsonypadlós járat 762 7       alacsonypadlós járat 762 9       alacsonypadlós járat 762 11       alacsonypadlós járat 762 13 M     alacsonypadlós járat 762 15       alacsonypadlós járat 762 17 M     alacsonypadlós járat 762 19       alacsonypadlós járat 762 21 M     alacsonypadlós járat 762 23       alacsonypadlós járat 762 25       alacsonypadlós járat 762 27       alacsonypadlós járat 762 29       alacsonypadlós járat 762 31       alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:30 06:20 06:50 07:20 09:20 11:20 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 17:20 18:20    
2,1 2,1 .. Budapest, Péterhegyi út 05:35 06:25 06:55 07:25 09:25 11:25 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 17:25 18:25    
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                  
7,2 7,2 .. Budaörs, Benzinkút 05:42 06:32 07:02 07:32 09:32 11:32 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:32 18:32    
S 8,6 .. Budaörs, Lévai u. S S S S S S S S S S S S S S S    
S 9,3 .. Budaörs, Gimnázium S S S S S S S S S S S S S S S    
S 9,7 .. Budaörs, Alcsiki dűlő S S S S S S S S S S S S S S S    
S 10,0 .. Budaörs, Lejtő u. S S S S S S S S S S S S S S S    
S 10,4 .. Budaörs, Ibolya u. S S S S S S S S S S S S S S S    
S 10,8 .. Budaörs, Csiki csárda S S S S S S S S S S S S S S S    
S 11,3 .. Budaörs, Csiki tanya S S S S S S S S S S S S S S S    
S 12,0 .. Budaörs, Gyár u. S S S S S S S S S S S S S S S    
11,9 S .. Budaörs, Tetra Pak 05:48 06:38 07:08 07:38 09:38 11:38 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:38 18:38    
13,8 14,4 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | | | | | | | | | | | |    
S S 0,1 Budaörs, Ipari és Technológiai Park S S S S 09:41 11:41 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:41 18:41    
S S 0,2 Biatorbágy, Premier Outlet S S S S 09:42 11:42 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:42 18:42    
13,8 14,4 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | | | | | | | | | | | |    
14,4 15,0 .. Biatorbágy, ALPINE 05:51 06:41 07:11 07:41 09:44 11:44 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:44 18:44    
18,6 19,2 0,0 Biatorbágy, vá. bej. út | | | | | | | | | | | | | | |    
S S 0,2 Biatorbágy, Vasútállomás 05:57 06:47 07:17 07:47 09:50 11:50 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:50 18:50    
Budapest, Kelenföld 05:28 06:28 06:58 07:28 09:28 11:28 13:28 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 17:28 18:28 20:28 22:28
Biatorbágy 05:41 06:41 07:11 07:41 09:41 11:41 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:41 18:41 20:41 22:41
Tatabánya 05:11 06:11 06:40 07:12 09:10 11:10 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 17:10 18:10    
Biatorbágy 05:40 06:40 07:09 07:41 09:39 11:39 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:39 18:39    
S S 0,2 Biatorbágy, Vasútállomás 05:58 06:48 07:18 07:48 09:51 11:51 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:51 18:51 20:48 22:48
18,6 19,2 0,0 Biatorbágy, vá. bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | |
19,2 19,8 .. Biatorbágy, Dózsa Gy. u. 06:00 06:50 07:20 07:50 09:53 11:53 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:53 18:53 20:50 22:50
20,1 20,7 .. Biatorbágy, Szily K. u. 06:02 06:52 07:22 07:52 09:55 11:55 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:55 18:55 20:52 22:52
20,7 21,3 .. Biatorbágy, Tavasz u. 06:03 06:53 07:23 07:53 09:56 11:56 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:56 18:56 20:53 22:53
21,3 21,9 .. Biatorbágy, Kinizsi u. 06:05 06:55 07:25 07:55 09:58 11:58 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:58 18:58 20:55 22:55
22,4 23,0 .. Biatorbágy, Fő tér 06:07 06:57 07:27 07:57 10:00 12:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 18:00 19:00 20:57 22:57
23,4 24,0 .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 06:09 06:59 07:29 07:59 10:02 12:02 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 18:02 19:02 20:59 22:59
24,0 24,6 .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 06:11 07:01 07:31 08:01 10:04 12:04 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 18:04 19:04 21:01 23:01
24,4 25,0 .. Biatorbágy, Szentháromság tér 06:12 07:02 07:32 08:02 10:05 12:05 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 18:05 19:05 21:02 23:02
24,9 25,5 .. Biatorbágy, Kálvin tér 06:13 07:03 07:33 08:03 10:06 12:06 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 18:06 19:06 21:03 23:03
25,4 26,0 .. Biatorbágy, aut. ford. 06:14 07:04 07:34 08:04 10:07 12:07 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 18:07 19:07 21:04 23:04
26,4 27,0 .. Biatorbágy, Alsómajor 06:16 07:06 o 08:06 10:09 12:09 14:09 o 15:09 o 16:09 o 17:09 o 19:09 21:06 23:06
27,2 27,8 .. Biatorbágy, Erdészház 06:18 07:08   08:08 10:11 12:11 14:11   15:11   16:11   17:11   19:11 21:08 23:08
28,3 28,9 .. Biatorbágy, Pecató 06:20 07:10   08:10 10:13 12:13 14:13   15:13   16:13   17:13   19:13 21:10 23:10
29,9 30,5 .. Sóskút-Öreghegy, Széles u. 06:22 07:12   08:12 10:15 12:15 14:15   15:15   16:15   17:15   19:15 21:12 23:12
30,6 31,2 .. Sóskút, Kőbánya 06:23 07:13   08:13 10:16 12:16 14:16   15:16   16:16   17:16   19:16 21:13 23:13
32,0 32,6 .. Sóskút, Iskola 06:25 07:15   08:15 10:18 12:18 14:18   15:18   16:18   17:18   19:18 21:15 23:15

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek