767

Budapest–Budaörs–Biatorbágy–Etyek

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 767 1 M     alacsonypadlós járat 767 3 M     alacsonypadlós járat 767 5 M     alacsonypadlós járat 767 7 I     alacsonypadlós járat 767 107 T     alacsonypadlós járat 767 9 I     alacsonypadlós járat 767 109 T     alacsonypadlós járat 767 11 I     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  12:10 13:10 13:55 14:55 15:10 15:55 16:10 16:55
0,9 0,9 Budapest, Borszéki u. | | | | | | | |
2,1 S Budapest, Péterhegyi út 12:15 13:15 14:00 15:00 15:15 16:00 16:15 17:00
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                
.. 3,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S S S S S S S S
S 3,1 Budapest, Sasadi út S S S S S S S S
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                
5,6 5,9 Budaörs, Felsőhatár u. 12:22 13:22 14:07 15:07 15:22 16:07 16:22 17:07
6,9 .. Budaörs, Templom tér 12:24 13:24 14:09 15:09 15:24 16:09 16:24 17:09
8,4 .. Budaörs, Városháza 12:26 13:26 14:11 15:11 15:26 16:11 16:26 17:11
8,9 .. Budaörs, Gimnázium 12:27 13:27 14:12 15:12 15:27 16:12 16:27 17:12
11,6 .. Budaörs, Gyár u. 12:33 13:33 14:18 15:18 15:33 16:18 16:33 17:18
14,0 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | | | | |
S 0,2 Biatorbágy, Premier Outlet 12:37 13:37 14:22 15:22 15:37 16:22 16:37 17:22
14,0 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | | | | |
14,6 .. Biatorbágy, ALPINE 12:39 13:39 14:24 15:24 15:39 16:24 16:39 17:24
17,9 .. Biatorbágy, Meggyfa u. 12:44 13:44 14:29 15:29 15:44 16:29 16:44 17:29
18,8 .. Biatorbágy, Vasúti u. 12:46 13:46 14:31 15:31 15:46 16:31 16:46 17:31
19,4 .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 12:47 13:47 14:32 15:32 15:47 16:32 16:47 17:32
20,0 .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 12:49 13:49 14:34 15:34 15:49 16:34 16:49 17:34
20,4 .. Biatorbágy, Szentháromság tér 12:50 13:50 14:35 15:35 15:50 16:35 16:50 17:35
20,9 .. Biatorbágy, Kálvin tér 12:51 13:51 14:36 15:36 15:51 16:36 16:51 17:36
25,6 .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 12:58 13:58 14:43 15:43 15:58 16:43 16:58 17:43
26,2 .. Etyek, Községháza 12:59 13:59 14:44 15:44 15:59 16:44 16:59 17:44
26,4 0,0 Etyek, Bicskei elág. | | | | | | | |
26,9 0,5 Etyek, Italbolt 13:00 14:00 14:45 15:45 16:00 16:45 17:00 17:45
27,1 0,7 Etyek, aut.ford. 13:01 14:01 14:46 15:46 16:01 16:46 17:01 17:46
S 0,5 Etyek, Italbolt | | | |   |   |
26,4 0,0 Etyek, Bicskei elág. | | | |   |   |
27,5 .. Etyek, Boti út 13:04 14:04 14:49 15:49   16:49   17:49
28,0 .. Etyek, Boti úti kiskertek 13:05 14:05 14:50 15:50   16:50   17:50
29,2 .. Etyek, Botpuszta 13:07 14:07 14:52 15:52   16:52   17:52

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat