Navigáció átugrása
767

Etyek–Biatorbágy–Budaörs–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 767 2 M     alacsonypadlós járat 767 4 I     alacsonypadlós járat 767 6 M     alacsonypadlós járat 767 8 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. .. Etyek, Botpuszta 06:40 07:00    
1,2 .. .. Etyek, Boti úti kiskertek 06:42 07:02    
1,7 .. .. Etyek, Boti út 06:43 07:03    
2,8 0,0 .. Etyek, bicskei elág. | |    
S 0,5 .. Etyek, Palatinus u. | |    
S 0,7   Etyek, aut. ford. 06:45 07:05 08:05 17:10
S 0,5 .. Etyek, Palatinus u. 06:46 07:06 08:06 17:11
2,8 0,0 .. Etyek, bicskei elág. | | | |
3,0 .. .. Etyek, Községháza 06:48 07:08 08:08 17:13
3,6 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 06:49 07:09 08:09 17:14
8,3 .. .. Biatorbágy, Kálvin tér 06:57 07:17 08:17 17:22
8,8 .. .. Biatorbágy, Szentháromság tér 06:58 07:18 08:18 17:23
9,2 .. .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 06:59 07:19 08:19 17:24
9,8 .. .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 07:01 07:21 08:21 17:26
10,4 .. .. Biatorbágy, Vasúti u. 07:02 07:22 08:22 17:27
11,3 .. .. Biatorbágy, Meggyfa u. 07:04 07:24 08:24 17:29
14,6 .. .. Biatorbágy, ALPINE 07:09 07:29 08:29 17:34
15,2 0,0 .. Budaörs, Ipari Park bej. út | | | |
S 0,2 .. Biatorbágy, Premier Outlet S S 08:31 17:36
15,2 0,0 .. Budaörs, Ipari Park bej. út | | | |
17,6 .. .. Budaörs, Gyár u. 07:13 07:33 08:35 17:40
20,3 .. .. Budaörs, Gimnázium 07:19 07:39 08:41 17:46
20,8 .. .. Budaörs, Városháza 07:20 07:40 08:42 17:47
22,3 .. .. Budaörs, Templom tér 07:23 07:43 08:45 17:50
23,6 0,0 .. Budaörs, Felsőhatár u. 07:26 07:46 08:48 17:53
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
S 2,8 .. Budapest, Sasadi út 07:32 07:52 08:54 S
.. 2,9 .. Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) 07:33 07:53 08:55 S
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
27,1 S .. Budapest, Péterhegyi út S S S 18:02
28,3 6,0 .. Budapest, Borszéki u. 07:40 08:00 09:02 18:05
29,2 6,9 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás 07:42 08:02 09:04 18:07

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek