Navigáció átugrása
779

Budaörs–Budakeszi

Menetrend érvényessége: 2018.08.27 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 779 3       alacsonypadlós járat 779 5 M     alacsonypadlós járat 779 7       alacsonypadlós járat 779 9 M     alacsonypadlós járat 779 11       alacsonypadlós járat 779 13 M     alacsonypadlós járat 779 15       alacsonypadlós járat 779 17 M     alacsonypadlós járat 779 19       alacsonypadlós járat 779 21 M     alacsonypadlós járat 779 23       alacsonypadlós járat 779 25 M     alacsonypadlós járat 779 27   2   alacsonypadlós járat 779 29 M     alacsonypadlós járat 779 31   2   alacsonypadlós járat 779 33   2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budaörs, lakótelep 05:55 06:55 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
0,9 0,9 Budaörs, Lévai u. 05:57 06:57 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 19:57 20:57
1,6 1,6 Budaörs, Gimnázium 05:59 06:59 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59 20:59
2,0 2,0 Budaörs, Alcsiki dűlő 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
2,3 2,3 Budaörs, Lejtő u. 06:01 07:01 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01 21:01
2,7 2,7 Budaörs, Ibolya u. 06:02 07:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02 21:02
3,1 3,1 Budaörs, Csiki csárda 06:03 07:03 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:03 21:03
3,6 3,6 Budaörs, Csiki tanya 06:04 07:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 20:04 21:04
4,3 4,3 Budaörs, Gyár u. 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05
5,2 5,2 Budaörs, Raktárbázis 06:06 07:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 20:06 21:06
5,9 5,9 Budaörs, Ipari Park IV. sz. kapu 06:08 07:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 20:08 21:08
8,1 8,1 Farkashegyi repülőtér 06:11 07:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11 21:11
S 9,3 Budakeszi, Tesco-Parkcenter S S 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 19:13 20:13 21:13
S 9,6 Budakeszi, Szőlőskert u. S S 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 21:14
9,9 10,2 Budakeszi, lakótelep 06:14 07:14 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 21:16
10,3 10,6 Budakeszi, Dózsa György tér 06:15 07:15 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 20:17 21:17
Budakeszi, Dózsa Gy. tér 06:30 07:25 08:25 09:25 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:25 16:25 17:25 18:25 19:20 20:20  
Zsámbék, Szent István tér 06:55 07:50 08:50 09:50 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:50 16:50 17:50 18:50 19:45 20:45  
10,3 10,6 Budakeszi, Dózsa György tér 06:16   08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 21:18
11,0 11,3 Budakeszi, vh. 06:17   08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 21:19
11,3 11,6 Budakeszi, gimnázium 06:19   08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 21:21
11,7 12,0 Budakeszi, Temető (ideiglenes mh.) |   | | | | | | | | | | | | | |
12,0 12,3 Budakeszi, Zichy P. u. 06:20   08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 21:22
12,4 12,7 Budakeszi, Honfoglalás sétány 06:21   08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 20:23 21:23

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek