Navigáció átugrása
779

Budakeszi–Budaörs

Menetrend érvényessége: 2018.06.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 779 2       alacsonypadlós járat 779 4       alacsonypadlós járat 779 6 M     alacsonypadlós járat 779 8       alacsonypadlós járat 779 10 M     alacsonypadlós járat 779 12       alacsonypadlós járat 779 14 M     alacsonypadlós járat 779 16       alacsonypadlós járat 779 18 M     alacsonypadlós járat 779 20       alacsonypadlós járat 779 22 M     alacsonypadlós járat 779 24   2   alacsonypadlós járat 779 26 M     alacsonypadlós járat 779 28   2   alacsonypadlós járat 779 30 M     alacsonypadlós járat 779 32   2   alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budakeszi, Honfoglalás sétány 05:25 06:25   08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
0,4 0,4 Budakeszi, Zichy P. u. 05:26 06:26   08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 20:26
1,1 1,1 Budakeszi, gimnázium 05:27 06:27   08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27
1,4 1,4 Budakeszi, vh. 05:29 06:29   08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 20:29
2,1 2,1 Budakeszi, Dózsa György tér 05:30 06:30   08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30
Zsámbék, Szent István tér 04:50 06:00 06:45 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Budakeszi, Dózsa, Gy. tér 05:15 06:25 07:13 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25
2,1 2,1 Budakeszi, Dózsa György tér 05:31 06:31 07:33 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
2,5 2,5 Budakeszi, lakótelep 05:33 06:33 07:35 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33
S 3,1 Budakeszi, Szőlőskert u. S S S 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34
S 3,4 Budakeszi, Tesco-Parkcenter S S S 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35
4,3 4,6 Farkashegyi repülőtér 05:35 06:35 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37 20:37
6,5 6,8 Budaörs, Ipari Park IV. sz. kapu 05:38 06:38 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
7,2 7,5 Budaörs, Raktárbázis 05:39 06:39 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41 20:41
8,1 8,4 Budaörs, Gyár u. 05:41 06:41 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
8,8 9,1 Budaörs, Csiki tanya 05:42 06:42 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44
9,3 9,6 Budaörs, Csiki csárda 05:43 06:43 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45
9,7 10,0 Budaörs, Ibolya u. 05:44 06:44 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46
10,1 10,4 Budaörs, Lejtő u. 05:45 06:45 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47
10,4 10,7 Budaörs, Alcsiki dűlő 05:46 06:46 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48
10,8 11,1 Budaörs, Gimnázium 05:47 06:47 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49 20:49
11,5 11,8 Budaörs, Lévai u. 05:48 06:48 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50 20:50
12,4 12,7 Budaörs, lakótelep 05:49 06:49 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51 20:51

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek