Navigáció átugrása
778

Budapest–Biatorbágy–Páty–Telki–Budajenő–Zsámbék

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 778 3 M     alacsonypadlós járat 778 5 T     alacsonypadlós járat 778 7 I     alacsonypadlós járat 782 4 I     alacsonypadlós járat 789 3 I     alacsonypadlós járat 778 21 M     alacsonypadlós járat 778 23 M     alacsonypadlós járat 778 25 M     alacsonypadlós járat 778 27 M     alacsonypadlós járat 778 29 M     alacsonypadlós járat 778 31 M     alacsonypadlós járat 778 33 M     alacsonypadlós járat 778 35 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:40 06:35 06:35     12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
2,1 .. Budapest, Péterhegyi út | | |     | | | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                          
7,2 .. Budaörs, Benzinkút 05:49 06:44 06:44     12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10
14,4 .. Biatorbágy, ALPINE 05:56 06:51 06:51     12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19
17,7 0,0 Biatorbágy, Meggyfa u. 06:01 06:56 06:56     12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24
S 0,9 Biatorbágy, Vasúti u. 06:03 06:58 06:58     12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26
S 1,3 Biatorbágy, Fő tér 06:04 06:59 06:59 07:00   12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27
S 2,4 Biatorbágy, Kinizsi u. 06:06 07:01 [ 07:02   12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
S 3,0 Biatorbágy, Tavasz u. 06:08 07:03   07:04   12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31
S 3,6 Biatorbágy, Szily K. u. 06:10 07:05   07:06   12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
20,6 4,8 Torbágyi téglagyár 06:12 07:07   07:08   12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35
21,8 .. Páty, Torbágyi u. 10. 06:14 07:09   07:10   12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
22,5 .. Páty, Rendőrség 06:15 07:10   07:11   12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
23,0 .. Páty, Iskola 06:16 07:11   07:12 07:27 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
23,4 .. Páty, Telki elág. 06:18 07:13   07:14 07:29 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
23,9 .. Páty, Arany János u. 06:20 07:15     07:31 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:43
24,6 .. Páty, Erdészház 06:21 07:16     07:32 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
26,1 .. Pátyi elág. 06:23 07:18     07:34 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46
27,1 .. Telki, Hóvirág u. 06:25 07:20     07:36 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48
27,7 .. Telki, Ófalu 06:26 07:21     07:37 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 19:49
28,2 .. Telki, Rákóczi F. u. 06:27 07:22     07:38 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
28,6 .. Telki, Muskátli u. 06:28 07:23     07:39 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 19:51
29,1 .. Telki, Újfalu 06:29 07:24     07:40 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
30,0 .. Budajenő, Posta 06:30 07:25     07:41 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
30,4 .. Budajenő, Petőfi S. u. 06:31 07:26     07:42 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 19:54
33,7 .. Perbál, Újmajor 06:35 o     o o o o o o 17:58 18:58 19:58
34,7 .. Perbál, Szervizüzem 06:36                   17:59 18:59 19:59
35,3 .. Perbál, Központ 06:37                   18:00 19:00 20:00
35,8 0,0 Kisperbál 06:38                   18:01 19:01 20:01
.. 0,3 Perbál, aut. ford. 06:39                   S S S
36,9 .. Tök, Körtvélyes o                   18:03 19:03 20:03
37,5 .. Tök, Központi Major                     18:04 19:04 20:04
38,2 .. Tök, Temető                     18:05 19:05 20:05
38,8 .. Tök, Kútvölgy                     18:06 19:06 20:06
39,5 .. Tök, Fő u. 100.                     18:07 19:07 20:07
40,1 .. Zsámbék, Új iskola                     18:08 19:08 20:08
40,8 .. Zsámbék, Vasbolt                     18:09 19:09 20:09
41,6 .. Zsámbék, Szent István tér                     18:10 19:10 20:10

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A 778/7 sz. járat Biatorbágy Fő tértől 782/4 számú járatként tovább közlekedik Páty - Budakeszin át Budapest, Széna térre.

munkanapokon
munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat