Navigáció átugrása
782

Budapest–Páty–Biatorbágy–Etyek

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 782 1 M 9   alacsonypadlós járat 782 3 M 9   alacsonypadlós járat 782 5 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  13:45 14:40 15:40
0,5 0,5 .. Budapest, Széll Kálmán tér | | |
1,5 1,5 .. Budapest, Szent János kórház 13:48 14:43 15:44
2,5 2,5 .. Budapest, Budagyöngye 13:50 14:45 15:47
3,6 3,6 .. Budapest, Kuruclesi út 13:52 14:47 15:49
4,5 4,5 .. Budapest, Vízművek 13:55 14:50 15:52
5,0 5,0 .. Budapest, Dénes u. 13:56 14:51 15:53
6,2 6,2 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 13:59 14:54 15:56
7,5 7,5 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 14:02 14:57 15:59
7,8 7,8 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 14:03 14:58 16:00
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
8,3 8,3 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 14:04 14:59 16:01
8,7 8,7 .. Budakeszi, Gyógyszertár 14:05 15:00 16:02
9,1 9,1 .. Budakeszi, Városháza 14:06 15:01 16:03
9,8 9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér 14:07 15:02 16:04
9,8 9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér 14:08 15:03 16:05
10,3 10,3 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep 14:09 15:04 16:06
13,9 13,9 .. Vastagtanya 14:13 15:08 16:10
15,2 15,2 .. Páty, Mézeshegy 14:15 15:10 16:12
16,5 16,5 .. Páty, Somogyi B. u. 14:17 15:12 16:14
17,3 17,3 .. Páty, Telki elág. 14:19 15:14 16:16
17,7 17,7 .. Páty, Iskola 14:20 15:15 16:17
18,2 18,2 .. Páty, Rendőrség 14:21 15:16 16:18
18,9 18,9 .. Páty, Torbágyi u. 10. 14:22 15:17 16:19
20,1 20,1 .. Torbágyi téglagyár 14:24 15:19 16:21
S 21,3 .. Biatorbágy, Szily K. u. 14:26 15:21 S
S 21,9 .. Biatorbágy, Tavasz u. 14:27 15:22 S
S 22,5 .. Biatorbágy, Kinizsi u. 14:29 15:24 S
S 23,6 .. Biatorbágy, Fő tér 14:31 15:26 S
22,0 S 0,0 Biatorbágy, Dózsa Gy. u. S S 16:23
S S 0,6 Biatorbágy, vá. bej. út S S S
S S 0,8 Biatorbágy, Vasútállomás S S S
S S 0,8 Biatorbágy, Vasútállomás S S S
S S 0,6 Biatorbágy, vá. bej. út S S S
22,0 S 0,0 Biatorbágy, Dózsa Gy. u. S S |
22,6 S .. Biatorbágy, Völgyhíd S S 16:24
23,3 S .. Biatorbágy, Vasúti u. S S 16:26
23,9 24,6 .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 14:33 15:28 16:27
24,5 25,2 .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 14:35 15:30 16:29
24,9 25,6 .. Biatorbágy, Szentháromság tér 14:36 15:31 16:30
25,4 26,1 .. Biatorbágy, Kálvin tér 14:37 15:32 16:31
S 26,6 .. Biatorbágy, aut. ford. 14:38 15:33 S
30,1 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. o o 16:38
30,7 .. .. Etyek, Községháza     16:39
30,9 .. .. Etyek, bicskei elág.     |
31,4 .. .. Etyek, Italbolt     16:40
31,6 .. .. Etyek, aut. ford.     16:41

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
9 Nem közlekedik: XII. 27. és XII.28.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek