Navigáció átugrása
786

Budapest–Zsámbék–Tarján–Tardos

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 786 1 M     alacsonypadlós járat 786 203 A     alacsonypadlós járat 786 5 M     alacsonypadlós járat 786 205 O 22   alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel    07:00 17:00 17:15
0,5 .. Budapest, Széll Kálmán tér Csak leszállás    | | |
1,5 .. Budapest, Szent János kórház   07:04 17:04 17:19
2,5 .. Budapest, Budagyöngye   07:07 17:07 17:22
3,6 .. Budapest, Kuruclesi út   07:09 17:09 17:24
4,5 .. Budapest, Vízművek   07:12 17:12 17:27
5,0 .. Budapest, Dénes u.   07:13 17:13 17:28
6,2 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút   07:16 17:16 17:31
7,5 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet   07:19 17:19 17:34
7,8 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark)   07:20 17:20 17:35
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
8,7 .. Budakeszi, Gyógyszertár   07:22 17:22 17:37
9,1 .. Budakeszi, Városháza   07:23 17:23 17:38
9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér   07:24 17:24 17:39
9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér   07:25 17:25 17:40
10,3 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep   07:26 17:26 17:41
13,9 .. Vastagtanya   07:30 17:30 17:45
15,2 .. Páty, Mézeshegy   07:32 17:32 17:47
16,5 .. Páty, Somogyi B. u.   07:34 17:34 17:49
17,3 .. Páty, Telki elág.   07:36 17:36 17:51
17,7 .. Páty, Iskola   07:37 17:37 17:52
18,5 0,0 Páty, Töki út   07:38 17:38 17:53
19,1 .. Páty, Újtelep   07:39 17:39 17:54
22,0 .. Újmajor   07:42 17:42 17:57
26,5 .. Zsámbék, PEMÜ   07:47 17:47 18:02
26,8 .. Zsámbék, Ady Endre u.   07:48 17:48 18:03
27,6 .. Zsámbék, aut. ford.   07:50 17:50 18:05
27,6 .. Zsámbék, aut. ford. 07:27 07:52 17:52 18:07
28,7 .. Zsámbék, Mányi u. 07:28 07:53 17:53 18:08
29,3 .. Szomori elág. 07:29 07:54 17:54 18:09
32,3 .. Mány, Felsőörspuszta 07:33 07:58 17:58 18:13
34,3 .. Szomor, Kakukkhegy 07:35 08:00 18:00 18:15
35,3 0,0 Szomor, aut. vt. 07:37 08:02 18:02 18:17
S 0,5 Szomor, Mátyás király u. 07:39 S S S
S 2,2 Somodorpuszta 07:42 S S S
S 0,5 Szomor, Mátyás király u. 07:46 S S S
35,3 0,0 Szomor, aut. vt. 07:48 08:02 18:02 18:17
36,9 .. Gyermely, Községháza 07:52 08:06 18:06 18:21
36,9 .. Gyermely, Községháza 07:52 08:06 18:06 18:21
37,6 .. Gyermely, Felső 07:54 08:08 18:08 18:23
39,8 0,0 Gyarmatpusztai elág. 07:57 08:11 18:11 18:26
S 1,5 Gyarmatpuszta 07:59 08:13 18:13 18:28
39,8 0,0 Gyarmatpusztai elág. o o | |
44,2 .. Küllüdi erdészház bej. út     18:19 18:34
47,5 .. Tarján, Temető     18:22 18:37
48,7 .. Tarján, aut. vt.     18:24 18:39
49,7 .. Tarján, Gyógyintézet     18:26 18:41
52,9 .. Vértestolna, Újtelep     18:30 18:45
53,7 .. Vértestolna, kultúrház     18:31 18:46
54,3 .. Vértestolna, Tűzoltószertár     18:32 18:47
57,9 .. Tardos, Tatai elág.     18:37 18:52
58,3 .. Tardos, Dózsa u.     18:38 18:53
58,6 .. Tardos, Süttői elág.     18:39 18:54
59,6 .. Tardos, aut. vt.     18:41 18:56

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
22 XII. 24-én 14:00 órakor közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek