Navigáció átugrása
788, 791

Budapest–Budakeszi–Zsámbék–Herceghalom

Menetrend érvényessége: 2018.11.05 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 788 1 M     alacsonypadlós járat 788 103 T     alacsonypadlós járat 788 3 I     alacsonypadlós járat 788 5 M     alacsonypadlós járat 788 7 I     alacsonypadlós járat 788 107       alacsonypadlós járat 788 9 M     alacsonypadlós járat 788 109       alacsonypadlós járat 788 11       alacsonypadlós járat 788 111       alacsonypadlós járat 788 13 M     alacsonypadlós járat 788 15 M     alacsonypadlós járat
.. 0,0 .. Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel                         
.. 0,5 .. Budapest, Széll Kálmán tér                        
.. 1,5 .. Budapest, Szent János kórház                        
.. 2,5 .. Budapest, Budagyöngye                        
.. 3,6 .. Budapest, Kuruclesi út                        
.. 4,5 .. Budapest, Vízművek                        
.. 5,0 .. Budapest, Dénes u.                        
.. 6,2 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút                        
.. 7,5 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet                        
.. 7,8 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark)                        
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                        
.. 8,3 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u.                        
.. 8,7 .. Budakeszi, Gyógyszertár                        
0,0 S .. Budakeszi, Honfoglalás sétány         10:57   12:57   14:57      
0,4 S .. Budakeszi, Zichy P. u.         10:58   12:58   14:58      
1,1 S .. Budakeszi, Gimnázium         10:59   12:59   14:59      
1,4 9,1 .. Budakeszi, Városháza         11:01   13:01   15:01      
2,1 9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér         11:02   13:02   15:02      
2,1 9,8 .. Budakeszi, Dózsa György tér         11:03   13:03   15:03      
2,6 10,3 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep         11:04   13:04   15:04      
6,2 13,9 .. Vastagtanya         11:08   13:08   15:08      
7,5 15,2 .. Páty, Mézeshegy         11:10   13:10   15:10      
8,8 16,5 .. Páty, Somogyi B. u.         11:12   13:12   15:12      
9,6 17,3 .. Páty, Telki elág.         11:14   13:14   15:14      
10,0 17,7 .. Páty, Iskola         11:15   13:15   15:15      
10,8 18,5 0,0 Páty, Töki út         11:16   13:16   15:16      
11,4 19,1 .. Páty, Újtelep         11:17   13:17   15:17      
14,3 22,0 .. Újmajor         11:20   13:20   15:20      
18,8 26,5 .. Zsámbék, PEMÜ         11:25   13:25   15:25      
19,1 26,8 .. Zsámbék, Ady Endre u.         11:26   13:26   15:26      
19,4 27,1 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út         |   |   |      
S S 0,5 Zsámbék, aut. ford.         11:28   13:28   15:28      
S S 0,5 Zsámbék, aut. ford. 05:30 06:30 06:30 08:30 11:30 11:30 13:30 13:30 15:30 15:30 16:30 18:30
19,4 27,1 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út | | | | | | | | | | | |
28,0 35,7 .. Herceghalom, Liget u. 05:46 06:46 06:46 08:46 11:46 11:46 13:46 13:46 15:46 15:46 16:46 18:46

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek