Navigáció átugrása
770

Budapest–M1– Zsámbék–Tatabánya–Kisbér

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 770 1 M     alacsonypadlós járat 770 3 M     alacsonypadlós járat 770 5 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  12:45 14:45 16:45
2,1 S Budapest, Péterhegyi út | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
S 3,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S S S
S 3,1 Budapest, Sasadi út S S S
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
29,1 29,9 Zsámbék, aut. ford. 13:17 15:17 17:17
29,1 29,9 Zsámbék, aut. ford. 13:22 15:22 17:22
30,2 31,0 Zsámbék, Mányi u. 13:23 15:23 17:23
30,8 31,6 Szomori elág. 13:24 15:24 17:24
33,8 34,6 Mány, Felsőörspuszta 13:28 15:28 17:28
35,8 36,6 Szomor, Kakukkhegy 13:30 15:30 17:30
36,8 37,6 Szomor, aut. vt. 13:32 15:32 17:32
38,4 39,2 Gyermely, Községháza 13:36 15:36 17:36
38,4 39,2 Gyermely, Községháza 13:39 15:39 17:39
39,1 39,9 Gyermely, Felső 13:41 15:41 17:41
50,2 51,0 Tarján, aut. vt. 13:56 15:56 17:56
66,8 67,6 Tatabánya, aut. áll. 14:20 16:20 18:20
66,8 67,6 Tatabánya, aut. áll. 14:35 16:35 18:25
74,0 74,8 Környe, faluközpont 14:48 16:48 18:38
81,1 81,9 Oroszlány, körforgalom 14:58 16:58 18:48
81,5 82,3 Oroszlány, posta 15:00 17:00 18:50
87,2 88,0 Bokod, Hajnal u. 15:08 17:08 18:58
87,8 88,6 Bokod, iskola 15:10 17:10 19:00
88,4 89,2 Bokod, Dadi u. 15:12 17:12 19:02
90,9 91,7 Dad, bokodi elág. 15:15 17:15 19:05
93,9 94,7 Szákszendi elág. 15:19 17:19 19:09
97,4 98,2 Császár, Petőfi u. 15:23 17:23 19:13
98,0 98,8 Császár, posta 15:24 17:24 19:14
102,2 103,0 Vérteskethely, alsó 15:29 17:29 19:19
103,2 104,0 Vérteskethely, posta 15:31 17:31 19:21
108,2 109,0 Kisbér, sportpálya 15:38 17:38 19:28
109,3 110,1 Kisbér, aut. áll. 15:40 17:40 19:30

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek