777

Budapest–Zsámbék–Gyermely–Bajna–Nyergesújfalu

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 799 3 M     alacsonypadlós járat 799 5 M     alacsonypadlós járat 777 1 M     alacsonypadlós járat 799 7 M     alacsonypadlós járat 777 3 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  10:00 13:30 14:30 16:30 17:30
2,1 S Budapest, Péterhegyi út | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
S 3,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őmező) S S S S S
S 3,1 Budapest, Sasadi út S S S S S
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
29,0 29,8 Zsámbék, Ady Endre u. 10:32 14:02 15:02 17:02 18:02
29,2 .. Zsámbék, Magyar u. 59. 10:33 14:03 15:03 17:03 18:03
30,0 .. Zsámbék, Szent István tér 10:34 14:04 15:04 17:04 18:04
30,0 .. Zsámbék, Szent István tér     15:05   18:05
30,9 .. Zsámbék, Mányi u.     15:06   18:06
31,5 .. Szomori elág.     15:07   18:07
34,5 .. Felsőörspuszta     15:11   18:11
36,5 .. Szomor, Kakukkhegy     15:13   18:13
37,5 .. Szomor, aut. vt.     15:15   18:15
39,1 .. Gyermely, Posta     15:19   18:19
39,1 .. Gyermely, Posta     15:20   18:20
40,9 .. Gyermelyi Tésztagyár     15:23   18:23
41,7 .. Kabláspuszta bej. út     15:24   18:24
43,1 .. Juhhodály     15:26   18:26
44,2 .. Csapási híd     15:28   18:28
46,4 .. Bajna, Híd     15:31   18:31
47,5 .. Bajna, sz. vend.     15:33   18:33
47,5 .. Bajna, sz. vend.         18:34
48,0 .. Bajna, Újtelep         18:35
56,8 .. Bajót, Petőfi u.         18:45
57,4 .. Bajót, Vendéglő         18:46
58,1 .. Bajót, Posta bej. út         18:47
58,6 .. Bajót, Faluszéle         18:48
61,4 .. Nyergesújfalu, Temető         18:52
61,8 .. Nyergesújfalu, Bajóti elág.         18:53
62,6 .. Nyergesújfalu, Gimnázium         18:55

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat