Navigáció átugrása
777

Budapest–M1 -Zsámbék–Gyermely–Bajna–Nyergesújfalu

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 777 1 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  17:45
2,1 S Budapest, Péterhegyi út |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár  
S 3,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S
S 3,1 Budapest, Sasadi út S
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár  
29,1 29,9 Zsámbék, aut. ford. 18:17
29,1 29,9 Zsámbék, aut. ford. 18:22
30,2 31,0 Zsámbék, Mányi u. 18:23
30,8 31,6 Szomori elág. 18:24
33,8 34,6 Mány, Felsőörspuszta 18:28
35,8 36,6 Szomor, Kakukkhegy 18:30
36,8 37,6 Szomor, aut. vt. 18:32
38,4 39,2 Gyermely, Községháza 18:36
38,4 39,2 Gyermely, Községháza 18:37
40,2 41,0 Gyermelyi Tésztagyár 18:40
41,0 41,8 Gyermely, Kabláspuszta 18:41
42,4 43,2 Bajna, Juhhodály 18:43
43,5 44,3 Bajna, Csapási híd 18:45
45,7 46,5 Bajna, Híd 18:48
46,8 47,6 Bajna, faluközpont 18:50
46,8 47,6 Bajna, faluközpont 18:51
47,3 48,1 Bajna, Újtelep 18:52
56,1 56,9 Bajót, aut. ford. 19:02
56,7 57,5 Bajót, Dobozi u. 19:03
57,4 58,2 Bajót, Posta bej. út 19:04
57,9 58,7 Bajót, Faluszéle 19:05
60,7 61,5 Nyergesújfalu, Temető 19:09
61,1 61,9 Nyergesújfalu, bajóti elág. 19:10
61,9 62,7 Nyergesújfalu, gimnázium 19:12

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek