Navigáció átugrása
787

Budapest–Zsámbék–Bajna–Nagysáp

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 787 201 A     alacsonypadlós járat 774 1 M     alacsonypadlós járat 787 203 A     alacsonypadlós járat 774 3 M     alacsonypadlós járat 787 205 A     alacsonypadlós járat 774 5 M     alacsonypadlós járat 787 7 M     alacsonypadlós járat 787 9 M     alacsonypadlós járat 774 7 M     alacsonypadlós járat 787 11 M     alacsonypadlós járat 787 213 A 2   alacsonypadlós járat 777 1 M     alacsonypadlós járat 787 15 M     alacsonypadlós járat 787 215 A 2   alacsonypadlós járat 787 17 M     alacsonypadlós járat 787 19 M     alacsonypadlós járat 787 21   2   alacsonypadlós járat
0,0 Budapest, Széna tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:30   09:00   13:00   14:00 15:00   16:00 17:00   18:00 18:00 19:00 20:00 21:30
0,5 Budapest, Széll Kálmán tér |   |   |   | |   | |   | | | | |
1,5 Budapest, Szent János kórház 06:33   09:04   13:03   14:03 15:04   16:04 17:04   18:04 18:04 19:03 20:03 21:33
2,5 Budapest, Budagyöngye 06:35   09:07   13:05   14:05 15:07   16:07 17:07   18:07 18:07 19:05 20:05 21:35
3,6 Budapest, Kuruclesi út 06:37   09:09   13:07   14:07 15:09   16:09 17:09   18:09 18:09 19:07 20:07 21:36
4,5 Budapest, Vízművek 06:39   09:12   13:10   14:10 15:12   16:12 17:12   18:12 18:12 19:09 20:09 21:37
5,0 Budapest, Dénes u. 06:40   09:13   13:11   14:11 15:13   16:13 17:13   18:13 18:13 19:10 20:10 21:38
6,2 Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 06:42   09:16   13:14   14:14 15:16   16:16 17:16   18:16 18:16 19:12 20:12 21:39
7,5 Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 06:44   09:19   13:17   14:17 15:19   16:19 17:19   18:19 18:19 19:14 20:14 21:40
7,8 Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 06:45   09:20   13:18   14:18 15:20   16:20 17:20   18:20 18:20 19:15 20:15 21:41
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                  
8,7 Budakeszi, Gyógyszertár 06:47   09:22   13:20   14:20 15:22   16:22 17:22   18:22 18:22 19:17 20:17 21:43
9,1 Budakeszi, Városháza 06:48   09:23   13:21   14:21 15:23   16:23 17:23   18:23 18:23 19:18 20:18 21:44
9,8 Budakeszi, Dózsa György tér 06:49   09:24   13:22   14:22 15:24   16:24 17:24   18:24 18:24 19:19 20:19 21:45
9,8 Budakeszi, Dózsa György tér 06:50   09:25   13:23   14:23 15:25   16:25 17:25   18:25 18:25 19:20 20:20 21:46
10,3 Budakeszi, Fagyártmánytelep 06:51   09:26   13:24   14:24 15:26   16:26 17:26   18:26 18:26 19:21 20:21 21:47
13,9 Vastagtanya 06:55   09:30   13:28   14:28 15:30   16:30 17:30   18:30 18:30 19:25 20:25 21:51
15,2 Páty, Mézeshegy 06:57   09:32   13:30   14:30 15:32   16:32 17:32   18:32 18:32 19:27 20:27 21:53
16,5 Páty, Somogyi B. u. 06:59   09:34   13:32   14:32 15:34   16:34 17:34   18:34 18:34 19:29 20:29 21:55
17,3 Páty, Telki elág. 07:01   09:36   13:34   14:34 15:36   16:36 17:36   18:36 18:36 19:31 20:31 21:57
17,7 Páty, Iskola 07:02   09:37   13:35   14:35 15:37   16:37 17:37   18:37 18:37 19:32 20:32 21:58
18,5 Páty, Töki út 07:03   09:38   13:36   14:36 15:38   16:38 17:38   18:38 18:38 19:33 20:33 21:59
19,1 Páty, Újtelep 07:04   09:39   13:37   14:37 15:39   16:39 17:39   18:39 18:39 19:34 20:34 22:00
22,0 Újmajor 07:07   09:42   13:40   14:40 15:42   16:42 17:42   18:42 18:42 19:37 20:37 22:03
26,5 Zsámbék, PEMÜ 07:12   09:47   13:45   14:45 15:47   16:47 17:47   18:47 18:47 19:42 20:42 22:07
27,6 Zsámbék, aut. ford. 07:15 09:17 09:50 12:17 13:48 14:17 14:48 15:50 16:17 16:50 17:50 18:17 18:50 18:50 19:45 20:45 22:10
27,6 Zsámbék, aut. ford. 07:22 09:22 09:52 12:22 13:52 14:22 14:52 15:52 16:22 16:52 17:52 18:22 18:52 18:52 19:52 20:52 22:12
28,7 Zsámbék, Mányi u. 07:23 09:23 09:53 12:23 13:53 14:23 14:53 15:53 16:23 16:53 17:53 18:23 18:53 18:53 19:53 20:53 22:13
29,3 Szomori elág. 07:24 09:24 09:54 12:24 13:54 14:24 14:54 15:54 16:24 16:54 17:54 18:24 18:54 18:54 19:54 20:54 22:14
32,3 Mány, Felsőörspuszta 07:28 09:28 09:58 12:28 13:58 14:28 14:58 15:58 16:28 16:58 17:58 18:28 18:58 18:58 19:58 20:58 22:18
34,3 Szomor, Kakukkhegy 07:30 09:30 10:00 12:30 14:00 14:30 15:00 16:00 16:30 17:00 18:00 18:30 19:00 19:00 20:00 21:00 22:20
35,3 Szomor, aut. vt. 07:32 09:32 10:02 12:32 14:02 14:32 15:02 16:02 16:32 17:02 18:02 18:32 19:02 19:02 20:02 21:02 22:22
36,9 Gyermely, Községháza 07:36 09:36 10:06 12:36 14:06 14:36 15:06 16:06 16:36 17:06 18:06 18:36 19:06 19:06 20:06 21:06 22:26
36,9 Gyermely, Községháza 07:37 09:37 10:07 12:37 14:07 14:37 15:07 16:07 16:37 17:07 18:07 18:37 19:07 19:07 20:07 21:07 22:27
38,7 Gyermelyi Tésztagyár 07:40 09:40 10:10 12:40 14:10 14:40 15:10 16:10 16:40 17:10 18:10 18:40 19:10 19:10 20:10 21:10 22:30
39,5 Gyermely, Kabláspuszta 07:41 09:41 10:11 12:41 14:11 14:41 15:11 16:11 16:41 17:11 18:11 18:41 19:11 19:11 20:11 21:11 22:31
40,9 Bajna, Juhhodály 07:43 09:43 10:13 12:43 14:13 14:43 15:13 16:13 16:43 17:13 18:13 18:43 19:13 19:13 20:13 21:13 22:33
42,0 Bajna, Csapási híd 07:45 09:45 10:15 12:45 14:15 14:45 15:15 16:15 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15 19:15 20:15 21:15 22:35
44,2 Bajna, Híd 07:48 09:48 10:18 12:48 14:18 14:48 15:18 16:18 16:48 17:18 18:18 18:48 19:18 19:18 20:18 21:18 22:38
45,3 Bajna, faluközpont 07:50 09:50 10:20 12:50 14:20 14:50 15:20 16:20 16:50 17:20 18:20 18:50 19:20 19:20 20:20 21:20 22:40
45,3 Bajna, faluközpont 07:51 09:51 10:21 12:51 14:21 14:51   16:21 16:51 17:21 18:21 18:51 19:21   20:21    
45,8 Bajna, Újtelep 07:52 09:52 10:22 12:52 14:22 14:52   16:22 16:52 17:22 18:22 18:52 19:22   20:22    
49,6 Nagysápi elág. 07:57 09:57 10:27 12:57 14:27 14:57   16:27 16:57 17:27 18:27   19:27   20:27    
50,9 Nagysáp, aut. ford. 07:59 09:59 10:29 12:59 14:29 14:59   16:29 16:59 17:29 18:29   19:29   20:29    

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
Nem közlekedik:
2 XII. 24.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek