Navigáció átugrása
774

Budapest–M1–Zsámbék–Bajna–Nagysáp

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 774 1 M     alacsonypadlós járat 774 3 M     alacsonypadlós járat 774 5 M     alacsonypadlós járat 774 7 M     alacsonypadlós járat 777 1 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  08:45 11:45 13:45 15:45 17:45
2,1 .. Budapest, Péterhegyi út | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
S 3,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S S S S S
S 3,1 Budapest, Sasadi út S S S S S
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
29,1 29,9 Zsámbék, aut. ford. 09:17 12:17 14:17 16:17 18:17
29,1 29,9 Zsámbék, aut. ford. 09:22 12:22 14:22 16:22 18:22
30,2 31,0 Zsámbék, Mányi u. 09:23 12:23 14:23 16:23 18:23
30,8 31,6 Szomori elág. 09:24 12:24 14:24 16:24 18:24
33,8 34,6 Mány, Felsőörspuszta 09:28 12:28 14:28 16:28 18:28
35,8 36,6 Szomor, Kakukkhegy 09:30 12:30 14:30 16:30 18:30
36,8 37,6 Szomor, aut. vt. 09:32 12:32 14:32 16:32 18:32
38,4 39,2 Gyermely, Községháza 09:36 12:36 14:36 16:36 18:36
38,4 39,2 Gyermely, Községháza 09:37 12:37 14:37 16:37 18:37
40,2 41,0 Gyermelyi Tésztagyár 09:40 12:40 14:40 16:40 18:40
41,0 41,8 Gyermely, Kabláspuszta 09:41 12:41 14:41 16:41 18:41
42,4 43,2 Bajna, Juhhodály 09:43 12:43 14:43 16:43 18:43
43,5 44,3 Bajna, Csapási híd 09:45 12:45 14:45 16:45 18:45
45,7 46,5 Bajna, Híd 09:48 12:48 14:48 16:48 18:48
46,8 47,6 Bajna, faluközpont 09:50 12:50 14:50 16:50 18:50
46,8 47,6 Bajna, faluközpont 09:51 12:51 14:51 16:51 18:51
47,3 48,1 Bajna, Újtelep 09:52 12:52 14:52 16:52 18:52
51,1 51,9 Nagysápi elág. 09:57 12:57 14:57 16:57  
52,4 53,2 Nagysáp, aut. ford. 09:59 12:59 14:59 16:59  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek