Navigáció átugrása
775

Budapest–M1–Zsámbék–Gyermely

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 799 1 M     alacsonypadlós járat 775 1 M     alacsonypadlós járat 774 1 M     alacsonypadlós járat 775 3 M     alacsonypadlós járat 799 3 M     alacsonypadlós járat 774 3 M     alacsonypadlós járat 770 1 M     alacsonypadlós járat 799 5 M     alacsonypadlós járat 774 5 M     alacsonypadlós járat 799 7 M     alacsonypadlós járat 770 3 M     alacsonypadlós járat 798 9 M     alacsonypadlós járat 774 7 M     alacsonypadlós járat 799 11 M     alacsonypadlós járat 770 5 M     alacsonypadlós járat 798 13 M     alacsonypadlós járat 777 1 M     alacsonypadlós járat 775 5 M     alacsonypadlós járat 775 7 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:45 19:45
2,1 S .. Budapest, Péterhegyi út | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 3,0 .. Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,1 .. Budapest, Sasadi út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
29,1 29,9 .. Zsámbék, aut. ford. 06:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:17 19:17 20:17
29,1 29,9 .. Zsámbék, aut. ford. 06:20 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:22 19:22 20:22
30,2 31,0 .. Zsámbék, Mányi u.   08:23 09:23 10:23   12:23 13:23   14:23   15:23   16:23   17:23   18:23 19:23 20:23
30,8 31,6 .. Szomori elág.   08:24 09:24 10:24   12:24 13:24   14:24   15:24   16:24   17:24   18:24 19:24 20:24
33,8 34,6 .. Mány, Felsőörspuszta   08:28 09:28 10:28   12:28 13:28   14:28   15:28   16:28   17:28   18:28 19:28 20:28
35,8 36,6 .. Szomor, Kakukkhegy   08:30 09:30 10:30   12:30 13:30   14:30   15:30   16:30   17:30   18:30 19:30 20:30
36,8 37,6 .. Szomor, aut. vt.   08:32 09:32 10:32   12:32 13:32   14:32   15:32   16:32   17:32   18:32 19:32 20:32
S S 0,5 Szomor, Mátyás király u.   S S S   S S   S   S   S   S   S S S
S S 0,5 Szomor, Mátyás király u.   S S S   S S   S   S   S   S   S S S
36,8 37,6 0,0 Szomor, aut. vt.   08:32 09:32 10:32   12:32 13:32   14:32   15:32   16:32   17:32   18:32 19:32 20:32
38,4 39,2 .. Gyermely, Községháza   08:36 09:36 10:36   12:36 13:36   14:36   15:36   16:36   17:36   18:36 19:36 20:36
38,4 39,2 .. Gyermely, Községháza   08:36 09:37 10:36   12:37 13:39   14:37   15:39   16:37   17:39   18:37 19:36 20:36
39,1 39,9 .. Gyermely, Felső   08:38   10:38     13:41       15:41       17:41     19:38 20:38

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek