Navigáció átugrása
799

Budapest–Zsámbék–Piliscsaba–Pilisvörösvár

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: E E E E R E E E E E E R E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 801 102 M     801 302 M     801 214 M     801 220 M     799 1 M     alacsonypadlós járat 801 222 A     799 3 M     alacsonypadlós járat 801 202       801 216       799 5 M     alacsonypadlós járat 801 218 M     799 9 I     alacsonypadlós járat 801 228 V     799 7 M     alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel              10:00     13:30       16:30
2,1 .. Budapest, Péterhegyi út             |     |       |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                            
29,0 .. Zsámbék, Ady Endre u.             10:32     14:02       17:02
29,2 .. Zsámbék, Magyar u. 59.             10:33     14:03       17:03
30,0 .. Zsámbék, Szent István tér             10:34     14:04       17:04
30,0 .. Zsámbék, Szent István tér         06:25   10:35     14:05   15:00   17:05
30,8 .. Zsámbék, Vasbolt         06:26   10:36     14:06   15:01   17:06
31,5 .. Zsámbék, Új iskola         06:27   10:37     14:07   15:02   17:07
32,1 .. Tök, Fő u. 100.         06:28   10:38     14:08   15:03   17:08
32,8 .. Tök, Kútvölgy         06:29   10:39     14:09   15:04   17:09
33,4 .. Tök, Temető         06:30   10:40     14:10   15:05   17:10
34,1 .. Tök, Központi Major         06:31   10:41     14:11   15:06   17:11
34,7 .. Tök, Körtvélyes         06:32   10:42     14:12   15:07   17:12
35,8 .. Kisperbál         06:34   10:44     14:14   15:09   17:14
36,3 .. Perbál, Központ         06:35   10:45     14:15   15:10   17:15
40,5 .. Tinnye, Bocskai u. 50.         06:41   10:51     14:21   15:16   17:21
41,2 .. Tinnye, sz. vend. 04:54 05:27 06:07 06:22 06:42 06:55 10:52 12:37 14:15 14:22 15:15 15:17 17:05 17:22
41,8 .. Berekerdei erdészház, bej. út 04:56 05:29 06:09 06:24 06:44 06:57 10:54 12:39 14:17 14:24 15:17 15:19 17:07 17:24
43,5 .. Garancsi tó 04:58 05:31 06:11 06:26 06:47 06:59 10:57 12:41 14:19 14:27 15:19 15:22 17:09 17:27
45,5 .. Piliscsaba, Bécsi út 05:00 05:33 06:13 06:28 06:51 07:01 11:01 12:43 14:21 14:31 15:21 15:26 17:11 17:31
45,6 0,0 Piliscsaba, vá. bej. út | | | | | | 11:02 | | 14:32 | 15:27 | 17:32
S 0,7 Piliscsaba, vá. S S S S S S 11:04 S S 14:34 S 15:29 S 17:34
S 0,7 Piliscsaba, vá. S S S S S S 11:05 S S 14:35 S   S  
45,6 0,0 Piliscsaba, vá. bej. út | | | | | | 11:07 | | 14:37 |   |  
46,7 .. Piliscsaba, Klévíz 05:02 05:35 06:15 06:30 06:53 07:03 11:09 12:45 14:23 14:39 15:23   17:13  
47,7 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 05:03 05:36 06:16 06:31 06:55 07:04 11:11 12:46 14:24 14:41 15:24   17:14  
48,9 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 05:05 05:38 06:18 06:33 06:57 07:06 11:13 12:48 14:26 14:43 15:26   17:16  
50,1 0,0 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 05:06 05:39 06:19 06:34 06:59 07:07 11:16 12:49 14:27 14:46 15:27   17:17  
S 2,1 Pilisvörösvár, vasútállomás S S S S 07:02 S S S S S S   S  
52,0 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 05:08 05:41 06:21 06:36   07:09 11:18 12:51 14:29 14:48 15:29   17:19  
52,3 .. Pilisvörösvár, kultúrház 05:09 05:42 06:22 06:37   07:10 11:19 12:52 14:30 14:49 15:30   17:20  
53,0 .. Pilisvörösvár, vh. 05:12 05:45 06:25 06:40   07:13 11:21 12:55 14:33 14:51 15:33   17:23  
53,3 .. Pilisvörösvár, Fő út 31. | | | |   | 11:22 | | 14:52 |   |  
53,8 .. Pilisvörösvár, bányatelep 05:13 05:46 06:26 06:41   07:14 11:23 12:56 14:34 14:53 15:34   17:24  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek