Navigáció átugrása
815

Budapest–Dorog–Nyergesújfalu–Süttő–Komárom

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 - 2018.02.28
Besorolás: E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1         101   M     3   A 2   13   M     alacsonypadlós járat 103         5   M     7   A     9   M     11   M    
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  08:30 10:30 14:00 14:00 15:00 16:15 17:15 17:15 18:15
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) Csak felszállás  08:35 10:35 14:05 14:09 15:07 16:25 17:20 17:25 18:20
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) Csak felszállás  08:37 10:37 14:07 14:11 15:09 16:28 17:22 17:28 18:22
8,2 Budapest, Üröm v. mh. Csak felszállás  | | | | | | | | |
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                  
16,7 Pilisvörösvár, vh. 08:55 10:55 14:25 14:29 15:27 16:48 17:40 17:48 18:40
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 08:57 | 14:27 14:31 | 16:50 17:42 17:50 18:42
22,0 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 09:02 11:03 14:32 14:36 15:36 16:55 17:47 17:55 18:47
24,2 Piliscsaba, iskola 09:05 11:06 14:35 14:39 15:39 16:58 17:50 17:58 18:50
36,5 Dorog, Bécsi út 09:19 11:20 14:49 14:53 15:54 17:12 18:04 18:12 19:04
36,5 Dorog, Bécsi út 09:20 11:20 14:50 14:54 15:55 17:13 18:05 18:13 19:05
37,6 Dorog, újtelep 09:22 | 14:52 14:56 | 17:15 18:07 18:15 19:07
40,3 Tokodaltáró, kh. 09:25 11:25 14:55 14:59 16:00 17:18 18:10 18:18 19:10
41,8 Tokod, József A. u. 09:27 11:27 14:57 15:01 16:02 17:20 18:12 18:20 19:12
42,6 Tát, újtelep 09:28 | 14:58 15:02 16:03 17:21 18:13 18:21 19:13
43,7 Tát, posta 09:30 11:29 15:00 15:04 16:05 17:23 18:15 18:23 19:15
44,4 Tát, mogyorósbányai elág. 09:31 11:30 15:01 15:05 16:06 17:24 18:16 18:24 19:16
46,7 Tát-Mogyorósbánya, rakodó 09:34 | 15:04 15:08 | 17:27 18:19 18:27 19:19
49,9 Nyergesújfalu, Kossuth L. út 09:38 11:36 15:08 15:12 16:12 17:31 18:23 18:31 19:23
50,7 Nyergesújfalu, bajóti elág. 09:39 11:37 15:09 15:13 16:13 17:32 18:24 18:32 19:24
51,5 Nyergesújfalu, gimnázium 09:40 11:39 15:10 15:14 16:15 17:33 18:25 18:33 19:25
52,1 Nyergesújfalu, Rendőrség 09:41 | 15:11 15:15 | 17:34 18:26 18:34  
53,3 Nyergesújfalu, Eternitgyár 09:43 | 15:13 15:17 | 17:36 18:28 18:36  
54,2 Lábatlan, Betonipari Művek 09:44 11:43 15:14 15:18 16:19 17:37 18:29 18:37  
55,0 Lábatlan, munkásotthon 09:46 11:45 15:16 15:20 16:21 17:39 18:31 18:39  
56,5 Lábatlan, iskola 09:48 11:47 15:18 15:22 16:23 17:41 18:33 18:41  
58,0 Lábatlan, Piszkei ltp. 09:50 11:49 15:20 15:24 16:25 17:43 18:35 18:43  
59,2 Süttő, újtelep 09:52 | 15:22 15:26 | 17:45 18:37 18:45  
60,0 Süttő, kultúrotthon 09:53 11:52 15:23 15:27 16:29 17:46 18:38 18:46  
65,2 Neszmély, téglagyár 09:59 |     |        
66,9 Neszmély, mozi 10:02 12:00     16:38        
68,8 Dunaalmás, kh. 10:05 12:03     16:41        
74,7 Almásfüzitő, vá. 10:12 12:10     16:48        
75,9 Almásfüzitő, naszályi elág. 10:14 |     |        
78,1 Almásfüzitő, felső 10:17 12:14     16:53        
79,7 Komárom, Tűzoltóság 10:19 12:16     16:55        
81,9 Komárom, kórház 10:22 12:19     16:59        
84,0 Komárom, (Szőny) d. v. mh. 10:25 |     |        
85,6 Komárom, Szabadság tér 10:28 12:24     17:05        
86,9 Komárom, aut. áll. 10:30 12:26     17:07        

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A 101 és 103 sz. járatokat a KNYKK Zrt. közlekedteti.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat