Navigáció átugrása
810

Budapest–Piliscsaba–Kesztölc

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 810 1 16     810 3 16     810 5 M     alacsonypadlós járat 810 7 M    
0,0 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:40 15:45 16:45 17:45
2,8 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 06:46 15:54 16:55 17:55
3,9 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 06:49 15:57 16:59 17:59
6,7 .. Budapest, Bóbita u. 06:54 16:02 17:04 18:04
8,2 .. Budapest, Üröm v. mh. 06:57 16:05 17:08 18:08
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
12,6 .. Solymári elág. (Auchan áruház) 07:03 16:11 17:16 18:16
14,3 .. Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 07:04 16:12 17:17 18:17
14,8 .. Pilisvörösvári üdülőtelep 07:05 16:13 17:18 18:18
15,9 .. Pilisvörösvár, bányatelep 07:07 16:15 17:20 18:20
16,7 .. Pilisvörösvár, városháza 07:09 16:17 17:22 18:22
17,4 .. Pilisvörösvár, kultúrház 07:11 16:19 17:24 18:24
17,7 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 07:12 16:20 17:25 18:25
19,6 .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 07:14 16:22 17:27 18:27
20,8 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 07:16 16:24 17:29 18:29
22,0 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 07:18 16:26 17:31 18:31
23,0 0,0 Piliscsaba, Klévíz 07:20 16:28 17:33 18:33
S 1,1 Piliscsaba, városháza 07:22 S S S
S 1,8 Piliscsaba, vasútállomás 07:23 S S S
24,2 .. Piliscsaba, iskola   16:30 17:35 18:35
26,1 .. Piliscsaba, Magdolna völgy   16:32 17:37 18:37
27,5 .. Pilisjászfalu   16:34 17:39 18:39
29,8 .. Piliscsév, elág.   16:37 17:42 18:42
30,8 .. Leányvár, Műv. Ház   16:39 17:44 18:44
31,9 .. Leányvár, vasútállomás   16:41 17:46 18:46
33,6 .. Kesztölci elág.   16:43 17:48 18:48
36,6 .. Kesztölc, alsó   16:47 17:52 18:52
37,2 .. Kesztölc, Szabadság tér   16:48 17:53 18:53
38,1 .. Kesztölc, felső   16:49 17:54 18:54
38,4 .. Kesztölc, Csurgó   16:50 17:55 18:55
39,5 .. Kesztölc, aut. ford.   16:52 17:57 18:57

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe
vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek