Navigáció átugrása
805

Budapest–Piliscsév–Kesztölc–Dorog–Esztergom

Menetrend érvényessége: 2018.05.20 -
Besorolás: R E R E E R
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 805 180 M     805 11 M     805 788 A     805 15 M     805 13 M     805 764 A 2  
0,0 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    08:00   14:35 16:45  
2,8 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út)   08:07   14:42 16:52  
3,9 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út)   08:10   14:45 16:55  
5,1 .. Budapest, Bojtár utca   |   | |  
5,8 .. Budapest, Óbudai temető   08:13   14:48 16:58  
6,7 .. Budapest, Bóbita u.   08:15   14:50 17:00  
8,2 .. Budapest, Üröm v. mh.   08:18   14:53 17:03  
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár            
12,6 .. Solymári elág. (Auchan áruház)   08:24   14:59 17:09  
15,9 .. Pilisvörösvár, bányatelep   08:28   15:03 17:13  
16,7 .. Pilisvörösvár, vh.   08:30   15:05 17:15  
17,4 .. Pilisvörösvár, kultúrház   08:32   15:07 17:17  
17,7 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út   08:33   15:08 17:18  
19,6 .. Pilisvörösvár, Terranova Kft.   08:35   15:10 17:20  
20,8 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda   08:37   15:12 17:22  
22,0 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem   08:38   15:13 17:23  
23,0 .. Piliscsaba, Klévíz   08:41   15:16 17:26  
S 0,0 Piliscsaba, vá. 05:06 S 09:45 S S 17:45
24,2 0,8 Piliscsaba, iskola 05:08 08:44 09:47 15:19 17:29 17:47
27,5 .. Pilisjászfalu 05:13 08:49 09:51 15:24 17:34 17:51
29,8 0,0 Piliscsév, elág. 05:17 | 09:54 15:27 17:37 17:54
S 1,1 Piliscsév, v. mh. S 08:54 09:56 15:29 17:39 17:56
S 1,1 Piliscsév, v. mh. S 08:54 09:56 15:29 17:39 17:56
S 2,2 Piliscsév, faluszéle S 08:56 09:58 15:31 17:41 17:58
S 2,4 Piliscsév, Béke u. S 08:57 09:59 15:32 17:42 17:59
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet S 08:58 10:00 15:33 17:43 18:00
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere S 08:59 10:01 15:34 17:44 18:01
S 4,5 Piliscsév, aut. ford. S 09:00 10:02 15:35 17:45 18:02
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere S 09:02 10:03     18:03
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet S 09:04 10:04     18:04
S 2,4 Piliscsév, Béke u. S 09:05 10:05     18:05
S 2,2 Piliscsév, faluszéle S 09:06 10:06     18:06
S 1,1 Piliscsév, v. mh. S 09:08 10:08     18:08
S 1,1 Piliscsév, v. mh. S 09:08 10:08     18:08
29,8 0,0 Piliscsév, elág. 05:17 | 10:10     18:10
30,8 0,0 Leányvár, Műv. Ház 05:18 09:12 10:11     18:11
S 0,7 Leányvár, kh. 05:19 09:13 10:12     S
S 1,5 Leányvár, aut. ford. 05:20 09:14 10:13     S
S 0,7 Leányvár, kh. 05:21 09:15 10:14     S
30,8 0,0 Leányvár, Műv. Ház 05:22 09:16 10:15     18:11
31,9 .. Leányvár, vá. 05:24 09:18 10:17     18:13
33,6 0,0 Kesztölci elág. 05:27 09:21 10:20     18:16
S 2,0 Jószerencsét Tsz. S 09:24 S     S
S 3,0 Kesztölc, alsó S 09:26 S     S
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér S 09:27 S     S
S 4,5 Kesztölc, felső S 09:28 S     S
S 4,8 Kesztölc, Csurgó S 09:29 S     S
S 5,9 Kesztölc, aut. ford. S 09:31 S     S
S 4,8 Kesztölc, Csurgó S 09:33 S     S
S 4,5 Kesztölc, felső S 09:34 S     S
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér S 09:36 S     S
S 3,0 Kesztölc, alsó S 09:37 S     S
S 2,0 Jószerencsét Tsz. S 09:39 S     S
33,6 0,0 Kesztölci elág. 05:27 09:42 10:20     18:16
34,9 .. Dorog, Ipari Park 05:29 09:44 10:22     18:18
35,7 .. Dorog, Puskin u. 05:30 09:45 10:23     18:19
36,5 .. Dorog, Bécsi út 05:31 09:46 10:24     18:20
37,0 .. Dorog, vh. 05:32 09:47 10:25     18:22
37,0 .. Dorog, vh. 05:35 09:47 10:28      
37,5 .. Dorog, Gyógyszerárugyár 05:37 | 10:30      
38,2 .. Dorog, Volán telep 05:39 09:50 10:32      
38,9 .. Esztergom, Kertváros vá. bej. út 05:41 o 10:34      
39,5 .. Esztergom, Kassai u. 05:42   10:35      
40,3 .. Esztergom, Szalézi lakópark 05:43   10:36      
40,9 .. Esztergom, Vasúti átjáró 05:44   10:37      
41,7 .. Esztergom, repülőtér 05:46   10:39      
42,7 .. Esztergom, 6-os kilométerkő 05:48   10:41      
43,6 .. Esztergom, Knorr János u. 05:49   10:42      
44,1 .. Esztergom, Erzsébet királyné u. 05:50   10:43      
45,1 .. Esztergom, aut. áll. 05:52   10:45      

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek