Navigáció átugrása
805

Budapest–Pilisvörösvár–Piliscsév–Kesztölc–Dorog

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: E E E
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 805 11 M     805 15 M     805 13 M    
0,0 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  08:00 14:35 16:45
2,8 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 08:07 14:42 16:52
3,9 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 08:10 14:45 16:55
5,1 .. Budapest, Bojtár utca | | |
5,8 .. Budapest, Óbudai temető 08:13 14:48 16:58
6,7 .. Budapest, Bóbita u. 08:15 14:50 17:00
8,2 .. Budapest, Üröm v. mh. 08:18 14:53 17:03
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
12,6 .. Solymári elág. (Auchan áruház) 08:24 14:59 17:09
15,9 .. Pilisvörösvár, bányatelep 08:28 15:03 17:13
16,7 .. Pilisvörösvár, vh. 08:30 15:05 17:15
17,4 .. Pilisvörösvár, kultúrház 08:32 15:07 17:17
Budapest 08:00 14:20 16:20
Pilisvörösvár 08:28 15:00 17:00
17,7 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 08:33 15:08 17:18
19,6 .. Pilisvörösvár, Terranova Kft. 08:35 15:10 17:20
20,8 .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 08:37 15:12 17:22
22,0 .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 08:38 15:13 17:23
23,0 .. Piliscsaba, Klévíz 08:41 15:16 17:26
24,2 .. Piliscsaba, iskola 08:44 15:19 17:29
27,5 .. Pilisjászfalu 08:49 15:24 17:34
29,8 0,0 Piliscsév, elág. | 15:27 17:37
S 1,1 Piliscsév, v. mh. 08:54 15:29 17:39
S 2,2 Piliscsév, faluszéle 08:56 15:31 17:41
S 2,4 Piliscsév, Béke u. 08:57 15:32 17:42
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet 08:58 15:33 17:43
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere 08:59 15:34 17:44
S 4,5 Piliscsév, aut. ford. 09:00 15:35 17:45
S 4,5 Piliscsév, aut. ford. 09:00    
S 3,7 Piliscsév, Hősök tere 09:02    
S 3,0 Piliscsév, Takarékszövetkezet 09:04    
S 2,4 Piliscsév, Béke u. 09:05    
S 2,2 Piliscsév, faluszéle 09:06    
S 1,1 Piliscsév, v. mh. 09:08    
29,8 0,0 Piliscsév, elág. |    
30,8 0,0 Leányvár, munkásotthon 09:12    
S 0,7 Leányvár, kh. 09:13    
S 1,5 Leányvár, aut. ford. 09:14    
S 0,7 Leányvár, kh. 09:15    
30,8 0,0 Leányvár, munkásotthon 09:16    
31,9 .. Leányvár, vá. 09:18    
33,6 0,0 Kesztölci elág. 09:21    
S 2,0 Jószerencsét Tsz. 09:24    
S 3,0 Kesztölc, alsó 09:26    
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér 09:27    
S 4,5 Kesztölc, felső 09:28    
S 4,8 Kesztölc, Csurgó 09:29    
S 5,9 Kesztölc, aut. ford. 09:31    
S 4,8 Kesztölc, Csurgó 09:33    
S 4,5 Kesztölc, felső 09:34    
S 3,6 Kesztölc, Szabadság tér 09:36    
S 3,0 Kesztölc, alsó 09:37    
S 2,0 Jószerencsét Tsz. 09:39    
33,6 0,0 Kesztölci elág. 09:42    
34,9 .. Dorog, Ipari Park 09:44    
35,7 .. Dorog, Puskin u. 09:45    
36,5 .. Dorog, IBUSZ iroda 09:46    
37,0 .. Dorog, vh. 09:47    
38,2 .. Dorog, Volán telep 09:50    

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat