Navigáció átugrása
800

Budapest–Pilisvörösvár–Piliscsaba–Dorog–Esztergom

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 - 2018.12.08
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 800 1 M     800 3 M     alacsonypadlós járat 800 205 A     alacsonypadlós járat 800 7 M     810 1 16     800 9 M     alacsonypadlós járat 800 211 A     alacsonypadlós járat 800 13 M     800 15       alacsonypadlós járat 800 17       alacsonypadlós járat 800 19       800 21       alacsonypadlós járat 800 23       800 25 M     alacsonypadlós járat 800 227 A     alacsonypadlós járat 800 29 M     800 31 M     alacsonypadlós járat 800 233 A     alacsonypadlós járat 800 35 M     800 37 M     alacsonypadlós járat 800 239 A     alacsonypadlós járat 800 41 M     810 3 16     800 43 M     alacsonypadlós járat 800 245 A     alacsonypadlós járat 800 47 M     810 5 M     alacsonypadlós járat 800 49 M     alacsonypadlós járat 800 251 A     alacsonypadlós járat 800 53 M     810 7 M     800 55 M     alacsonypadlós járat 800 257 A     alacsonypadlós járat 800 59 M     800 61       alacsonypadlós járat 800 63       800 65       alacsonypadlós járat 800 67       800 69      
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:00 06:00 06:15 06:20 06:40 07:00 07:15 07:30 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:00 13:15 13:30 14:00 14:15 14:30 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:05 06:06 06:21 06:26 06:46 07:06 07:21 07:36 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:09 13:21 13:39 14:09 14:21 14:39 15:09 15:21 15:39 15:54 16:10 16:21 16:40 16:55 17:10 17:21 17:39 17:55 18:06 18:21 18:36 19:21 20:20 21:20 22:19 23:19
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:07 06:09 06:23 06:29 06:49 07:09 07:23 07:39 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:12 13:24 13:42 14:12 14:24 14:42 15:12 15:24 15:42 15:57 16:14 16:24 16:44 16:59 17:14 17:24 17:42 17:59 18:09 18:24 18:39 19:24 20:22 21:22 22:21 23:21
6,7 Budapest, Bóbita u. 05:12 06:14 06:28 06:34 06:54 07:14 07:28 07:44 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:17 13:29 13:47 14:17 14:29 14:47 15:17 15:29 15:47 16:02 16:19 16:29 16:49 17:04 17:19 17:29 17:47 18:04 18:14 18:29 18:44 19:29 20:26 21:26 22:25 23:25
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 05:14 06:17 06:31 06:37 06:57 07:17 07:31 07:47 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:20 13:32 13:50 14:20 14:32 14:50 15:20 15:32 15:50 16:05 16:23 16:32 16:53 17:08 17:23 17:32 17:50 18:08 18:17 18:32 18:47 19:32 20:28 21:28 22:27 23:27
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                              
12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 05:19 06:23 06:36 06:43 07:03 07:23 07:36 07:53 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:26 13:38 13:56 14:26 14:38 14:56 15:26 15:38 15:56 16:11 16:31 16:38 17:01 17:16 17:31 17:38 17:56 18:16 18:23 18:38 18:53 19:38 20:33 21:33 22:31 23:31
14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 05:20 06:24 06:38 06:44 07:04 07:24 07:38 07:54 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:27 13:39 13:57 14:27 14:39 14:57 15:27 15:39 15:57 16:12 16:32 16:39 17:02 17:17 17:32 17:39 17:57 18:17 18:24 18:39 18:54 19:39 20:34 21:34 22:32 23:32
14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 05:21 06:25 06:39 06:45 07:05 07:25 07:39 07:55 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:28 13:40 13:58 14:28 14:40 14:58 15:28 15:40 15:58 16:13 16:33 16:40 17:03 17:18 17:33 17:40 17:58 18:18 18:25 18:40 18:55 19:40 20:35 21:35 22:33 23:33
15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 05:23 06:27 06:41 06:47 07:07 07:27 07:41 07:57 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:30 13:42 14:00 14:30 14:42 15:00 15:30 15:42 16:00 16:15 16:35 16:42 17:05 17:20 17:35 17:42 18:00 18:20 18:27 18:42 18:57 19:42 20:37 21:37 22:35 23:35
16,7 Pilisvörösvár, városháza 05:25 06:29 06:43 06:49 07:09 07:29 07:43 07:59 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:32 13:44 14:02 14:32 14:44 15:02 15:32 15:44 16:02 16:17 16:37 16:44 17:07 17:22 17:37 17:44 18:02 18:22 18:29 18:44 18:59 19:44 20:39 21:39 22:37 23:37
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 05:27 06:31 06:45 06:51 07:11 07:31 07:45 08:01 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:34 13:46 14:04 14:34 14:46 15:04 15:34 15:46 16:04 16:19 16:39 16:46 17:09 17:24 17:39 17:46 18:04 18:24 18:31 18:46 19:01 19:46 20:41 21:41 22:39 23:39
17,7 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 05:28 06:32 06:46 06:52 07:12 07:32 07:46 08:02 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:35 13:47 14:05 14:35 14:47 15:05 15:35 15:47 16:05 16:20 16:40 16:47 17:10 17:25 17:40 17:47 18:05 18:25 18:32 18:47 19:02 19:47 20:42 21:42 22:40 23:40
19,6 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 05:30 06:34 06:48 06:54 07:14 07:34 07:48 08:04 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:37 13:49 14:07 14:37 14:49 15:07 15:37 15:49 16:07 16:22 16:42 16:49 17:12 17:27 17:42 17:49 18:07 18:27 18:34 18:49 19:04 19:49 20:44 21:44 22:42 23:42
20,8 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 05:32 06:36 06:49 06:56 07:16 07:36 07:49 08:06 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:39 13:51 14:09 14:39 14:51 15:09 15:39 15:51 16:09 16:24 16:44 16:51 17:14 17:29 17:44 17:51 18:09 18:29 18:36 18:51 19:06 19:51 20:46 21:46 22:43 23:43
22,0 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 05:34 06:38 06:51 06:58 07:18 07:38 07:51 08:08 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:41 13:53 14:11 14:41 14:53 15:11 15:41 15:53 16:11 16:26 16:46 16:53 17:16 17:31 17:46 17:53 18:11 18:31 18:38 18:53 19:08 19:53 20:48 21:48 22:45 23:45
23,0 Piliscsaba, Klévíz 05:36 06:40 06:53 07:00 07:20 07:40 07:53 08:10 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:43 13:55 14:13 14:43 14:55 15:13 15:43 15:55 16:13 16:28 16:48 16:55 17:18 17:33 17:48 17:55 18:13 18:33 18:40 18:55 19:10 19:55 20:50 21:50 22:47 23:47
24,2 Piliscsaba, iskola 05:38 06:42 06:55 07:02   07:42 07:55 08:12 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:45 13:57 14:15 14:45 14:57 15:15 15:45 15:57 16:15 16:30 16:50 16:57 17:20 17:35 17:50 17:57 18:15 18:35 18:42 18:57 19:12 19:57 20:52 21:52 22:49 23:49
26,1 Piliscsaba, Magdolna völgy 05:41 06:45 06:57 07:05   07:45 07:57 08:14 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:47 13:59 14:17 14:47 14:59 15:17 15:47 15:59 16:17 16:32 16:52 16:59 17:22 17:37 17:52 17:59 18:17 18:37 18:44 18:59 19:14 19:59 20:54 21:54 22:51 23:51
27,5 Pilisjászfalu 05:43 06:47 06:59 07:07   07:47 07:59 08:16 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 13:49 14:01 14:19 14:49 15:01 15:19 15:49 16:01 16:19 16:34 16:54 17:01 17:24 17:39 17:54 18:01 18:19 18:39 18:46 19:01 19:16 20:01 20:56 21:56 22:53 23:53
29,8 Piliscsév, elág. 05:46 06:50 07:02 07:10   07:50 08:02 08:19 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 13:52 14:04 14:22 14:52 15:04 15:22 15:52 16:04 16:22 16:37 16:57 17:04 17:27 17:42 17:57 18:04 18:22 18:42 18:49 19:04 19:19 20:04 20:59 21:59 22:56 23:56
30,8 Leányvár, Műv. Ház 05:48 06:52 07:03 07:12   07:52 08:03 08:21 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 13:54 14:06 14:24 14:54 15:06 15:24 15:54 16:06 16:24 16:39 16:59 17:06 17:29 17:44 17:59 18:06 18:24 18:44 18:51 19:06 19:21 20:06 21:01 22:01 22:58 23:58
31,9 Leányvár, vasútállomás 05:50 06:54 07:05 07:14   07:54 08:05 08:23 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 13:56 14:08 14:26 14:56 15:08 15:26 15:56 16:08 16:26 16:41 17:01 17:08 17:31 17:46 18:01 18:08 18:26 18:46 18:53 19:08 19:23 20:08 21:03 22:03 23:00 00:00
33,6 Kesztölci elág. 05:52 06:56 07:07 07:16   07:56 08:07 08:25 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 13:58 14:10 14:28 14:58 15:10 15:28 15:58 16:10 16:28 16:43 17:03 17:10 17:33 17:48 18:03 18:10 18:28 18:48 18:55 19:10 19:25 20:10 21:05 22:05 23:02 00:02
34,9 Dorog, Ipari Park 05:54 06:58 07:09 07:18   07:58 08:09 08:27 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:00 14:12 14:30 15:00 15:12 15:30 16:00 16:12 16:30   17:05 17:12 17:35   18:05 18:12 18:30   18:57 19:12 19:27 20:12 21:07 22:07 23:04 00:04
35,7 Dorog, Puskin u. 05:56 07:00 07:10 07:20   08:00 08:10 08:28 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:01 14:13 14:31 15:01 15:13 15:31 16:01 16:13 16:31   17:06 17:13 17:36   18:06 18:13 18:31   18:58 19:13 19:28 20:13 21:08 22:08 23:05 00:05
36,5 Dorog, Bécsi út 05:58 07:02 07:12 07:22   08:02 08:12 08:30 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:03 14:15 14:33 15:03 15:15 15:33 16:03 16:15 16:33   17:08 17:15 17:38   18:08 18:15 18:33   19:00 19:15 19:30 20:15 21:10 22:10 23:07 00:07
37,0 Dorog, városháza 06:00 07:04 07:13 07:24   08:04 08:13 08:32 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:05 14:17 14:35 15:05 15:17 15:35 16:05 16:17 16:35   17:10 17:17 17:40   18:10 18:17 18:35   19:02 19:17 19:32 20:17 21:12 22:12 23:08 00:08
37,5 Dorog, Gyógyszerárugyár 06:02 07:06 07:14 07:26   08:06 08:14 08:33 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:06 14:18 14:36 15:06 15:18 15:36 16:06 16:18 16:36   17:11 17:18 17:41   18:11 18:18 18:36   19:03 19:18 19:33 20:18 21:13 22:13 23:09 00:09
38,2 Dorog, Volán telep 06:04 07:08 07:16 07:28   08:08 08:16 08:35 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:08 14:20 14:38 15:08 15:20 15:38 16:08 16:20 16:38   17:13 17:20 17:43   18:13 18:20 18:38   19:05 19:20 19:35 20:20 21:15 22:15 23:11 00:11
38,9 Esztergom, Kertváros vá. bej. út 06:06 07:10 07:17 07:30   08:10 08:17 08:36 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:09 14:21 14:39 15:09 15:21 15:39 16:09 16:21 16:39   17:14 17:21 17:44   18:14 18:21 18:39   19:06 19:21 19:36 20:21 21:16 22:16 23:12 00:12
39,5 Esztergom, Kassai u. 06:07 07:11 07:18 07:31   08:11 08:18 08:37 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:10 14:22 14:40 15:10 15:22 15:40 16:10 16:22 16:40   17:15 17:22 17:45   18:15 18:22 18:40   19:07 19:22 19:37 20:22 21:17 22:17 23:13 00:13
40,3 Esztergom, Szalézi lakópark 06:08 07:12 07:19 07:32   08:12 08:19 08:38 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:11 14:23 14:41 15:11 15:23 15:41 16:11 16:23 16:41   17:16 17:23 17:46   18:16 18:23 18:41   19:08 19:23 19:38 20:23 21:18 22:18 23:14 00:14
44,1 Esztergom, Erzsébet királyné u. 06:13 07:17 07:23 07:37   08:17 08:23 08:43 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:16 14:28 14:46 15:16 15:28 15:46 16:16 16:28 16:46   17:21 17:28 17:51   18:21 18:28 18:46   19:13 19:28 19:43 20:28 21:23 22:23 23:18 00:18
45,1 Esztergom, aut. áll. 06:15 07:20 07:25 07:40   08:20 08:25 08:45 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:18 14:30 14:48 15:18 15:30 15:48 16:18 16:30 16:48   17:23 17:30 17:53   18:23 18:30 18:48   19:15 19:30 19:45 20:30 21:25 22:25 23:20 00:20

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek