Navigáció átugrása
832

Budapest–Solymár–Pilisszentiván–Piliscsaba

Menetrend érvényessége: 2017.07.01 -
Besorolás: E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 832 1 16     832 3 16     832 5 16    
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:40 13:45 14:45
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 06:46 13:51 14:51
3,4 Budapest, Óbudai rendelőintézet 06:47 13:52 14:52
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 06:49 13:54 14:54
4,7 Budapest, Orbán B. út 06:51 13:56 14:56
5,1 Budapest, Bojtár utca 06:52 13:57 14:57
5,8 Budapest, Óbudai temető 06:54 13:59 14:59
6,7 Budapest, Bóbita u. 06:56 14:01 15:01
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 06:59 14:04 15:04
.. Budapest-bérlet szakaszhatár      
9,1 Solymár, téglagyári bekötőút 07:02 14:07 15:07
11,0 Solymár, Szarvas 07:04 14:09 15:09
13,0 Solymár, vasútállomás 07:07 14:12 15:12
13,8 Solymár, temető 07:09 14:14 15:14
14,2 Solymár, Pilisvörösvári út 07:10 14:15 15:15
14,9 Solymár, PEMÜ 07:11 14:16 15:16
15,7 Solymár, Hold u. 07:12 14:17 15:17
16,3 Solymári kőfaragó 07:13 14:18 15:18
17,1 Pilisszentiván, PEVDI 07:14 14:19 15:19
17,4 Pilisszentiván, kh. 07:15 14:20 15:20
17,8 Pilisszentiván, Szabadság út 85. 07:16 14:21 15:21
18,2 Pilisszentiván, Szabadság út 126. 07:17 14:22 15:22
18,9 Pilisszentiván, Szabadság út 194. 07:18 14:23 15:23
19,5 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 07:20 14:25 15:25
20,7 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 07:22 14:27 15:27
21,9 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 07:24 14:29 15:29
22,9 Piliscsaba, Klévíz 07:26 14:31 15:31
24,0 Piliscsaba, vá. bej. út 07:28 14:33 15:33
24,7 Piliscsaba, vá. 07:29 14:34 15:34

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat