Navigáció átugrása
832

Budapest–Solymár–Pilisszentiván–Piliscsaba

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 - 2018.12.08
Besorolás: E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 832 1 16   A járatra a menetjegyét mobiltelefonon is megválthatja.
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  13:35
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 13:44
3,4 Budapest, Óbudai rendelőintézet 13:45
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 13:47
4,7 Budapest, Orbán B. út 13:49
5,1 Budapest, Bojtár utca 13:50
5,8 Budapest, Óbudai temető 13:52
6,7 Budapest, Bóbita u. 13:54
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 13:57
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
9,1 Solymár, téglagyári bekötőút 14:00
11,0 Solymár, Szarvas 14:02
13,0 Solymár, vasútállomás 14:05
13,8 Solymár, temető 14:07
14,2 Solymár, Pilisvörösvári út 14:08
14,9 Solymár, PEMÜ 14:10
15,7 Solymár, Hold u. 14:11
16,3 Solymári kőfaragó 14:12
17,1 Pilisszentiván, PEVDI 14:13
17,4 Pilisszentiván, községháza 14:14
17,8 Pilisszentiván, Szabadság út 85. 14:16
18,2 Pilisszentiván, Szabadság út 126. 14:17
18,9 Pilisszentiván, Szabadság út 194. 14:19
19,5 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 14:20
20,7 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 14:22
21,9 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 14:24
22,9 Piliscsaba, Klévíz 14:26
24,0 Piliscsaba, városháza 14:28
24,7 Piliscsaba, vasútállomás 14:29

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
A járatra a menetjegyét mobiltelefonon is megválthatja. A járatra a menetjegyét mobiltelefonon is megválthatja.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek