Navigáció átugrása
832

Budapest–Solymár–Pilisszentiván–Piliscsaba

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 832 1 16     832 3 16    
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:30 13:35
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 06:36 13:41
3,4 Budapest, Óbudai rendelőintézet 06:37 13:42
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 06:39 13:44
4,7 Budapest, Orbán B. út 06:41 13:46
5,1 Budapest, Bojtár utca 06:42 13:47
5,8 Budapest, Óbudai temető 06:44 13:49
6,7 Budapest, Bóbita u. 06:46 13:51
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 06:49 13:54
.. Budapest-bérlet szakaszhatár    
9,1 Solymár, téglagyári bekötőút 06:52 13:57
9,6 Solymár, Külső Bécsi út 35. 06:53 13:58
11,0 Solymár, Szarvas 06:54 13:59
13,0 Solymár, vasútállomás 06:57 14:02
13,8 Solymár, temető 06:59 14:04
14,2 Solymár, Pilisvörösvári út 07:00 14:05
14,9 Solymár, PEMÜ 07:02 14:07
15,7 Solymár, Hold u. 07:03 14:08
16,3 Solymári kőfaragó 07:04 14:09
17,1 Pilisszentiván, PEVDI 07:05 14:10
17,4 Pilisszentiván, községháza 07:06 14:11
17,8 Pilisszentiván, Szabadság út 85. 07:08 14:13
18,2 Pilisszentiván, Szabadság út 126. 07:09 14:14
18,9 Pilisszentiván, Szabadság út 194. 07:11 14:16
19,5 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 07:12 14:17
20,7 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 07:14 14:19
21,9 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 07:16 14:21
22,9 Piliscsaba, Klévíz 07:18 14:23
24,0 Piliscsaba, városháza 07:20 14:25
24,7 Piliscsaba, vasútállomás 07:21 14:26

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek