Navigáció átugrása
830-831

Budapest–Solymár–Pilisszentiván–Pilisvörösvár–Pilisszántó

Menetrend érvényessége: 2018.05.20 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 831 1 M     830 3 N     alacsonypadlós járat 830 203 V 6   alacsonypadlós járat 831 5 M     830 7 16     830 209 A     830 109 87     832 1 16     830 11 M     830 13 M     alacsonypadlós járat 830 213 A     alacsonypadlós járat 830 15       830 17       alacsonypadlós járat 830 19       830 21       alacsonypadlós járat 830 23       830 25 M     alacsonypadlós járat 830 225 A     alacsonypadlós járat 832 3 16     830 27 M     830 29 M     alacsonypadlós járat 830 229 A     alacsonypadlós járat 832 5 16     830 31 M     830 33 M     alacsonypadlós járat 830 233 A     alacsonypadlós járat 830 35 M     830 37 M     830 237 A     830 39 M     830 41 M     alacsonypadlós járat 830 241 A     alacsonypadlós járat 830 43 M     830 45   2   830 47 M     830 49   2   alacsonypadlós járat 830 51   2   830 53 N     alacsonypadlós járat 830 253 V 2   alacsonypadlós járat 830 55       830 255 V 2   830 57   3  
0,0 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:00 05:30 05:30 06:00 06:20 06:30 06:30 06:40 07:00 07:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 13:30 13:45 14:00 14:30 14:30 14:45 15:00 15:30 15:30 16:00 16:30 16:30 17:00 17:30 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:35 21:35 21:35 22:35 22:35 23:40
2,8 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:05 05:35 05:35 06:06 06:26 06:36 06:36 06:46 07:06 07:36 07:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:39 13:36 13:54 14:09 14:39 14:36 14:54 15:09 15:39 15:36 16:10 16:40 16:36 17:10 17:39 17:36 18:06 18:36 19:06 19:36 20:40 21:40 21:40 22:40 22:40 23:44
3,4 .. Budapest, Óbudai rendelőintézet 05:06 05:36 05:36 06:07 06:27 06:37 06:37 06:47 07:07 07:37 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:40 13:37 13:55 14:10 14:40 14:37 14:55 15:10 15:40 15:37 16:12 16:42 16:37 17:12 17:40 17:37 18:07 18:37 19:07 19:37 20:41 21:41 21:41 22:41 22:41 23:45
3,9 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:07 05:37 05:37 06:09 06:29 06:39 06:39 06:49 07:09 07:39 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:42 13:39 13:57 14:12 14:42 14:39 14:57 15:12 15:42 15:39 16:14 16:44 16:39 17:14 17:42 17:39 18:09 18:39 19:09 19:39 20:43 21:43 21:43 22:43 22:43 23:46
4,7 .. Budapest, Orbán B. út 05:09 05:39 05:39 06:11 06:31 06:41 06:41 06:51 07:11 07:41 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:44 13:41 13:59 14:14 14:44 14:41 14:59 15:14 15:44 15:41 16:16 16:46 16:41 17:16 17:44 17:41 18:11 18:41 19:11 19:41 20:44 21:44 21:44 22:44 22:44 23:47
5,1 .. Budapest, Bojtár utca 05:10 05:40 05:40 06:12 06:32 06:42 06:42 06:52 07:12 07:42 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:45 13:42 14:00 14:15 14:45 14:42 15:00 15:15 15:45 15:42 16:18 16:48 16:42 17:18 17:45 17:42 18:12 18:42 19:12 19:42 20:45 21:45 21:45 22:45 22:45 23:48
5,8 .. Budapest, Óbudai temető 05:11 05:41 05:41 06:14 06:34 06:44 06:44 06:54 07:14 07:44 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:47 13:44 14:02 14:17 14:47 14:44 15:02 15:17 15:47 15:44 16:20 16:50 16:44 17:20 17:47 17:44 18:14 18:44 19:14 19:44 20:46 21:46 21:46 22:46 22:46 23:49
6,7 .. Budapest, Bóbita u. 05:13 05:43 05:43 06:16 06:36 06:46 06:46 06:56 07:16 07:46 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:49 13:46 14:04 14:19 14:49 14:46 15:04 15:19 15:49 15:46 16:22 16:52 16:46 17:22 17:49 17:46 18:16 18:46 19:16 19:46 20:48 21:48 21:48 22:48 22:48 23:51
8,2 .. Budapest, Üröm v. mh. 05:15 05:45 05:45 06:19 06:39 06:49 06:49 06:59 07:19 07:49 07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:52 13:49 14:07 14:22 14:52 14:49 15:07 15:22 15:52 15:49 16:25 16:55 16:49 17:25 17:52 17:49 18:19 18:49 19:19 19:49 20:50 21:50 21:50 22:50 22:50 23:53
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                    
9,1 .. Solymár, téglagyári bekötőút 05:16 05:46 05:46 06:20 06:40 06:50 06:52 07:02 07:22 07:52 07:50 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:55 13:52 14:10 14:25 14:55 14:52 15:10 15:25 15:55 15:52 16:28 16:58 16:52 17:28 17:55 17:52 18:22 18:52 19:22 19:52 20:51 21:51 21:51 22:51 22:51 23:54
11,0 .. Solymár, Szarvas 05:18 05:48 05:48 06:22 06:42 06:52 06:54 07:04 07:24 07:54 07:52 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:57 13:54 14:12 14:27 14:57 14:54 15:12 15:27 15:57 15:54 16:31 17:01 16:54 17:31 17:57 17:54 18:24 18:54 19:24 19:54 20:53 21:53 21:53 22:53 22:53 23:56
11,7 0,0 Solymár, Auchan bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 0,4 Solymár, Auchan áruház S 05:50 S S 06:44 06:54 06:56 S S 07:56 07:54 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:59 13:56 S S 14:59 14:56 S S 15:59 15:56 S 17:03 16:56 S 17:59 17:56 S 18:56 S 19:56 20:55 21:55 S 22:55 S S
11,7 0,0 Solymár, Auchan bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13,0 .. Solymár, vasútállomás 05:20 05:52 05:50 06:24 06:46 06:57 06:59 07:07 07:27 07:59 07:57 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 14:02 13:59 14:15 14:30 15:02 14:59 15:15 15:30 16:02 15:59 16:34 17:06 16:59 17:34 18:02 17:59 18:27 18:59 19:27 19:59 20:57 21:57 21:55 22:57 22:55 23:58
13,8 .. Solymár, temető 05:21 05:53 05:51 06:26 06:48 06:59 07:01 07:09 07:29 08:01 07:59 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:04 14:01 14:17 14:32 15:04 15:01 15:17 15:32 16:04 16:01 16:36 17:08 17:01 17:36 18:04 18:01 18:29 19:01 19:29 20:01 20:58 21:58 21:56 22:58 22:56 23:59
14,2 .. Solymár, Pilisvörösvári út 05:22 05:54 05:52 06:27 06:49 07:00 07:02 07:10 07:30 08:02 08:00 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:05 14:02 14:18 14:33 15:05 15:02 15:18 15:33 16:05 16:02 16:37 17:09 17:02 17:37 18:05 18:02 18:30 19:02 19:30 20:02 20:59 21:59 21:57 22:59 22:57 00:00
14,9 .. Solymár, PEMÜ 05:23 05:55 05:53 06:28 06:50 07:01 07:03 07:11 07:31 08:03 08:01 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:06 14:03 14:19 14:34 15:06 15:03 15:19 15:34 16:06 16:03 16:38 17:10 17:03 17:38 18:06 18:03 18:31 19:03 19:31 20:03 21:00 22:00 21:58 23:00 22:58 00:01
15,7 .. Solymár, Hold u. 05:24 05:56 05:54 06:29 06:51 07:02 07:04 07:12 07:32 08:04 08:02 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:07 14:04 14:20 14:35 15:07 15:04 15:20 15:35 16:07 16:04 16:39 17:11 17:04 17:39 18:07 18:04 18:32 19:04 19:32 20:04 21:01 22:01 21:59 23:01 22:59 00:02
16,3 .. Solymári kőfaragó 05:25 05:57 05:55 06:30 06:52 07:03 07:05 07:13 07:33 08:05 08:03 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:08 14:05 14:21 14:36 15:08 15:05 15:21 15:36 16:08 16:05 16:40 17:12 17:05 17:40 18:08 18:05 18:33 19:05 19:33 20:05 21:02 22:02 22:00 23:02 23:00 00:03
17,1 .. Pilisszentiván, PEVDI 05:26 05:58 05:56 06:31 06:53 07:04 07:06 07:14 07:34 08:06 08:04 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:09 14:06 14:22 14:37 15:09 15:06 15:22 15:37 16:09 16:06 16:41 17:13 17:06 17:41 18:09 18:06 18:34 19:06 19:34 20:06 21:03 22:03 22:01 23:03 23:01 00:04
17,4 .. Pilisszentiván, kh. 05:27 05:59 05:57 06:32 06:54 07:05 07:07 07:15 07:35 08:07 08:05 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:10 14:07 14:23 14:38 15:10 15:07 15:23 15:38 16:10 16:07 16:42 17:14 17:07 17:42 18:10 18:07 18:35 19:07 19:35 20:07 21:04 22:04 22:02 23:04 23:02 00:05
17,8 .. Pilisszentiván, Szabadság út 85. 05:28 06:00 05:58 06:33 06:55 07:06 07:08 07:16 07:36 08:08 08:06 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:11 14:08 14:24 14:39 15:11 15:08 15:24 15:39 16:11 16:08 16:43 17:15 17:08 17:43 18:11 18:08 18:36 19:08 19:36 20:08 21:05 22:05 22:03 23:05 23:03 00:06
18,2 0,0 Pilisszentiván, Szabadság út 126. 05:29 06:01 05:59 06:34 06:56 07:07 07:09 07:17 07:37 08:09 08:07 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:12 14:09 14:25 14:40 15:12 15:09 15:25 15:40 16:12 16:09 16:44 17:16 17:09 17:44 18:12 18:09 18:37 19:09 19:37 20:09 21:06 22:06 22:04 23:06 23:04 00:07
S 0,3 Pilisszentiván, aut. ford. 05:30 S S 06:35 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
18,9 .. Pilisszentiván, Szabadság út 194.   06:02 06:00   06:57 07:08 07:10 07:18 07:38 08:10 08:08 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:13 14:10 14:26 14:41 15:13 15:10 15:26 15:41 16:13 16:10 16:45 17:17 17:10 17:45 18:13 18:10 18:38 19:10 19:38 20:10 21:07 22:07 22:05 23:07 23:05 00:08
20,7 .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út   06:05 06:03   07:00 07:11 07:13   07:41 08:13 08:11 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:16 14:13   14:44 15:16 15:13   15:44 16:16 16:13 16:48 17:20 17:13 17:48 18:16 18:13 18:41 19:13 19:41 20:13 21:10 22:10 22:08 23:10 23:08 00:11
21,1 .. Pilisvörösvár, kultúrház   06:06 06:04   07:01 07:12 07:14   07:42 08:14 08:12 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:17 14:14   14:45 15:17 15:14   15:45 16:17 16:14 16:49 17:21 17:14 17:49 18:17 18:14 18:42 19:14 19:42 20:14 21:11 22:11 22:09 23:11 23:09 00:12
21,5 .. Pilisvörösvár, Eperjesi u.   06:07 06:05   07:02 07:13 07:15   07:43 08:15 08:13 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:18 14:15   14:46 15:18 15:15   15:46 16:18 16:15 16:50 17:22 17:15 17:50 18:18 18:15 18:43 19:15 19:43 20:15 21:12 22:12 22:10 23:12 23:10 00:13
22,2 .. Pilisvörösvár, Csokonai u.   06:08 06:06   07:03 07:14 07:16   07:44 08:16 08:14 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:19 14:16   14:47 15:19 15:16   15:47 16:19 16:16 16:51 17:23 17:16 17:51 18:19 18:16 18:44 19:16 19:44 20:16 21:13 22:13 22:11 23:13 23:11 00:14
22,8 0,0 Pilisvörösvár, Karátsonyi-liget   06:09 06:07   07:04 07:15 07:17   07:45 08:17 08:15 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:20 14:17   14:48 15:20 15:17   15:48 16:20 16:17 16:52 17:24 17:17 17:52 18:20 18:17 18:45 19:17 19:45 20:17 21:14 22:14 22:12 23:14 23:12 00:15
S 0,4 Pilisvörösvár, Bocskay u.   06:10 06:08   07:05 07:16 07:18   07:46 08:18 08:16 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:21 14:18   14:49 15:21 15:18   15:49 16:21 16:18 16:53 17:25 17:18 17:53 18:21 18:18 18:46 19:18 19:46 20:18 21:15 S S S S S
S 0,8 Pilisvörösvár, Dugonics u.   06:11 06:09   07:06 07:17 07:19   07:47 08:19 08:17 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:22 14:19   14:50 15:22 15:19   15:50 16:22 16:19 16:54 17:26 17:19 17:54 18:22 18:19 18:47 19:19 19:47 20:19 21:16 S S S S S
S 1,1 Pilisvörösvár, Nyár u.   06:12 06:10   07:07 07:18 07:20   07:48 08:20 08:18 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:23 14:20   14:51 15:23 15:20   15:51 16:23 16:20 16:55 17:27 17:20 17:55 18:23 18:20 18:48 19:20 19:48 20:20 21:17 S S S S S
23,3 2,2 Pilisvörösvár, Szt. Erzsébet Otthon                                                                           22:15 22:13 23:15 23:13 00:16
25,5 .. Pilisszántó, kishíd                                                                           22:17 22:15 23:17 23:15 00:18
27,0 .. Pilisszántó, Vörösmarty u. 43.                                                                           22:19 22:17 23:19 23:17 00:20
27,4 .. Pilisszántó, posta                                                                           22:20 22:18 23:20 23:18 00:21
27,8 .. Pilisszántó, kh.                                                                           22:21 22:19 23:21 23:19 00:22
28,4 .. Pilisszántó, aut. ford.                                                                           22:22 22:20 23:22 23:20 00:23

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor az Auchan áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek