Navigáció átugrása
830

Budapest–Solymár–Pilisszentiván–Pilisvörösvár–Pilisszántó

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 - 2018.12.08
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 830 1 N     alacsonypadlós járat 830 301 V     alacsonypadlós járat 830 3 M     830 5 N     830 305 V     830 7 M     830 9 M     alacsonypadlós járat 830 209 A     alacsonypadlós járat 830 11 M     alacsonypadlós járat 830 211 A     830 13       alacsonypadlós járat 830 15       830 17       alacsonypadlós járat 830 19       830 21 M     alacsonypadlós járat 830 221 A     alacsonypadlós járat 832 1 16     830 23 M     alacsonypadlós járat 830 223 A     830 25 M     830 27 M     alacsonypadlós járat 830 227 A     alacsonypadlós járat 830 29 M     830 31 M     alacsonypadlós járat 830 231 A     830 33 M     830 35 M     alacsonypadlós járat 830 235 A     alacsonypadlós járat 830 37 M     830 39 M     alacsonypadlós járat 830 239 A     830 41 M     830 43       alacsonypadlós járat 830 45       830 47 N     alacsonypadlós járat 830 347 V     alacsonypadlós járat 830 49 N     830 349 V     830 51      
0,0 .. Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:10 05:10 05:40 06:10 06:10 06:35 07:05 07:05 08:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:05 13:35 14:05 14:05 14:35 15:05 15:05 15:35 16:05 16:05 16:35 17:05 17:05 17:35 18:05 18:05 18:35 19:05 20:10 21:10 21:10 22:15 22:15 23:15
2,8 .. Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:15 05:15 05:45 06:15 06:15 06:41 07:11 07:11 08:11 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:14 13:11 13:44 14:14 14:11 14:44 15:14 15:11 15:44 16:15 16:11 16:45 17:15 17:11 17:44 18:11 18:11 18:41 19:11 20:15 21:15 21:15 22:19 22:19 23:19
3,4 .. Budapest, Óbudai rendelőintézet 05:16 05:16 05:46 06:16 06:16 06:42 07:12 07:12 08:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12 13:15 13:12 13:45 14:15 14:12 14:45 15:15 15:12 15:45 16:17 16:12 16:47 17:17 17:12 17:45 18:12 18:12 18:42 19:12 20:16 21:16 21:16 22:20 22:20 23:20
3,9 .. Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:17 05:17 05:47 06:17 06:17 06:44 07:14 07:13 08:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:17 13:14 13:47 14:17 14:14 14:47 15:17 15:14 15:47 16:19 16:14 16:49 17:19 17:14 17:47 18:14 18:14 18:44 19:14 20:17 21:17 21:17 22:21 22:21 23:21
4,7 .. Budapest, Orbán B. út 05:19 05:19 05:49 06:19 06:19 06:46 07:16 07:15 08:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:19 13:16 13:49 14:19 14:16 14:49 15:19 15:16 15:49 16:21 16:16 16:51 17:21 17:16 17:49 18:16 18:16 18:46 19:16 20:19 21:19 21:19 22:22 22:22 23:22
5,1 .. Budapest, Bojtár utca 05:20 05:20 05:50 06:20 06:20 06:47 07:17 07:16 08:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:20 13:17 13:50 14:20 14:17 14:50 15:20 15:17 15:50 16:23 16:17 16:53 17:23 17:17 17:50 18:17 18:17 18:47 19:17 20:20 21:20 21:20 22:23 22:23 23:23
5,8 .. Budapest, Óbudai temető 05:21 05:21 05:51 06:21 06:21 06:49 07:19 07:18 08:19 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:22 13:19 13:52 14:22 14:19 14:52 15:22 15:19 15:52 16:25 16:19 16:55 17:25 17:19 17:52 18:19 18:19 18:49 19:19 20:21 21:21 21:21 22:24 22:24 23:24
6,7 .. Budapest, Bóbita u. 05:23 05:23 05:53 06:23 06:23 06:51 07:21 07:20 08:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:24 13:21 13:54 14:24 14:21 14:54 15:24 15:21 15:54 16:27 16:21 16:57 17:27 17:21 17:54 18:21 18:21 18:51 19:21 20:23 21:23 21:23 22:26 22:26 23:26
8,2 .. Budapest, Üröm v. mh. 05:25 05:25 05:55 06:25 06:25 06:54 07:24 07:23 08:24 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:27 13:24 13:57 14:27 14:24 14:57 15:27 15:24 15:57 16:30 16:24 17:00 17:30 17:24 17:57 18:24 18:24 18:54 19:24 20:25 21:25 21:25 22:28 22:28 23:28
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                              
9,1 .. Solymár, téglagyári bekötőút 05:26 05:26 05:56 06:26 06:26 06:57 07:27 07:24 08:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:30 13:27 14:00 14:30 14:27 15:00 15:30 15:27 16:00 16:33 16:27 17:03 17:33 17:27 18:00 18:27 18:27 18:57 19:27 20:26 21:26 21:26 22:29 22:29 23:29
11,0 .. Solymár, Szarvas 05:28 05:28 05:58 06:28 06:28 06:59 07:29 07:26 08:29 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:32 13:29 14:02 14:32 14:29 15:02 15:32 15:29 16:02 16:36 16:29 17:06 17:36 17:29 18:02 18:29 18:29 18:59 19:29 20:28 21:28 21:28 22:31 22:31 23:31
11,7 0,0 Solymár, Auchan bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | S | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 0,4 Solymár, Auchan áruház 05:30 S S 06:30 S S 07:31 07:28 08:31 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:34 13:31 S 14:34 14:31 S 15:34 15:31 S 16:38 16:31 S 17:38 17:31 S 18:31 18:31 S 19:31 20:30 21:30 S 22:33 S S
11,7 0,0 Solymár, Auchan bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | S | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Budapest-Nyugati               06:51   07:51 08:51 09:51 10:51 11:51   12:51     13:51     14:51     15:51     16:51     17:51   18:51 19:51 20:51 20:51      
.. .. Angyalföld           06:37 07:07 07:02 08:07 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:07 13:02   14:07 14:02   15:07 15:02   16:07 16:02   17:07 17:02   18:07 18:02   19:02 20:02 21:02 21:02      
Solymár           06:53 07:23 07:17 08:23 08:17 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 13:17   14:23 14:17   15:23 15:17   16:23 16:17   17:23 17:17   18:23 18:17   19:23 20:23 21:23 21:17      
13,0 .. Solymár, vasútállomás 05:32 05:31 06:01 06:32 06:31 07:02 07:34 07:31 08:34 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:37 13:34 14:05 14:37 14:34 15:05 15:37 15:34 16:05 16:41 16:34 17:09 17:41 17:34 18:05 18:34 18:34 19:02 19:34 20:32 21:32 21:31 22:35 22:34 23:34
13,8 .. Solymár, temető 05:34 05:33 06:03 06:34 06:33 07:04 07:36 07:33 08:36 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:39 13:36 14:07 14:39 14:36 15:07 15:39 15:36 16:07 16:43 16:36 17:11 17:43 17:36 18:07 18:36 18:36 19:04 19:36 20:34 21:34 21:33 22:37 22:36 23:36
14,2 .. Solymár, Pilisvörösvári út 05:35 05:34 06:04 06:35 06:34 07:05 07:37 07:34 08:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:40 13:37 14:08 14:40 14:37 15:08 15:40 15:37 16:08 16:44 16:37 17:12 17:44 17:37 18:08 18:37 18:37 19:05 19:37 20:35 21:35 21:34 22:38 22:37 23:37
14,9 .. Solymár, PEMÜ 05:37 05:36 06:06 06:37 06:36 07:07 07:39 07:36 08:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:42 13:39 14:10 14:42 14:39 15:10 15:42 15:39 16:10 16:46 16:39 17:14 17:46 17:39 18:10 18:39 18:39 19:07 19:39 20:37 21:37 21:36 22:40 22:39 23:39
15,7 .. Solymár, Hold u. 05:38 05:37 06:07 06:38 06:37 07:08 07:40 07:37 08:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:43 13:40 14:11 14:43 14:40 15:11 15:43 15:40 16:11 16:47 16:40 17:15 17:47 17:40 18:11 18:40 18:40 19:08 19:40 20:38 21:38 21:37 22:41 22:40 23:40
16,3 .. Solymári kőfaragó 05:39 05:38 06:08 06:39 06:38 07:09 07:41 07:38 08:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:44 13:41 14:12 14:44 14:41 15:12 15:44 15:41 16:12 16:48 16:41 17:16 17:48 17:41 18:12 18:41 18:41 19:09 19:41 20:39 21:39 21:38 22:42 22:41 23:41
17,1 .. Pilisszentiván, PEVDI 05:40 05:39 06:09 06:40 06:39 07:10 07:42 07:39 08:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:45 13:42 14:13 14:45 14:42 15:13 15:45 15:42 16:13 16:49 16:42 17:17 17:49 17:42 18:13 18:42 18:42 19:10 19:42 20:40 21:40 21:39 22:43 22:42 23:42
17,4 .. Pilisszentiván, községháza 05:41 05:40 06:10 06:41 06:40 07:11 07:43 07:40 08:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:46 13:43 14:14 14:46 14:43 15:14 15:46 15:43 16:14 16:50 16:43 17:18 17:50 17:43 18:14 18:43 18:43 19:11 19:43 20:41 21:41 21:40 22:44 22:43 23:43
17,8 .. Pilisszentiván, Szabadság út 85. 05:43 05:42 06:12 06:43 06:42 07:13 07:45 07:42 08:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:48 13:45 14:16 14:48 14:45 15:16 15:48 15:45 16:16 16:52 16:45 17:20 17:52 17:45 18:16 18:45 18:45 19:13 19:45 20:43 21:43 21:42 22:46 22:45 23:45
18,2 .. Pilisszentiván, Szabadság út 126. 05:44 05:43 06:13 06:44 06:43 07:14 07:46 07:43 08:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:49 13:46 14:17 14:49 14:46 15:17 15:49 15:46 16:17 16:53 16:46 17:21 17:53 17:46 18:17 18:46 18:46 19:14 19:46 20:44 21:44 21:43 22:47 22:46 23:46
18,9 .. Pilisszentiván, Szabadság út 194. 05:46 05:45 06:15 06:46 06:45 07:16 07:48 07:45 08:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:51 13:48 14:19 14:51 14:48 15:19 15:51 15:48 16:19 16:55 16:48 17:23 17:55 17:48 18:19 18:48 18:48 19:16 19:48 20:46 21:46 21:45 22:49 22:48 23:48
20,7 0,0 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út | | | | | | | | | | | | | | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S 0,4 Pilisvörösvár, vasútállomás 05:50 05:49 06:19 06:50 06:49 07:20 07:52 07:49 08:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:55 13:52   14:55 14:52 15:23 15:55 15:52 16:23 16:59 16:52 17:27 17:59 17:52 18:23 18:52 18:52 19:20 19:52 20:50 21:50 21:49 22:53 22:52 23:52
Budapest-Nyugati 05:10 05:10 05:40 06:21 06:21 06:51 07:21 07:21 08:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 13:21   14:21 14:21 14:51 15:21 15:21 15:51 16:21 16:21 16:51 17:21 17:21 17:51 18:21 18:21 18:51 19:21 20:21 21:21 21:21 22:15 22:15 23:15
Pilisvörösvár 05:43 05:43 06:13 06:46 06:46 07:18 07:46 07:46 08:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 13:46   14:46 14:46 15:18 15:46 15:46 16:18 16:46 16:46 17:18 17:46 17:46 18:18 18:46 18:46 19:18 19:46 20:46 21:46 21:46 22:47 22:47 23:47
S 0,4 Pilisvörösvár, vasútállomás 05:51 05:50 06:20 06:51 06:50 07:21 07:53 07:50 08:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:56 13:53   14:56 14:53 15:24 15:56 15:53 16:24 17:00 16:53 17:28 18:00 17:53 18:24 18:53 18:53 19:21 19:53 20:51 21:51 21:50 22:54 22:53 23:53
20,7 0,0 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 05:52 05:51 06:21 06:52 06:51 07:22 07:54 07:51 08:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:57 13:54   14:57 14:54 15:25 15:57 15:54 16:25 17:01 16:54 17:29 18:01 17:54 18:25 18:54 18:54 19:22 19:54 20:52 21:52 21:51 22:55 22:54 23:54
21,1 .. Pilisvörösvár, kultúrház 05:54 05:53 06:23 06:54 06:53 07:24 07:56 07:53 08:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:59 13:56   14:59 14:56 15:27 15:59 15:56 16:27 17:03 16:56 17:31 18:03 17:56 18:27 18:56 18:56 19:24 19:56 20:54 21:54 21:53 22:57 22:56 23:56
21,5 .. Pilisvörösvár, Eperjesi u. 05:55 05:54 06:24 06:55 06:54 07:25 07:57 07:54 08:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 14:00 13:57   15:00 14:57 15:28 16:00 15:57 16:28 17:04 16:57 17:32 18:04 17:57 18:28 18:57 18:57 19:25 19:57 20:55 21:55 21:54 22:58 22:57 23:57
22,2 .. Pilisvörösvár, Csokonai u. 05:56 05:55 06:25 06:56 06:55 07:26 07:58 07:55 08:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 14:01 13:58   15:01 14:58 15:29 16:01 15:58 16:29 17:05 16:58 17:33 18:05 17:58 18:29 18:58 18:58 19:26 19:58 20:56 21:56 21:55 22:59 22:58 23:58
22,8 0,0 Pilisvörösvár, Karátsonyi-liget 05:57 05:56 06:26 06:57 06:56 07:27 07:59 07:56 08:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 14:02 13:59   15:02 14:59 15:30 16:02 15:59 16:30 17:06 16:59 17:34 18:06 17:59 18:30 18:59 18:59 19:27 19:59 20:57 21:57 21:56 23:00 22:59 23:59
.. 0,4 Pilisvörösvár, Bocskay u. S S S S S S S S S S S S S S 14:03 S   15:03 S S 16:03 S S S S S S S S S S S S S S S S S S
.. 0,8 Pilisvörösvár, Dugonics u. S S S S S S S S S S S S S S 14:04 S   15:04 S S 16:04 S S S S S S S S S S S S S S S S S S
.. 1,1 Pilisvörösvár, Nyár u. S S S S S S S S S S S S S S 14:05 S   15:05 S S 16:05 S S S S S S S S S S S S S S S S S S
23,3 2,2 Pilisvörösvár, Szt. Erzsébet Otthon 05:58 05:57 06:27 06:58 06:57 07:28 08:00 07:57 09:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:07 14:00   15:07 15:00 15:31 16:07 16:00 16:31 17:07 17:00 17:35 18:07 18:00 18:31 19:00 19:00 19:28 20:00 20:58 21:58 21:57 23:01 23:00 00:00
25,5 .. Pilisszántó, kishíd 06:00 05:59 06:29 07:00 06:59 07:31 08:03 08:00 09:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:10 14:03   15:10 15:03 15:34 16:10 16:03 16:34 17:10 17:03 17:38 18:10 18:03 18:34 19:03 19:03 19:31 20:03 21:00 22:00 21:59 23:03 23:02 00:02
27,0 .. Pilisszántó, Vörösmarty u. 43. 06:02 06:01 06:31 07:02 07:01 07:33 08:05 08:02 09:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:12 14:05   15:12 15:05 15:36 16:12 16:05 16:36 17:12 17:05 17:40 18:12 18:05 18:36 19:05 19:05 19:33 20:05 21:02 22:02 22:01 23:05 23:04 00:04
27,4 .. Pilisszántó, posta 06:04 06:03 06:33 07:04 07:03 07:35 08:07 08:04 09:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:14 14:07   15:14 15:07 15:38 16:14 16:07 16:38 17:14 17:07 17:42 18:14 18:07 18:38 19:07 19:07 19:35 20:07 21:04 22:04 22:03 23:07 23:06 00:06
27,8 .. Pilisszántó, községháza 06:05 06:04 06:34 07:05 07:04 07:36 08:08 08:05 09:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:15 14:08   15:15 15:08 15:39 16:15 16:08 16:39 17:15 17:08 17:43 18:15 18:08 18:39 19:08 19:08 19:36 20:08 21:05 22:05 22:04 23:08 23:07 00:07
28,4 .. Pilisszántó, aut. ford. 06:06 06:05 06:35 07:06 07:05 07:38 08:10 08:07 09:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:17 14:10   15:17 15:10 15:41 16:17 16:10 16:41 17:17 17:10 17:45 18:17 18:10 18:41 19:10 19:10 19:38 20:10 21:06 22:06 22:05 23:09 23:08 00:08

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor az Auchan áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek