Navigáció átugrása
820

Budapest–Pilisvörösvár–Pilisszántó

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 820 1 M     820 3       alacsonypadlós járat 820 5       820 7 M     alacsonypadlós járat 820 9 M     820 209 A     alacsonypadlós járat 820 11 M     alacsonypadlós járat 820 13 M     820 213 A     820 15       alacsonypadlós járat 820 17       820 19       alacsonypadlós járat 820 21       820 23       alacsonypadlós járat 820 25 M     alacsonypadlós járat 820 27 M     820 227 A     820 29 M     alacsonypadlós járat 820 31 M     820 231 A     alacsonypadlós járat 820 33 M     alacsonypadlós járat 820 35 M     820 235 A     820 37 M     alacsonypadlós járat 820 39 M     820 239 A     alacsonypadlós járat 820 41 M     alacsonypadlós járat 820 43 M     820 243 A     820 45 M     alacsonypadlós járat 820 47 M     820 247 A     alacsonypadlós járat 820 49 M     alacsonypadlós járat 820 51       820 53       alacsonypadlós járat
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:45 05:15 05:45 06:15 06:45 06:45 07:15 07:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:15 13:45 13:45 14:15 14:45 14:45 15:15 15:45 15:45 16:15 16:45 16:45 17:15 17:45 17:45 18:15 18:45 18:45 19:15 19:45 20:45
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 04:50 05:20 05:50 06:20 06:51 06:51 07:21 07:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:24 13:54 13:51 14:24 14:54 14:51 15:24 15:54 15:51 16:25 16:55 16:51 17:25 17:54 17:51 18:21 18:51 18:51 19:21 19:51 20:50
3,4 Budapest, Óbudai rendelőintézet 04:51 05:21 05:51 06:21 06:52 06:52 07:22 07:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:25 13:55 13:52 14:25 14:55 14:52 15:25 15:55 15:52 16:27 16:57 16:52 17:27 17:55 17:52 18:22 18:52 18:52 19:22 19:52 20:51
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 04:52 05:23 05:53 06:22 06:54 06:53 07:24 07:54 07:53 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:27 13:57 13:54 14:27 14:57 14:54 15:27 15:57 15:54 16:29 16:59 16:54 17:29 17:57 17:54 18:24 18:54 18:54 19:24 19:54 20:53
4,7 Budapest, Orbán B. út 04:54 05:24 05:54 06:24 06:56 06:55 07:26 07:56 07:55 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:29 13:59 13:56 14:29 14:59 14:56 15:29 15:59 15:56 16:31 17:01 16:56 17:31 17:59 17:56 18:26 18:56 18:56 19:26 19:56 20:54
5,1 Budapest, Bojtár utca 04:55 05:25 05:55 06:25 06:57 06:56 07:27 07:57 07:56 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:30 14:00 13:57 14:30 15:00 14:57 15:30 16:00 15:57 16:33 17:03 16:57 17:33 18:00 17:57 18:27 18:57 18:57 19:27 19:57 20:55
5,8 Budapest, Óbudai temető 04:56 05:26 05:56 06:26 06:59 06:58 07:29 07:59 07:58 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:32 14:02 13:59 14:32 15:02 14:59 15:32 16:02 15:59 16:35 17:05 16:59 17:35 18:02 17:59 18:29 18:59 18:59 19:29 19:59 20:56
6,7 Budapest, Bóbita u. 04:58 05:28 05:58 06:28 07:01 07:00 07:31 08:01 08:00 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 13:34 14:04 14:01 14:34 15:04 15:01 15:34 16:04 16:01 16:37 17:07 17:01 17:37 18:04 18:01 18:31 19:01 19:01 19:31 20:01 20:58
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 05:00 05:30 06:00 06:30 07:04 07:03 07:34 08:04 08:03 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 13:37 14:07 14:04 14:37 15:07 15:04 15:37 16:07 16:04 16:40 17:10 17:04 17:40 18:07 18:04 18:34 19:04 19:04 19:34 20:04 21:00
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                      
9,1 Solymár, téglagyári bekötőút 05:01 05:31 06:01 06:31 07:07 07:04 07:37 08:07 08:04 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 13:40 14:10 14:07 14:40 15:10 15:07 15:40 16:10 16:07 16:43 17:13 17:07 17:43 18:10 18:07 18:37 19:07 19:07 19:37 20:07 21:01
11,0 Solymár, Szarvas 05:03 05:33 06:03 06:33 07:09 07:06 07:39 08:09 08:06 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 13:42 14:12 14:09 14:42 15:12 15:09 15:42 16:12 16:09 16:46 17:16 17:09 17:46 18:12 18:09 18:39 19:09 19:09 19:39 20:09 21:03
12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 05:05 05:35 06:05 06:35 07:11 07:08 07:41 08:11 08:08 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 13:44 14:14 14:11 14:44 15:14 15:11 15:44 16:14 16:11 16:49 17:19 17:11 17:49 18:14 18:11 18:41 19:11 19:11 19:41 20:11 21:05
14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 05:07 05:37 06:07 06:37 07:13 07:10 07:43 08:13 08:10 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 13:46 14:16 14:13 14:46 15:16 15:13 15:46 16:16 16:13 16:51 17:21 17:13 17:51 18:16 18:13 18:43 19:13 19:13 19:43 20:13 21:07
14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 05:08 05:38 06:08 06:38 07:14 07:11 07:44 08:14 08:11 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 13:47 14:17 14:14 14:47 15:17 15:14 15:47 16:17 16:14 16:52 17:22 17:14 17:52 18:17 18:14 18:44 19:14 19:14 19:44 20:14 21:08
15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 05:10 05:40 06:10 06:40 07:16 07:13 07:46 08:16 08:13 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 13:49 14:19 14:16 14:49 15:19 15:16 15:49 16:19 16:16 16:54 17:24 17:16 17:54 18:19 18:16 18:46 19:16 19:16 19:46 20:16 21:10
16,4 Pilisvörösvár, Fő út 31. 05:11 05:41 06:11 06:41 07:17 07:14 07:47 08:17 08:14 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 13:50 14:20 14:17 14:50 15:20 15:17 15:50 16:20 16:17 16:55 17:25 17:17 17:55 18:20 18:17 18:47 19:17 19:17 19:47 20:17 21:11
16,7 Pilisvörösvár, városháza 05:12 05:42 06:12 06:42 07:18 07:15 07:48 08:18 08:15 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 13:51 14:21 14:18 14:51 15:21 15:18 15:51 16:21 16:18 16:56 17:26 17:18 17:56 18:21 18:18 18:48 19:18 19:18 19:48 20:18 21:12
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 05:14 05:44 06:14 06:44 07:20 07:17 07:50 08:20 08:17 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 13:53 14:23 14:20 14:53 15:23 15:20 15:53 16:23 16:20 16:58 17:28 17:20 17:58 18:23 18:20 18:50 19:20 19:20 19:50 20:20 21:14
17,8 Pilisvörösvár, Eperjesi u. 05:15 05:45 06:15 06:45 07:21 07:18 07:51 08:21 08:18 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 13:54 14:24 14:21 14:54 15:24 15:21 15:54 16:24 16:21 16:59 17:29 17:21 17:59 18:24 18:21 18:51 19:21 19:21 19:51 20:21 21:15
18,5 Pilisvörösvár, Csokonai u. 05:16 05:46 06:16 06:46 07:22 07:19 07:52 08:22 08:19 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 13:55 14:25 14:22 14:55 15:25 15:22 15:55 16:25 16:22 17:00 17:30 17:22 18:00 18:25 18:22 18:52 19:22 19:22 19:52 20:22 21:16
19,1 Pilisvörösvár, Karátsonyi-liget 05:17 05:47 06:17 06:47 07:23 07:20 07:53 08:23 08:20 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 13:56 14:26 14:23 14:56 15:26 15:23 15:56 16:26 16:23 17:01 17:31 17:23 18:01 18:26 18:23 18:53 19:23 19:23 19:53 20:23 21:17
19,6 Pilisvörösvár, Szt. Erzsébet Otthon 05:18 05:48 06:18 06:48 07:24 07:21 07:54 08:24 08:21 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 13:57 14:27 14:24 14:57 15:27 15:24 15:57 16:27 16:24 17:02 17:32 17:24 18:02 18:27 18:24 18:54 19:24 19:24 19:54 20:24 21:18
21,8 Pilisszántó, kishíd 05:20 05:50 06:20 06:50 07:27 07:24 07:57 08:27 08:24 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:00 14:30 14:27 15:00 15:30 15:27 16:00 16:30 16:27 17:05 17:35 17:27 18:05 18:30 18:27 18:57 19:27 19:27 19:57 20:27 21:20
23,3 Pilisszántó, Vörösmarty u. 43. 05:22 05:52 06:22 06:52 07:29 07:26 07:59 08:29 08:26 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:02 14:32 14:29 15:02 15:32 15:29 16:02 16:32 16:29 17:07 17:37 17:29 18:07 18:32 18:29 18:59 19:29 19:29 19:59 20:29 21:22
23,7 Pilisszántó, posta 05:23 05:53 06:23 06:53 07:31 07:28 08:01 08:31 08:28 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:04 14:34 14:31 15:04 15:34 15:31 16:04 16:34 16:31 17:09 17:39 17:31 18:09 18:34 18:31 19:01 19:31 19:31 20:01 20:31 21:23
24,1 Pilisszántó, községháza 05:24 05:54 06:24 06:54 07:32 07:29 08:02 08:32 08:29 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:05 14:35 14:32 15:05 15:35 15:32 16:05 16:35 16:32 17:10 17:40 17:32 18:10 18:35 18:32 19:02 19:32 19:32 20:02 20:32 21:24
24,7 Pilisszántó, aut. ford. 05:25 05:55 06:25 06:55 07:34 07:31 08:04 08:34 08:31 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:07 14:37 14:34 15:07 15:37 15:34 16:07 16:37 16:34 17:12 17:42 17:34 18:12 18:37 18:34 19:04 19:34 19:34 20:04 20:34 21:25

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek