Navigáció átugrása
820

Budapest–Pilisvörösvár–Pilisszántó

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 820 1 M     820 203 A 72   alacsonypadlós járat 820 5 M     alacsonypadlós járat 820 207 A     820 9 M     820 11 M     alacsonypadlós járat 820 213 A     820 15 M     alacsonypadlós járat 820 17 M     820 217 A     820 19       alacsonypadlós járat 820 21       820 23       alacsonypadlós járat 820 25       820 27       alacsonypadlós járat 820 29 16     alacsonypadlós járat 820 31       820 33 M     alacsonypadlós járat 820 235 A     alacsonypadlós járat 820 35 M     820 37 M     alacsonypadlós járat 820 39       820 41 M     alacsonypadlós járat 820 43 M     820 243 A     alacsonypadlós járat 820 45 M     alacsonypadlós járat 820 47   2   820 49 M     alacsonypadlós járat 820 51 M     820 251 A 2   alacsonypadlós járat 820 53 M     alacsonypadlós járat 820 55   2   820 57   2   alacsonypadlós járat
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:45 05:15 05:30 05:45 06:00 06:30 06:45 07:00 07:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 18:45 19:15 19:45 20:45
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 04:50 05:20 05:35 05:50 06:05 06:36 06:51 07:06 07:51 07:51 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 14:51 15:21 15:51 16:22 16:52 16:51 17:22 17:51 18:21 18:51 18:51 19:21 19:51 20:50
3,4 Budapest, Óbudai rendelőintézet 04:51 05:21 05:36 05:51 06:06 06:37 06:52 07:07 07:52 07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 14:52 15:22 15:52 16:24 16:54 16:52 17:24 17:52 18:22 18:52 18:52 19:22 19:52 20:51
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 04:52 05:23 05:37 05:53 06:07 06:39 06:53 07:09 07:54 07:53 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:24 13:54 14:24 14:54 14:54 15:24 15:54 16:26 16:56 16:54 17:26 17:54 18:24 18:54 18:54 19:24 19:54 20:53
4,7 Budapest, Orbán B. út 04:54 05:24 05:39 05:54 06:09 06:41 06:55 07:11 07:56 07:55 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 14:56 15:26 15:56 16:28 16:58 16:56 17:28 17:56 18:26 18:56 18:56 19:26 19:56 20:54
5,1 Budapest, Bojtár utca 04:55 05:25 05:40 05:55 06:10 06:42 06:56 07:12 07:57 07:56 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:27 13:57 14:27 14:57 14:57 15:27 15:57 16:30 17:00 16:57 17:30 17:57 18:27 18:57 18:57 19:27 19:57 20:55
5,8 Budapest, Óbudai temető 04:56 05:26 05:41 05:56 06:11 06:44 06:58 07:14 07:59 07:58 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:29 13:59 14:29 14:59 14:59 15:29 15:59 16:32 17:02 16:59 17:32 17:59 18:29 18:59 18:59 19:29 19:59 20:56
6,7 Budapest, Bóbita u. 04:58 05:28 05:43 05:58 06:13 06:46 07:00 07:16 08:01 08:00 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 13:31 14:01 14:31 15:01 15:01 15:31 16:01 16:34 17:04 17:01 17:34 18:01 18:31 19:01 19:01 19:31 20:01 20:58
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 05:00 05:30 05:45 06:00 06:15 06:49 07:03 07:19 08:04 08:03 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:04 15:34 16:04 16:37 17:07 17:04 17:37 18:04 18:34 19:04 19:04 19:34 20:04 21:00
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                  
9,1 Solymár, téglagyári bekötőút 05:01 05:31 05:46 06:01 06:16 06:52 07:04 07:22 08:07 08:04 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 13:37 14:07 14:37 15:07 15:07 15:37 16:07 16:40 17:10 17:07 17:40 18:07 18:37 19:07 19:07 19:37 20:07 21:01
9,6 Solymár, Külső Bécsi út 35. 05:02 05:32 05:47 06:02 06:17 06:53 07:05 07:23 08:08 08:05 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:08 15:38 16:08 16:41 17:11 17:08 17:41 18:08 18:38 19:08 19:08 19:38 20:08 21:02
11,0 Solymár, Szarvas 05:03 05:33 05:48 06:03 06:18 06:54 07:06 07:24 08:09 08:06 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:09 15:39 16:09 16:43 17:13 17:09 17:43 18:09 18:39 19:09 19:09 19:39 20:09 21:03
12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 05:05 05:35 05:50 06:05 06:20 06:56 07:08 07:26 08:11 08:08 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:11 15:41 16:11 16:46 17:16 17:11 17:46 18:11 18:41 19:11 19:11 19:41 20:11 21:05
14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 05:07 05:37 05:52 06:07 06:22 06:58 07:10 07:28 08:13 08:10 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 13:43 14:13 14:43 15:13 15:13 15:43 16:13 16:48 17:18 17:13 17:48 18:13 18:43 19:13 19:13 19:43 20:13 21:07
14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 05:08 05:38 05:53 06:08 06:23 06:59 07:11 07:29 08:14 08:11 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:14 15:44 16:14 16:49 17:19 17:14 17:49 18:14 18:44 19:14 19:14 19:44 20:14 21:08
15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 05:10 05:40 05:55 06:10 06:25 07:01 07:13 07:31 08:16 08:13 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 13:46 14:16 14:46 15:16 15:16 15:46 16:16 16:51 17:21 17:16 17:51 18:16 18:46 19:16 19:16 19:46 20:16 21:10
16,4 Pilisvörösvár, Fő út 31. 05:11 05:41 05:56 06:11 06:26 07:02 07:14 07:32 08:17 08:14 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:17 15:47 16:17 16:52 17:22 17:17 17:52 18:17 18:47 19:17 19:17 19:47 20:17 21:11
16,7 Pilisvörösvár, vh. 05:12 05:42 05:57 06:12 06:27 07:03 07:15 07:33 08:18 08:15 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 13:48 14:18 14:48 15:18 15:18 15:48 16:18 16:53 17:23 17:18 17:53 18:18 18:48 19:18 19:18 19:48 20:18 21:12
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 05:14 05:44 05:59 06:14 06:29 07:05 07:17 07:35 08:20 08:17 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:20 15:50 16:20 16:55 17:25 17:20 17:55 18:20 18:50 19:20 19:20 19:50 20:20 21:14
17,8 Pilisvörösvár, Eperjesi u. 05:15 05:45 06:00 06:15 06:30 07:06 07:18 07:36 08:21 08:18 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 13:51 14:21 14:51 15:21 15:21 15:51 16:21 16:56 17:26 17:21 17:56 18:21 18:51 19:21 19:21 19:51 20:21 21:15
18,5 Pilisvörösvár, Csokonai u. 05:16 05:46 06:01 06:16 06:31 07:07 07:19 07:37 08:22 08:19 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:22 15:52 16:22 16:57 17:27 17:22 17:57 18:22 18:52 19:22 19:22 19:52 20:22 21:16
19,1 Pilisvörösvár, Karátsonyi-liget 05:17 05:47 06:02 06:17 06:32 07:08 07:20 07:38 08:23 08:20 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 13:53 14:23 14:53 15:23 15:23 15:53 16:23 16:58 17:28 17:23 17:58 18:23 18:53 19:23 19:23 19:53 20:23 21:17
19,6 Pilisvörösvár, Szt. Erzsébet Otthon 05:18 05:48 06:03 06:18 06:33 07:09 07:21 07:39 08:24 08:21 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 13:54 14:24 14:54 15:24 15:24 15:54 16:24 16:59 17:29 17:24 17:59 18:24 18:54 19:24 19:24 19:54 20:24 21:18
21,8 Pilisszántó, kishíd 05:20 05:50 06:05 06:20 06:35 07:12 07:24 07:42 08:27 08:24 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 13:57 14:27 14:57 15:27 15:27 15:57 16:27 17:02 17:32 17:27 18:02 18:27 18:57 19:27 19:27 19:57 20:27 21:20
23,3 Pilisszántó, Vörösmarty u. 43. 05:22 05:52 06:07 06:22 06:37 07:14 07:26 07:44 08:29 08:26 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 13:59 14:29 14:59 15:29 15:29 15:59 16:29 17:04 17:34 17:29 18:04 18:29 18:59 19:29 19:29 19:59 20:29 21:22
23,7 Pilisszántó, posta 05:23 05:53 06:08 06:23 06:38 07:16 07:28 07:46 08:31 08:28 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:01 14:31 15:01 15:31 15:31 16:01 16:31 17:06 17:36 17:31 18:06 18:31 19:01 19:31 19:31 20:01 20:31 21:23
24,1 Pilisszántó, kh. 05:24 05:54 06:09 06:24 06:39 07:17 07:29 07:47 08:32 08:29 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 15:32 16:02 16:32 17:07 17:37 17:32 18:07 18:32 19:02 19:32 19:32 20:02 20:32 21:24
24,7 Pilisszántó, aut. ford. 05:25 05:55 06:10 06:25 06:40 07:19 07:31 07:49 08:34 08:31 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 15:34 16:04 16:34 17:09 17:39 17:34 18:09 18:34 19:04 19:34 19:34 20:04 20:34 21:25

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
72 XII. 24-25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek