Navigáció átugrása
820

Budapest–Pilisvörösvár–Pilisszántó

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 820 1 M     820 3   6   alacsonypadlós járat 820 5 M     820 7 M     alacsonypadlós járat 820 209 A     alacsonypadlós járat 820 11 M     820 213 A     820 15 M     alacsonypadlós járat 820 217 A     820 19 M     alacsonypadlós járat 820 221 A     alacsonypadlós járat 820 23 M     alacsonypadlós járat 820 225 A     820 27 M     820 229 A     alacsonypadlós járat 820 31 M     alacsonypadlós járat 820 233 A     820 35 M     820 237 A     alacsonypadlós járat 820 39 16     820 41 M     alacsonypadlós járat 820 243 A     820 45 M     820 47 16     alacsonypadlós járat 820 149 87     alacsonypadlós járat 820 51 16     820 251 A     alacsonypadlós járat 820 153 87     820 55 16     820 57 16     alacsonypadlós járat 820 159 87     alacsonypadlós járat 820 61 16     820 261 A     820 163 87     820 65 16     820 67 16     alacsonypadlós járat 820 169 87     820 71 16     820 271 A     alacsonypadlós járat 820 173 87     820 75 16     820 277 A 2   820 79 16     alacsonypadlós járat 820 181 87     alacsonypadlós járat 820 83 16     820 283 A     820 185 87     820 87 16     820 89 M     alacsonypadlós járat 820 291 A 2   alacsonypadlós járat 820 93 M     820 95 M     alacsonypadlós járat 820 297 A 2   820 99 M     820 301   2   alacsonypadlós járat 830 53 N     alacsonypadlós járat 830 253 V 2   alacsonypadlós járat 830 55 N     830 255 V 2   830 57   3  
0,0 0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:45 05:15 05:45 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 08:15 08:30 09:15 09:30 10:15 10:30 11:15 11:30 12:15 12:30 12:45 13:15 13:30 13:45 14:10 14:15 14:30 14:30 14:45 14:50 15:10 15:15 15:30 15:30 15:45 15:50 16:10 16:15 16:30 16:30 16:45 16:50 17:00 17:10 17:15 17:30 17:30 17:45 17:50 18:15 18:30 18:45 19:15 19:30 19:45 20:30 21:35 21:35 22:35 22:35 23:40
2,8 2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 04:50 05:20 05:50 06:20 06:36 06:51 07:06 07:21 07:36 08:21 08:36 09:21 09:36 10:21 10:36 11:21 11:36 12:21 12:36 12:51 13:24 13:36 13:54 14:19 14:24 14:39 14:36 14:54 14:59 15:19 15:24 15:39 15:36 15:54 15:59 16:20 16:25 16:40 16:36 16:55 17:00 17:06 17:20 17:25 17:39 17:36 17:54 17:59 18:21 18:36 18:51 19:21 19:36 19:51 20:35 21:40 21:40 22:40 22:40 23:44
3,4 3,4 Budapest, Óbudai rendelőintézet 04:51 05:21 05:51 06:21 06:37 06:52 07:07 07:22 07:37 08:22 08:37 09:22 09:37 10:22 10:37 11:22 11:37 12:22 12:37 12:52 13:25 13:37 13:55 14:20 14:25 14:40 14:37 14:55 15:00 15:20 15:25 15:40 15:37 15:55 16:00 16:22 16:27 16:42 16:37 16:57 17:02 17:07 17:22 17:27 17:40 17:37 17:55 18:00 18:22 18:37 18:52 19:22 19:37 19:52 20:36 21:41 21:41 22:41 22:41 23:45
3,9 3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 04:52 05:22 05:52 06:22 06:38 06:54 07:08 07:24 07:38 08:24 08:39 09:24 09:39 10:24 10:39 11:24 11:39 12:24 12:39 12:54 13:27 13:39 13:57 14:22 14:27 14:42 14:39 14:57 15:02 15:22 15:27 15:42 15:39 15:57 16:02 16:24 16:29 16:44 16:39 16:59 17:04 17:09 17:24 17:29 17:42 17:39 17:57 18:02 18:24 18:39 18:54 19:24 19:39 19:54 20:38 21:43 21:43 22:43 22:43 23:46
4,7 4,7 Budapest, Orbán B. út 04:54 05:24 05:54 06:24 06:40 06:56 07:10 07:26 07:40 08:26 08:41 09:26 09:41 10:26 10:41 11:26 11:41 12:26 12:41 12:56 13:29 13:41 13:59 14:24 14:29 14:44 14:41 14:59 15:04 15:24 15:29 15:44 15:41 15:59 16:04 16:26 16:31 16:46 16:41 17:01 17:06 17:11 17:26 17:31 17:44 17:41 17:59 18:04 18:26 18:41 18:56 19:26 19:41 19:56 20:39 21:44 21:44 22:44 22:44 23:47
5,1 5,1 Budapest, Bojtár utca 04:55 05:25 05:55 06:25 06:41 06:57 07:11 07:27 07:41 08:27 08:42 09:27 09:42 10:27 10:42 11:27 11:42 12:27 12:42 12:57 13:30 13:42 14:00 14:25 14:30 14:45 14:42 15:00 15:05 15:25 15:30 15:45 15:42 16:00 16:05 16:28 16:33 16:48 16:42 17:03 17:08 17:12 17:28 17:33 17:45 17:42 18:00 18:05 18:27 18:42 18:57 19:27 19:42 19:57 20:40 21:45 21:45 22:45 22:45 23:48
5,8 5,8 Budapest, Óbudai temető 04:56 05:26 05:56 06:26 06:43 06:59 07:13 07:29 07:43 08:29 08:44 09:29 09:44 10:29 10:44 11:29 11:44 12:29 12:44 12:59 13:32 13:44 14:02 14:27 14:32 14:47 14:44 15:02 15:07 15:27 15:32 15:47 15:44 16:02 16:07 16:30 16:35 16:50 16:44 17:05 17:10 17:14 17:30 17:35 17:47 17:44 18:02 18:07 18:29 18:44 18:59 19:29 19:44 19:59 20:41 21:46 21:46 22:46 22:46 23:49
6,7 6,7 Budapest, Bóbita u. 04:58 05:28 05:58 06:28 06:45 07:01 07:15 07:31 07:45 08:31 08:46 09:31 09:46 10:31 10:46 11:31 11:46 12:31 12:46 13:01 13:34 13:46 14:04 14:29 14:34 14:49 14:46 15:04 15:09 15:29 15:34 15:49 15:46 16:04 16:09 16:32 16:37 16:52 16:46 17:07 17:12 17:16 17:32 17:37 17:49 17:46 18:04 18:09 18:31 18:46 19:01 19:31 19:46 20:01 20:43 21:48 21:48 22:48 22:48 23:51
8,2 8,2 Budapest, Üröm v. mh. 05:00 05:30 06:00 06:30 06:48 07:04 07:18 07:34 07:48 08:34 08:49 09:34 09:49 10:34 10:49 11:34 11:49 12:34 12:49 13:04 13:37 13:49 14:07 14:32 14:37 14:52 14:49 15:07 15:12 15:32 15:37 15:52 15:49 16:07 16:12 16:35 16:40 16:55 16:49 17:10 17:15 17:19 17:35 17:40 17:52 17:49 18:07 18:12 18:34 18:49 19:04 19:34 19:49 20:04 20:45 21:50 21:50 22:50 22:50 23:53
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                        
9,1 9,1 Solymár, téglagyári bekötőút 05:01 05:31 06:01 06:31 06:49 07:07 07:19 07:37 07:49 08:37 08:52 09:37 09:52 10:37 10:52 11:37 11:52 12:37 12:52 13:07 13:40 13:52 14:10 14:35 14:40 14:55 14:52 15:10 15:15 15:35 15:40 15:55 15:52 16:10 16:15 16:38 16:43 16:58 16:52 17:13 17:18 17:22 17:38 17:43 17:55 17:52 18:10 18:15 18:37 18:52 19:07 19:37 19:52 20:07 20:46 21:51 21:51 22:51 22:51 23:54
11,0 11,0 Solymár, Szarvas 05:03 05:33 06:03 06:33 06:51 07:09 07:21 07:39 07:51 08:39 08:54 09:39 09:54 10:39 10:54 11:39 11:54 12:39 12:54 13:09 13:42 13:54 14:12 14:37 14:42 14:57 14:54 15:12 15:17 15:37 15:42 15:57 15:54 16:12 16:17 16:41 16:46 17:01 16:54 17:16 17:21 17:24 17:41 17:46 17:57 17:54 18:12 18:17 18:39 18:54 19:09 19:39 19:54 20:09 20:48 21:53 21:53 22:53 22:53 23:56
12,6 12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 05:05 05:35 06:05 06:35 06:53 07:11 07:23 07:41 07:53 08:41 08:56 09:41 09:56 10:41 10:56 11:41 11:56 12:41 12:56 13:11 13:44 13:56 14:14 14:39 14:44 14:59 14:56 15:14 15:19 15:39 15:44 15:59 15:56 16:14 16:19 16:44 16:49 17:04 16:56 17:19 17:24 17:26 17:44 17:49 17:59 17:56 18:14 18:19 18:41 18:56 19:11 19:41 19:56 20:11 20:50 S S S S S
14,3 14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 05:07 05:37 06:07 06:37 06:55 07:13 07:25 07:43 07:55 08:43 08:58 09:43 09:58 10:43 10:58 11:43 11:58 12:43 12:58 13:13 13:46 13:58 14:16 14:41 14:46 15:01 14:58 15:16 15:21 15:41 15:46 16:01 15:58 16:16 16:21 16:46 16:51 17:06 16:58 17:21 17:26 17:28 17:46 17:51 18:01 17:58 18:16 18:21 18:43 18:58 19:13 19:43 19:58 20:13 20:52 S S S S S
14,8 14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 05:08 05:38 06:08 06:38 06:56 07:14 07:26 07:44 07:56 08:44 08:59 09:44 09:59 10:44 10:59 11:44 11:59 12:44 12:59 13:14 13:47 13:59 14:17 14:42 14:47 15:02 14:59 15:17 15:22 15:42 15:47 16:02 15:59 16:17 16:22 16:47 16:52 17:07 16:59 17:22 17:27 17:29 17:47 17:52 18:02 17:59 18:17 18:22 18:44 18:59 19:14 19:44 19:59 20:14 20:53 S S S S S
15,9 15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 05:10 05:40 06:10 06:40 06:58 07:16 07:28 07:46 07:58 08:46 09:01 09:46 10:01 10:46 11:01 11:46 12:01 12:46 13:01 13:16 13:49 14:01 14:19 14:44 14:49 15:04 15:01 15:19 15:24 15:44 15:49 16:04 16:01 16:19 16:24 16:49 16:54 17:09 17:01 17:24 17:29 17:31 17:49 17:54 18:04 18:01 18:19 18:24 18:46 19:01 19:16 19:46 20:01 20:16 20:55 S S S S S
16,4 16,4 Pilisvörösvár, Fő út 31. 05:11 05:41 06:11 06:41 06:59 07:17 07:29 07:47 07:59 08:47 09:02 09:47 10:02 10:47 11:02 11:47 12:02 12:47 13:02 13:17 13:50 14:02 14:20 14:45 14:50 15:05 15:02 15:20 15:25 15:45 15:50 16:05 16:02 16:20 16:25 16:50 16:55 17:10 17:02 17:25 17:30 17:32 17:50 17:55 18:05 18:02 18:20 18:25 18:47 19:02 19:17 19:47 20:02 20:17 20:56 S S S S S
16,7 16,7 Pilisvörösvár, vh. 05:12 05:42 06:12 06:42 07:00 07:18 07:30 07:48 08:00 08:48 09:03 09:48 10:03 10:48 11:03 11:48 12:03 12:48 13:03 13:18 13:51 14:03 14:21 14:46 14:51 15:06 15:03 15:21 15:26 15:46 15:51 16:06 16:03 16:21 16:26 16:51 16:56 17:11 17:03 17:26 17:31 17:33 17:51 17:56 18:06 18:03 18:21 18:26 18:48 19:03 19:18 19:48 20:03 20:18 20:57 S S S S S
17,4 17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 05:14 05:44 06:14 06:44 07:02 07:20 07:32 07:50 08:02 08:50 09:05 09:50 10:05 10:50 11:05 11:50 12:05 12:50 13:05 13:20 13:53 14:05 14:23 14:48 14:53 15:08 15:05 15:23 15:28 15:48 15:53 16:08 16:05 16:23 16:28 16:53 16:58 17:13 17:05 17:28 17:33 17:35 17:53 17:58 18:08 18:05 18:23 18:28 18:50 19:05 19:20 19:50 20:05 20:20 20:59 22:11 22:09 23:11 23:09 00:12
17,8 17,8 Pilisvörösvár, Eperjesi u. 05:15 05:45 06:15 06:45 07:03 07:21 07:33 07:51 08:03 08:51 09:06 09:51 10:06 10:51 11:06 11:51 12:06 12:51 13:06 13:21 13:54 14:06 14:24 14:49 14:54 15:09 15:06 15:24 15:29 15:49 15:54 16:09 16:06 16:24 16:29 16:54 16:59 17:14 17:06 17:29 17:34 17:36 17:54 17:59 18:09 18:06 18:24 18:29 18:51 19:06 19:21 19:51 20:06 20:21 21:00 22:12 22:10 23:12 23:10 00:13
18,5 18,5 Pilisvörösvár, Csokonai u. 05:16 05:46 06:16 06:46 07:04 07:22 07:34 07:52 08:04 08:52 09:07 09:52 10:07 10:52 11:07 11:52 12:07 12:52 13:07 13:22 13:55 14:07 14:25 14:50 14:55 15:10 15:07 15:25 15:30 15:50 15:55 16:10 16:07 16:25 16:30 16:55 17:00 17:15 17:07 17:30 17:35 17:37 17:55 18:00 18:10 18:07 18:25 18:30 18:52 19:07 19:22 19:52 20:07 20:22 21:01 22:13 22:11 23:13 23:11 00:14
19,1 19,1 Pilisvörösvár, Karátsonyi-liget 05:17 05:47 06:17 06:47 07:05 07:23 07:35 07:53 08:05 08:53 09:08 09:53 10:08 10:53 11:08 11:53 12:08 12:53 13:08 13:23 13:56 14:08 14:26 14:51 14:56 15:11 15:08 15:26 15:31 15:51 15:56 16:11 16:08 16:26 16:31 16:56 17:01 17:16 17:08 17:31 17:36 17:38 17:56 18:01 18:11 18:08 18:26 18:31 18:53 19:08 19:23 19:53 20:08 20:23 21:02 22:14 22:12 23:14 23:12 00:15
19,6 21,3 Pilisvörösvár, Szt. Erzsébet Otthon 05:18 05:48 06:18 06:48 07:06 07:24 07:36 07:54 08:06 08:54 09:09 09:54 10:09 10:54 11:09 11:54 12:09 12:54 13:09 13:24 13:57 14:09 14:27 14:52 14:57 15:12 15:09 15:27 15:32 15:52 15:57 16:12 16:09 16:27 16:32 16:57 17:02 17:17 17:09 17:32 17:37 17:39 17:57 18:02 18:12 18:09 18:27 18:32 18:54 19:09 19:24 19:54 20:09 20:24 21:03 22:15 22:13 23:15 23:13 00:16
21,8 23,5 Pilisszántó, kishíd 05:20 05:50 06:20 06:50 07:09 07:27 07:39 07:57 08:09 08:57 09:12 09:57 10:12 10:57 11:12 11:57 12:12 12:57 13:12 13:27 14:00 14:12 14:30 14:55 15:00 15:15 15:12 15:30 15:35 15:55 16:00 16:15 16:12 16:30 16:35 17:00 17:05 17:20 17:12 17:35 17:40 17:42 18:00 18:05 18:15 18:12 18:30 18:35 18:57 19:12 19:27 19:57 20:12 20:27 21:05 22:17 22:15 23:17 23:15 00:18
23,3 25,0 Pilisszántó, Vörösmarty u. 43. 05:22 05:52 06:22 06:52 07:11 07:29 07:41 07:59 08:11 08:59 09:14 09:59 10:14 10:59 11:14 11:59 12:14 12:59 13:14 13:29 14:02 14:14 14:32 14:57 15:02 15:17 15:14 15:32 15:37 15:57 16:02 16:17 16:14 16:32 16:37 17:02 17:07 17:22 17:14 17:37 17:42 17:44 18:02 18:07 18:17 18:14 18:32 18:37 18:59 19:14 19:29 19:59 20:14 20:29 21:07 22:19 22:17 23:19 23:17 00:20
23,7 25,4 Pilisszántó, posta 05:23 05:53 06:23 06:53 07:13 07:31 07:43 08:01 08:13 09:01 09:16 10:01 10:16 11:01 11:16 12:01 12:16 13:01 13:16 13:31 14:04 14:16 14:34 14:59 15:04 15:19 15:16 15:34 15:39 15:59 16:04 16:19 16:16 16:34 16:39 17:04 17:09 17:24 17:16 17:39 17:44 17:46 18:04 18:09 18:19 18:16 18:34 18:39 19:01 19:16 19:31 20:01 20:16 20:31 21:08 22:20 22:18 23:20 23:18 00:21
24,1 25,8 Pilisszántó, kh. 05:24 05:54 06:24 06:54 07:14 07:32 07:44 08:02 08:14 09:02 09:17 10:02 10:17 11:02 11:17 12:02 12:17 13:02 13:17 13:32 14:05 14:17 14:35 15:00 15:05 15:20 15:17 15:35 15:40 16:00 16:05 16:20 16:17 16:35 16:40 17:05 17:10 17:25 17:17 17:40 17:45 17:47 18:05 18:10 18:20 18:17 18:35 18:40 19:02 19:17 19:32 20:02 20:17 20:32 21:09 22:21 22:19 23:21 23:19 00:22
24,7 26,4 Pilisszántó, aut. ford. 05:25 05:55 06:25 06:55 07:16 07:34 07:46 08:04 08:16 09:04 09:19 10:04 10:19 11:04 11:19 12:04 12:19 13:04 13:19 13:34 14:07 14:19 14:37 15:02 15:07 15:22 15:19 15:37 15:42 16:02 16:07 16:22 16:19 16:37 16:42 17:07 17:12 17:27 17:19 17:42 17:47 17:49 18:07 18:12 18:22 18:19 18:37 18:42 19:04 19:19 19:34 20:04 20:19 20:34 21:10 22:22 22:20 23:22 23:20 00:23

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon, valamint XII. 27-31. közötti munkanapokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek