Navigáció átugrása
2904

(8503) Esztergom–Pilisszentlélek–Dobogókő

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (KNYKK Zrt.) 523   V     503   N     573   M     583   A     533   O     543   M     505   V     501   M     513   A     521   M     507     2   509   M     511   A 2   515   M    
0,0 .. Esztergom, Földműves utca     07:31         13:31   14:50        
0,3 .. Esztergom, Honvédtemető u.     07:32         13:32   14:51        
0,7 .. Esztergom, Klapka tér     07:33         13:33   14:52        
1,1 .. Esztergom, Szent István tér     07:34         13:34   14:53        
1,7 .. Esztergom, Bajcsy-Zsilinszky u.     07:35         13:35   14:54        
2,0 .. Esztergom, Rákóczi tér     07:36         13:36   14:55        
2,4 .. Esztergom, Arany János u.     07:37         13:37   14:56        
2,9 .. Esztergom, Eszperantó utca     07:38         13:38   14:57        
3,7 .. Esztergom, aut. áll.   05:45 07:40 08:10 11:15 11:25 12:35 13:40 14:45 14:59 18:00 20:35 21:30 22:30
4,7 .. Esztergom, Erzsébet királyné u.   05:47 07:42 08:12 11:17 11:27 12:37 13:42 14:47 15:01 18:02 20:37 21:32 22:32
5,0 .. Esztergom, Baross G. u.   05:48 07:43 08:13 11:18 11:28 12:38 13:43 14:48 15:02 18:03 20:38 21:33 22:33
5,2 .. Esztergom, Somogyi B. u.   05:49 07:44 08:14 11:19 11:29 12:39 13:44 14:49 15:03 18:04 20:39 21:34 22:34
6,1 .. Esztergom, Galagonyás út TESCO   05:51 07:46 08:16 11:21 11:31 12:41 13:46 14:51 15:05 18:06 20:41 21:36 22:36
6,8 .. Esztergom, Látóhegyi út   05:53 07:48 08:18 11:23 11:33 12:43 13:48 14:53 15:07 18:08 20:43 21:38 22:38
7,2 .. Diósvölgyi elág. [2]   05:54 07:49 08:19 11:24 11:34 12:44 13:49 14:54 15:08 18:09 20:44 21:39 22:39
7,6 0,0 Esztergom, TYCO elág.   | | | | | | | | | | | | |
S 0,8 Esztergom, TYCO ford.   05:56 07:51 S S 11:36 S S S S S S S S
7,6 0,0 Esztergom, TYCO elág.   | | | | | | | | | | | | |
9,4 .. Diósvölgyi patak   06:00 07:55 08:23 11:28 11:40 12:48 13:53 14:58 15:12 18:13 20:48 21:43 22:43
12,0 .. Pilisszentlélek, Hármashíd   06:06 08:01 08:29 11:34 11:46 12:54 13:59 15:04 15:18 18:19 20:54 21:49 22:49
15,0 0,0 Pilisszentléleki elág.   06:12 08:07 08:35 11:40 11:52 13:00 14:05 15:10 15:24 18:25 21:00 21:55 22:55
S 1,1 Pilisszentlélek, alsó   06:15 08:10 08:38 11:43 11:55 13:03 14:08 15:13 15:27 18:28 21:03 21:58 22:58
S 1,6 Pilisszentlélek 05:20 06:17 08:12 08:40 11:45 11:57 13:05 14:10 15:15 15:29 18:30 21:05 22:00 23:00
S 1,1 Pilisszentlélek, alsó 05:21 06:18 08:13 08:41 11:46 11:58     15:16 15:30        
15,0 0,0 Pilisszentléleki elág. 05:23 06:20 08:15 08:43 11:48 12:00     15:18 15:32        
16,2 .. Pilisszentléleki földút 05:27 06:24 08:19 08:47 11:52 12:04     15:22 15:36        
19,5 .. Dobogókő, Kétbükkfanyereg 05:32 06:29 08:24 08:52 11:57 12:09     15:27 15:41        
21,4 .. Dobogókő, Pilis üdülő 05:36 06:33 08:28 08:56 12:01 12:13     15:31 15:45        
21,9 .. Dobogókő, MANRÉZA 05:37 06:34 08:29 08:57 12:02 12:14     15:32 15:46        
22,2 .. Dobogókő, hegytető 05:38 06:35 08:30 08:58 12:03 12:15     15:33 15:47        

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek