Navigáció átugrása
874, 876-879

Szentendre, aut. áll.–Sportpálya–Skanzen–Szentendre, aut. áll.

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 874 1 M     874 3 I     874 5 M     874 35 M     878 7 M     874 9 I     878 11 M     878 13 A     874 41 T     878 15 M     874 17 I     878 19 M     878 21 A     878 23 M     874 25 M     878 27 M     878 29 A 2   874 43 M     878 45 M     878 31 M     876 33 A 2   878 37 M     876 39 A 2  
Budapest, Batthyány tér 05:38 06:18 07:16 08:19 12:18 12:38 13:18 13:38 13:38 14:18 14:34 15:22 15:38 16:22 16:43 17:22 17:38 17:43 18:18 19:38 19:38 21:38 21:38
Szentendre 06:19 06:58 08:00 09:02 12:58 13:18 13:58 14:18 14:18 15:02 15:18 16:02 16:18 17:02 17:23 18:02 18:18 18:23 18:58 20:18 20:18 22:17 22:17
0,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:25 07:10 08:05 09:05 13:05 13:25 14:05 14:25 14:25 15:05 15:25 16:05 16:25 17:05 17:30 18:05 18:25 18:30 19:05 20:25 20:25 22:25 22:25
0,9 0,0 Szentendre, Római kőtár 06:27 07:12 08:07 09:07 13:07 13:27 14:07 14:27 14:27 15:07 15:27 16:07 16:27 17:07 17:32 18:07 18:27 18:32 19:07 20:27 20:27 22:27 22:27
S 0,6 Szentendre, Kálvária tér S 07:14 08:09 09:09 S 13:29 S S 14:29 S 15:29 S S S 17:34 S S 18:34 S S 20:29 S 22:29
S 0,8 Szentendre, Pomázi út 18. S 07:15 08:10 09:10 S 13:30 S S 14:30 S 15:30 S S S 17:35 S S 18:35 S S 20:30 S 22:30
S 1,5 Szentendre, Radnóti M. u. 8. S 07:17 08:12 09:12 S 13:32 S S 14:32 S 15:32 S S S 17:37 S S 18:37 S S 20:32 S 22:32
S 2,1 Szentendre, Kálvária út S 07:18 08:13 09:13 S 13:33 S S 14:33 S 15:33 S S S 17:38 S S 18:38 S S 20:33 S 22:33
S 2,3 Szentendre, János u. S 07:19 08:14 09:14 S 13:34 S S 14:34 S 15:34 S S S 17:39 S S 18:39 S S 20:34 S 22:34
S 2,7 Szentendre, Püspökmajori ltp. S 07:20 08:15 09:15 S 13:35 S S 14:35 S 15:35 S S S 17:40 S S 18:40 S S 20:35 S 22:35
S 3,3 Szentendre, Kálvária tér S 07:22 08:17 09:17 S 13:37 S S 14:37 S 15:37 S S S 17:42 S S 18:42 S S 20:36 S 22:36
1,4 4,2 Szentendre, Bükkös patak 06:28 07:24 08:19 09:19 13:09 13:39 14:09 14:29 14:39 15:09 15:39 16:09 16:29 17:09 17:44 18:09 18:29 18:44 19:09 20:28 20:38 22:28 22:38
1,8 .. Szentendre, Izbégi elág. 06:30 07:26 08:21 09:21 13:11 13:41 14:11 14:31 14:41 15:11 15:41 16:11 16:31 17:11 17:46 18:11 18:31 18:46 19:11 20:30 20:40 22:30 22:40
2,3 .. Szentendre, Tavasz u. 06:31 07:28 08:23 09:23 13:12 13:43 14:12 14:32 14:43 15:12 15:43 16:12 16:32 17:12 17:48 18:12 18:32 18:48 19:12 20:31 20:41 22:31 22:41
2,7 .. Szentendre, Templom u. 06:32 07:29 08:24 09:24 13:14 13:44 14:14 14:34 14:44 15:14 15:44 16:14 16:34 17:14 17:49 18:14 18:34 18:49 19:14 20:32 20:42 22:32 22:42
3,4 .. Szentendre, Csapás u. 06:34 07:31 08:26 09:26 13:16 13:46 14:16 14:36 14:46 15:16 15:46 16:16 16:36 17:16 17:51 18:16 18:36 18:51 19:16 20:34 20:44 22:34 22:44
3,8 .. Szentendre, Sportpálya 06:35 07:32 08:27 09:27 13:17 13:47 14:17 14:37 14:47 15:17 15:47 16:17 16:37 17:17 17:52 18:17 18:37 18:52 19:17 20:35 20:45 22:35 22:45
4,3 .. Szentendre, Szent László u. 160.         13:18   14:18 14:38   15:18   16:18 16:38 17:18   18:18 18:38   19:18 20:36 20:46 22:36 22:46
4,7 .. Szentendre, Kéki kőbánya         13:19   14:19 14:39   15:19   16:19 16:39 17:19   18:19 18:39   19:19 20:37 20:47 22:37 22:47
5,1 .. Szentendre, Kéki dűlő         13:20   14:20 14:40   15:20   16:20 16:40 17:20   18:20 18:40   19:20 20:38 20:48 22:38 22:48
5,5 .. Szentendre, dömörkapui elág.         13:21   14:21 14:41   15:21   16:21 16:41 17:21   18:21 18:41   19:21 20:39 20:49 22:39 22:49
6,0 .. Szentendre, laktanya         13:22   14:22 14:42   15:22   16:22 16:42 17:22   18:22 18:42   19:22 20:40 20:50 22:40 22:50
6,5 .. Szentendre, Szarvashegytelep         13:23   14:23 14:43   15:23   16:23 16:43 17:23   18:23 18:43   19:23 20:41 20:51 22:41 22:51
7,4 .. Szentendre, Muflon u.         13:24   14:24 14:44   15:24   16:24 16:44 17:24   18:24 18:44   19:24 20:42 20:52 22:42 22:52
8,1 0,0 Szentendre, kiskertek         13:25   14:25 14:45   15:25   16:25 16:45 17:25   18:25 18:45   19:25 20:43 20:53 22:43 22:53
S 0,2 Szentendre, Szabadságforrás         13:26   14:26 14:46   15:26   16:26 16:46 17:26   18:26 18:46   19:26 20:44 20:54 22:44 22:54
8,1 0,0 Szentendre, kiskertek         13:27   14:27 14:47   15:27   16:27 16:47 17:27   18:27 18:47   19:27 20:45 20:55 22:45 22:55
8,8 .. Szentendre, Skanzen         13:28   14:28 14:48   15:28   16:28 16:48 17:28   18:28 18:48   19:28 20:46 20:56 22:46 22:56
9,5 .. Szentendre, Tegez u.         13:29   14:29 14:49   15:29   16:29 16:49 17:29   18:29 18:49   19:29 20:47 20:57 22:47 22:57
9,8 .. Szentendre, Sztaravoda u. 18.         13:30   14:30 14:50   15:30   16:30 16:50 17:30   18:30 18:50   19:30 20:48 20:58 22:48 22:58
10,2 .. Szentendre, Bolygó u.         13:31   14:31 14:51   15:31   16:31 16:51 17:31   18:31 18:51   19:31 20:49 20:59 22:49 22:59
10,9 .. Szentendre, Új köztemető         13:32   14:32 14:52   15:32   16:32 16:52 17:32   18:32 18:52   19:32 20:50 21:00 22:50 23:00
11,5 .. Szentendre, Barátság köz         13:33   14:33 14:53   15:33   16:33 16:53 17:33   18:33 18:53   19:33 20:51 21:01 22:51 23:01
11,9 .. Szentendre, Izbégi elág.         13:35   14:35 14:55   15:35   16:35 16:55 17:35   18:35 18:55   19:35 20:52 21:02 22:52 23:02
12,3 .. Szentendre, Bükkös patak         13:37   14:37 14:57   15:37   16:37 16:57 17:37   18:37 18:57   19:37 20:54 21:04 22:54 23:04
12,8 .. Szentendre, Római kőtár         13:39   14:39 14:59   15:39   16:39 16:59 17:39   18:39 18:59   19:39 20:56 21:06 22:56 23:06
13,7 .. Szentendre, aut. áll.         13:40   14:40 15:00   15:40   16:40 17:00 17:40   18:40 19:00   19:40 20:57 21:07 22:57 23:07
Szentendre         13:52   14:52 15:12   15:52   16:52 17:12 17:52   18:52 19:12   19:42 21:12 21:12 23:03 23:33
Budapest, Batthyány tér         14:32   15:32 15:52   16:32   17:32 17:52 18:32   19:32 19:52   20:22 21:52 21:52 23:42 00:12

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek