Navigáció átugrása
466

GÖDÖLLŐ HELYI: Autóbusz-állomás–Vasútállomás–Gödöllői Gépgyár

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R H R R R R R R R R R R R R R R R R   R R H R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 447 1 I     466 1 M     447 5       447 11 M     alacsonypadlós járat 447 13 M     447 15       alacsonypadlós járat 447 19 M     447 23       447 25 M     447 27       alacsonypadlós járat 447 57 I     447 31 M     447 61 M     447 35       alacsonypadlós járat 447 39 M     alacsonypadlós járat 447 45 M     447 47 M     447 49 M 21   447 51 M     alacsonypadlós járat 448 2 A 2   alacsonypadlós járat 447 53 M     alacsonypadlós járat 466 5 M     447 55 M     alacsonypadlós járat
0,0 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:50 05:15 06:10 07:15 07:40 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 18:00 18:00 19:00 21:40 22:35
0,5 Gödöllő, Szabadság tér 04:52 05:17 06:12 07:17 07:42 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 18:02 18:02 19:02 21:42 22:37
1,2 Gödöllő, Török Ignác u. 04:53 05:18 06:13 07:18 07:43 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 13:33 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 18:03 18:03 19:03 21:43 22:38
1,6 Gödöllő, vá. 04:54 05:19 06:14 07:19 07:44 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 13:34 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 18:04 18:04 19:04 21:44 22:39
1,6 Gödöllő, vá. 04:55 05:20 06:15 07:20 07:45 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 18:05 18:05 19:05 21:45 22:40
2,0 Gödöllő, Fürdő u. 04:56 05:21 06:16 07:21 07:46 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 13:36 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 18:06 18:06 19:06 21:46 22:41
2,8 Gödöllő, Isaszegi út 90. 04:58 05:23 06:18 07:23 07:48 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:08 18:08 18:08 19:08 21:48 22:43
3,7 Gödöllő, Olt. Ell. Int. 04:59 05:24 06:19 07:24 07:49 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 13:39 14:09 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09 18:09 18:09 19:09 21:49 22:44
4,4 Gödöllő, méhészet 05:00 05:25 06:20 07:25 07:50 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 18:10 18:10 19:10 21:50 22:45
4,8 Gödöllő, baromfitelep 05:01 05:26 06:21 07:26 07:51 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:11 18:11 18:11 19:11 21:51 22:46
5,9 Gödöllői Gépgyár 05:03 05:28 06:23 07:29 07:54 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 18:14 18:14 19:13 21:53 22:48

Jelmagyarázat

A 447 és 448 jelzésű járatok regionális autóbuszvonalakon közlekednek, melyeken a Gödöllő helyi bérletek érvényesek.
alacsonypadlós járat
alacsonypadlós járat
2 XII. 24-én nem közlekedik
21 XII. 24-én közlekedik

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat
R Regionális járat