Navigáció átugrása
360

VÁC HELYI: Szérűskert–Nagymező u.–Kórház

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 360 1 I     360 101 T     360 3 I     360 103 T     360 5 I     360 105 T     360 201 A     360 7 I     360 107 T     360 203 A     360 205 A     360 9 M     360 207 A     360 109 8     360 209 V     360 211 O     360 11 I     360 111 T     360 13 I     360 113 T     360 15 I     360 115 T     360 17 I     360 117 T     360 19 I     360 119 T     360 21 I     360 121 T     360 23 I     360 123 T     360 25 I     360 125 T    
0,0 .. Vác, Szérűskert aut.ford. 05:30   06:25   06:58     07:35       09:35   11:00     11:35   12:45   13:35   14:35   15:20   16:10   17:35   18:35  
0,5 .. Vác, Szérűskert Oktatási Centrum 05:31   06:26   06:59     07:36       09:36   11:01     11:36   12:46   13:36   14:36   15:21   16:11   17:36   18:36  
0,8 .. Vác, Buki sor 05:32 05:32 06:27 06:27 07:00 07:00 07:32 07:37 07:37 08:22 09:22 09:37 10:22 | 11:05 11:22 11:37 11:37 12:47 12:47 13:37 13:37 14:37 14:37 15:22 15:22 16:12 16:12 17:37 17:37 18:37 18:37
1,1 .. Vác, Pap Béla u. 05:33 05:33 06:28 06:28 07:01 07:01 07:33 07:38 07:38 08:23 09:23 09:38 10:23 | 11:06 11:23 11:38 11:38 12:48 12:48 13:38 13:38 14:38 14:38 15:23 15:23 16:13 16:13 17:38 17:38 18:38 18:38
1,5 .. Vác, Kálvin u. 05:34 05:34 06:29 06:29 07:02 07:02 07:34 07:39 07:39 08:24 09:24 09:39 10:24 | 11:07 11:24 11:39 11:39 12:49 12:49 13:39 13:39 14:39 14:39 15:24 15:24 16:14 16:14 17:39 17:39 18:39 18:39
2,0 .. Vác, Kőkapu 05:35 05:35 06:30 06:30 07:03 07:03 07:35 07:40 07:40 08:25 09:25 09:40 10:25 | 11:08 11:25 11:40 11:40 12:50 12:50 13:40 13:40 14:40 14:40 15:25 15:25 16:15 16:15 17:40 17:40 18:40 18:40
2,5 .. Vác, Köztársaság út 40. 05:36 05:36 06:31 06:31 07:04 07:04 07:36 07:41 07:41 08:26 09:26 09:41 10:26 | 11:09 11:26 11:41 11:41 12:51 12:51 13:41 13:41 14:41 14:41 15:26 15:26 16:16 16:16 17:41 17:41 18:41 18:41
3,0 .. Vác, Március 15. tér 05:37 05:37 06:32 06:32 07:05 07:05 07:37 07:42 07:42 08:27 09:27 09:42 10:27 | 11:10 11:27 11:42 11:42 12:52 12:52 13:42 13:42 14:42 14:42 15:27 15:27 16:17 16:17 17:42 17:42 18:42 18:42
3,4 .. Vác, Konstantin tér 05:38 05:38 06:33 06:33 07:06 07:06 07:38 07:43 07:43 08:28 09:28 09:43 10:28 11:08 11:11 11:28 11:43 11:43 12:53 12:53 13:43 13:43 14:43 14:43 15:28 15:28 16:18 16:18 17:43 17:43 18:43 18:43
3,9 .. Vác, Budapesti főút 05:39 05:39 06:34 06:34 07:07 07:07 07:39 07:44 07:44 08:29 09:29 09:44 10:29 o 11:12 11:29 11:44 11:44 12:54 12:54 13:44 13:44 14:44 14:44 15:29 15:29 16:19 16:19 17:44 17:44 18:44 18:44
4,4 .. Vác, Zöldfa u. 05:41 05:41 06:36 06:36 07:09 07:09 07:41 07:46 07:46 08:31 09:31 09:46 10:31   11:14 11:31 11:46 11:46 12:56 12:56 13:46 13:46 14:46 14:46 15:31 15:31 16:21 16:21 17:46 17:46 18:46 18:46
4,7 .. Vác, Kölcsey u. 05:42 05:42 06:37 06:37 07:10 07:10 07:42 07:47 07:47 08:32 09:32 09:47 10:32   11:15 11:32 11:47 11:47 12:57 12:57 13:47 13:47 14:47 14:47 15:32 15:32 16:22 16:22 17:47 17:47 18:47 18:47
5,2 0,0 Vác, Nagymező utca 05:43 05:43 06:38 06:38 07:11 07:11 07:43 07:48 07:48 08:33 09:33 09:48 10:33   11:16 11:33 11:48 11:48 12:58 12:58 13:48 13:48 14:48 14:48 15:33 15:33 16:23 16:23 17:48 17:48 18:48 18:48
5,2 0,0 Vác, Nagymező utca o o o o o o o 07:49 07:49 o o 09:49 o   o o 11:49 11:49 o o 13:49 13:49 o o o o o o o o o o
S 0,8 Vác, Földváry tér               S S     S         S S     S S                    
5,7 S Vác, Vásár u.               07:50 07:50     09:50         11:50 11:50     13:50 13:50                    
6,1 S Vác, Magyar u.               07:51 07:51     09:51         11:51 11:51     13:51 13:51                    
6,6 1,6 Vác, Honvéd u.               07:53 07:52     09:53         11:53 11:52     13:53 13:52                    
7,2 .. Vác, Telep u.               07:54 07:53     09:54         11:54 11:53     13:54 13:53                    
7,8 .. Vác, kórház               07:55 07:54     09:55         11:55 11:54     13:55 13:54                    

Jelmagyarázat

8 külön rendeletre

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
H Helyi járat

Hírek

Hírek