Navigáció átugrása
361

VÁC HELYI: Telep u.–Autóbusz-állomás–Szérűskert

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: H H H R H R R R H
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 361 1 M     3   I     5   I     2155   I     361 7 I     347 6 I     2155   I     2155   I     alacsonypadlós járat 361 15 I    
0,0 Vác, Telep u. 05:40       07:10        
0,8 Vác, Nógrádi u. 05:42       07:12        
1,2 Vác, Vörösmarty tér 05:43       07:13        
1,6 Vác, Deákvár, ABC 05:44       07:14        
2,1 Vác, Fürj u. 05:45       07:15        
2,4 Vác, Deákvári főút 29. 05:46       07:16        
2,9 Vác, Gombási út 94. 05:47   07:15   07:17        
3,2 Vác, Altányi szőlők 05:48   07:16   07:18        
3,7 Vác, Radnóti út 05:49   07:17   07:19        
4,7 Vác, Újhegyi út 42. 05:51   07:19   07:21        
5,2 Vác, Deákvár, ABC 05:52   07:20   07:22        
6,0 Vác, Öntöde 05:54   07:22   07:24        
6,9 Vác, aut. áll. 05:56   07:24   07:26        
6,9 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    07:15 07:25 07:25 07:27 07:28 07:30 07:30 14:00
7,8 Vác, Rákóczi tér   07:17 07:27 07:27 07:29 07:30 07:32 07:32 14:02
8,1 Vác, Hunyadi u.   07:18 07:28 07:28 07:30 07:31 07:33 07:33 14:03
8,7 Vác, autójavító   07:19 07:29 07:29 07:31 07:32 07:34 07:34 14:04
8,9 Vác, Pap Béla u.   07:20 07:30 07:30 07:32 07:33 07:35 07:35 14:05
9,2 Vác, Buki sor   07:21 07:31 07:31 07:33 07:34 07:36 07:36 14:06
9,5 Vác, Szérűskert Oktatási Centrum   07:22 07:32 07:32 07:34 07:35 07:37 07:37 14:07
10,0 Vác, Szérűskert aut.ford.   07:23 07:33 07:33 07:35 07:36 07:38 07:38 14:08

Jelmagyarázat

A 347 és 455 sz. járatok helyközi autóbuszvonalakon közlekednek.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat
R Regionális járat

Hírek