Navigáció átugrása
362

VÁC HELYI: Szélső sor–Deákvár–Autóbusz-állomás–DDC

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: H H H H H H H H H H
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 362 1 M     362 3 M     362 5 M     362 7 M     362 9 M     362 11 M     362 13 M     362 15 M     362 17 M     362 19 M    
0,0 Vác, Fürj u.                    
0,6 Vác, Deákvári főút 29.                    
1,1 Vác, Gombási út 94. 05:20 06:10       13:10 14:40 15:30 16:30 17:30
1,4 Vác, Altányi szőlők 05:21 06:11       13:11 14:41 15:31 16:31 17:31
1,8 Vác, Gombási út 34. 05:22 06:12       13:12 14:42 15:32 16:32 17:32
2,1 Vác, Deákvár, ABC 05:24 06:14       13:14 14:44 15:34 16:34 17:34
2,1 Vác, Deákvár, ABC 05:25 06:15 06:45 07:25 08:00 13:15 14:45 15:35 16:35 17:35
2,7 Vác, Öntöde 05:27 06:17 06:47 07:27 08:02 13:17 14:47 15:37 16:37 17:37
3,6 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:30 06:20 06:50 07:30 08:04 13:20 14:50 15:40 16:40 17:40
4,5 Vác, Rákóczi tér 05:32 06:22 06:52 07:32 o 13:22 14:52 15:42 16:42 17:42
4,8 Vác, Hunyadi u. 05:33 06:23 06:53 07:33   13:23 14:53 15:43 16:43 17:43
5,4 Vác, autójavító 05:35 06:25 06:55 07:35   13:25 14:55 15:45 16:45 17:45
6,0 Vác, Oktatási Centrum 05:36 06:26 06:56 07:36   13:26 14:56 15:46 16:46 17:46
6,9 Vác, DDC főbejárat 05:37 06:27 06:57 07:37   13:27 14:57 15:47 16:47 17:47
7,3 Vác, DDC 05:38 06:28 06:58 07:38   13:28 14:58 15:48 16:48 17:48

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat

Hírek

Hírek