Navigáció átugrása
364

VÁC HELYI: Autóbusz-állomás–Március 15. tér–Kórház–Autóbusz-állomás

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 364 1 M     364 3       364 5 I     364 107 T     364 7 I     364 9 M     364 209 A     364 11 I     364 111 T     364 211 A     364 13 M     364 15 M     364 215 A     364 17 M     364 19 M     364 219 A     364 21 M     364 23 M     364 223 O     364 25 M     364 225 V     364 27       364 29 M     364 229 A     364 31 I     364 131 T     364 231 A     364 33 I     364 133 T     364 35 M     364 235 A     364 37 M     364 39 M     364 239 A     364 141 T     364 41 I     364 43 M     364 243 A     364 45 M     364 245 A 2   364 47 22     364 147 1     364 247 A 2   364 49 M     364 249 A 2   364 251 A 2   364 51 M    
0,0 0,0 .. .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:15 05:45   06:15 06:15 06:30 06:45 07:10 07:10 07:45 08:05 08:35 08:45 09:05 09:35 09:45 10:05 10:35 10:45 11:05 11:10 11:45 12:40 12:45 13:15 13:15 13:45 14:00 14:00 14:30 14:45 15:00 15:30 15:45 16:00 16:00 16:30 16:45 17:00 17:45 18:05 18:05 18:45 19:00 19:45 20:45 21:45
1,0 1,0 .. .. Vác, Köztársaság út 40. 05:17 05:47   06:17 06:17 06:32 06:47 07:12 07:12 07:47 08:07 08:37 08:47 09:07 09:37 09:47 10:07 10:37 10:47 11:07 11:12 11:47 12:42 12:47 13:17 13:17 13:47 14:02 14:02 14:32 14:47 15:02 15:32 15:47 16:02 16:02 16:32 16:47 17:02 17:47 18:07 18:07 18:47 19:02 19:47 20:47 21:47
1,4 1,4 .. .. Vác, Március 15. tér 05:18 05:48   06:18 06:18 06:33 06:48 07:13 07:13 07:48 08:08 08:38 08:48 09:08 09:38 09:48 10:08 10:38 10:48 11:08 11:13 11:48 12:43 12:48 13:18 13:18 13:48 14:03 14:03 14:33 14:48 15:03 15:33 15:48 16:03 16:03 16:33 16:48 17:03 17:48 18:08 18:08 18:48 19:03 19:48 20:48 21:48
1,9 1,9 .. .. Vác, Konstantin tér 05:20 05:50   06:20 06:20 06:35 06:50 07:15 07:15 07:50 08:10 08:40 08:50 09:10 09:40 09:50 10:10 10:40 10:50 11:10 11:15 11:50 12:45 12:50 13:20 13:20 13:50 14:05 14:05 14:35 14:50 15:05 15:35 15:50 16:05 16:05 16:35 16:50 17:05 17:50 18:10 18:10 18:50 19:05 19:50 20:50 21:50
2,4 S .. .. Vác, Budapesti főút S 05:51   S S 06:36 06:51 07:16 S S S S S S S S S S S S S S S S 13:21 S S 14:06 S S S S S 15:51 S 16:06 S 16:51 S 17:51 S 18:11 S S S S S
2,9 S .. .. Vác, Zöldfa u. S 05:53   S S 06:38 06:53 07:18 S S S S S S S S S S S S S S S S 13:23 S S 14:08 S S S S S 15:53 S 16:08 S 16:53 S 17:53 S 18:13 S S S S S
3,2 S .. .. Vác, Kölcsey u. S 05:54   S S 06:39 06:54 07:19 S S S S S S S S S S S S S S S S 13:24 S S 14:09 S S S S S 15:54 S 16:09 S 16:54 S 17:54 S 18:14 S S S S S
3,7 S .. .. Vác, Nagymező utca S 05:55   S S 06:40 06:55 07:21 S S S S S S S S S S S S S S S S 13:25 S S 14:10 S S S S S 15:55 S 16:10 S 16:55 S 17:55 S 18:15 S S S S S
4,2 S .. .. Vác, Vásár u. S 05:56   S S 06:41 06:56 07:22 S S S S S S S S S S S S S S S S 13:26 S S 14:11 S S S S S 15:56 S 16:11 S 16:56 S 17:56 S 18:16 S S S S S
4,6 S .. .. Vác, Magyar u. S 05:57   S S 06:42 06:57 07:23 S S S S S S S S S S S S S S S S 13:27 S S 14:12 S S S S S 15:57 S 16:12 S 16:57 S 17:57 S 18:17 S S S S S
5,1 2,6 .. .. Vác, Honvéd u. 05:22 05:58   06:22 06:22 06:43 06:58 07:25 07:17 07:52 08:13 08:43 08:52 09:12 09:42 09:52 10:12 10:42 10:52 11:12 11:17 11:52 12:47 12:52 13:28 13:22 13:52 14:13 14:07 14:37 14:52 15:07 15:37 15:58 16:07 16:13 16:37 16:58 17:07 17:58 18:12 18:18 18:52 19:07 19:52 20:52 21:52
5,7 3,2 .. .. Vác, Telep u. 05:24 06:00   06:24 06:24 06:45 07:00 07:27 07:19 07:54 08:15 08:45 08:54 09:14 09:44 09:54 10:14 10:44 10:54 11:14 11:19 11:54 12:49 12:54 13:30 13:24 13:54 14:15 14:09 14:39 14:54 15:09 15:39 16:00 16:09 16:15 16:39 17:00 17:09 18:00 18:14 18:20 18:54 19:09 19:54 20:54 21:54
6,3 3,8 .. .. Vác, kórház 05:25 06:01   06:25 06:25 06:46 07:01 07:29 07:20 07:55 08:17 08:47 08:55 09:15 09:45 09:55 10:15 10:45 10:55 11:15 11:20 11:55 12:50 12:55 13:31 13:25 13:55 14:16 14:10 14:40 14:55 15:10 15:40 16:01 16:10 16:16 16:40 17:01 17:10 18:01 18:15 18:21 18:55 19:10 19:55 20:55 21:55
6,3 3,8 .. .. Vác, kórház 05:26 06:02   06:26 06:26 06:47 07:02 07:30 07:21 07:56 08:18 08:48 08:56 09:16 09:46 09:56 10:16 10:46 10:56 11:16 11:21 11:56 12:51 12:56 13:32 13:26 13:56 14:17 14:11 14:41 14:56 15:11 15:41 16:02 16:11 16:17 16:41 17:02 17:11 18:02 18:16 18:22 18:56 19:11 19:56 20:56 21:56
7,1 4,6 .. .. Vác, Nógrádi u. 05:28 06:04   06:28 06:28 06:49 07:04 07:32 07:23 07:58 08:20 08:50 08:58 09:18 09:48 09:58 10:18 10:48 10:58 11:18 11:23 11:58 12:53 12:58 13:34 13:28 13:58 14:19 14:13 14:43 14:58 15:13 15:43 16:04 16:13 16:19 16:43 17:04 17:13 18:04 18:18 18:24 18:58 19:13 19:58 20:58 21:58
7,5 5,0 .. .. Vác, Vörösmarty tér 05:29 06:05   06:29 06:29 06:50 07:05 07:34 07:24 07:59 08:22 08:52 08:59 09:19 09:49 09:59 10:19 10:49 10:59 11:19 11:24 11:59 12:54 12:59 13:35 13:29 13:59 14:20 14:14 14:44 14:59 15:14 15:44 16:05 16:14 16:20 16:44 17:05 17:14 18:05 18:19 18:25 18:59 19:14 19:59 20:59 21:59
7,9 5,4 .. .. Vác, Deákvár, ABC 05:30 06:06   06:30 06:30 06:51 07:06 07:35 07:25 08:00 08:23 08:53 09:00 09:20 09:50 10:00 10:20 10:50 11:00 11:20 11:25 12:00 12:55 13:00 13:36 13:30 14:00 14:21 14:15 14:45 15:00 15:15 15:45 16:06 16:15 16:21 16:45 17:06 17:15 18:06 18:20 18:26 19:00 19:15 20:00 21:00 22:00
8,4 5,9 .. .. Vác, Fürj u. 05:31 06:07   06:31 06:31 06:52 07:07 07:37 07:26 08:01 08:24 08:54 09:01 09:21 09:51 10:01 10:21 10:51 11:01 11:21 11:26 12:01 12:56 13:01 13:37 13:31 14:01 14:22 14:16 14:46 15:01 15:16 15:46 16:07 16:16 16:22 16:46 17:07 17:16 18:07 18:21 18:27 19:01 19:16 20:01 21:01 22:01
8,7 6,2 0,0 .. Vác, Deákvári főút 29. 05:32 06:08   06:32 06:32 06:53 07:08 07:38 07:27 08:02 08:25 08:55 09:02 09:22 09:52 10:02 10:22 10:52 11:02 11:22 11:27 12:02 12:57 13:02 13:38 13:32 14:02 14:23 14:17 14:47 15:02 15:17 15:47 16:08 16:17 16:23 16:47 17:08 17:17 18:08 18:22 18:28 19:02 19:17 20:02 21:02 22:02
S S 0,5 0,0 Vác, Gombási út 94. S S 06:28 06:33 S 06:54 S 07:40 07:28 S S S S S S S S S S S S S S S 13:39 13:33 S 14:24 14:18 14:48 S 15:18 15:48 S 16:18 16:24 S S S S S S S S S S S
S S 0,8 0,3 Vác, Altányi szőlők S S 06:29 06:34 S 06:55 S 07:41 07:29 S S S S S S S S S S S S S S S 13:40 13:34 S 14:25 14:19 14:49 S 15:19 15:49 S 16:19 16:25 S S S S S S S S S S S
8,8 6,3 1,3 0,8 Vác, Radnóti út 05:33 06:09 06:30 06:35 06:33 06:56 07:09 07:43 07:30 08:03 08:26 08:56 09:03 09:23 09:53 10:03 10:23 10:53 11:03 11:23 11:28 12:03 12:58 13:03 13:41 13:35 14:03 14:26 14:20 14:50 15:03 15:20 15:50 16:09 16:20 16:26 16:48 17:09 17:18 18:09 18:23 18:29 19:03 19:18 20:03 21:03 22:03
9,3 6,8 .. S Vác, Híradó tér 05:34 06:10 S 06:36 06:34 06:57 07:10 07:44 07:31 08:04 08:27 08:57 09:04 09:24 09:54 10:04 10:24 10:54 11:04 11:24 11:29 12:04 12:59 13:04 13:42 13:36 14:04 14:27 14:21 14:51 15:04 15:21 15:51 16:10 16:21 16:27 16:49 17:10 17:19 18:10 18:24 18:30 19:04 19:19 20:04 21:04 22:04
9,3 6,8 .. S Vác, Híradó tér 05:35 06:11 S 06:37 06:35 06:58 07:11 07:45 07:32 08:05 08:28 08:58 09:05 09:25 09:55 10:05 10:25 10:55 11:05 11:25 11:30 12:05 13:00 13:05 13:43 13:37 14:05 14:28 14:22 14:52 15:05 15:22 15:52 16:11 16:22 16:28 16:50 17:11 17:20 18:11 18:25 18:31 19:05 19:20 20:05 21:05 22:05
9,9 7,4 .. 1,3 Vác, Újhegyi út 42. 05:37 06:13 06:31 06:39 06:37 07:00 07:13 07:47 07:34 08:07 08:30 09:00 09:07 09:27 09:57 10:07 10:27 10:57 11:07 11:27 11:32 12:07 13:02 13:07 13:45 13:39 14:07 14:30 14:24 14:54 15:07 15:24 15:54 16:13 16:24 16:30 16:52 17:13 17:22 18:13 18:27 18:33 19:07 19:22 20:07 21:07 22:07
10,4 7,9 .. .. Vác, Deákvár, ABC 05:39 06:15 06:32 06:41 06:39 07:02 07:15 07:49 07:36 08:09 08:32 09:02 09:09 09:29 09:59 10:09 10:29 10:59 11:09 11:29 11:34 12:09 13:04 13:09 13:47 13:41 14:09 14:32 14:26 14:56 15:09 15:26 15:56 16:15 16:26 16:32 16:54 17:15 17:24 18:15 18:29 18:35 19:09 19:24 20:09 21:09 22:09
11,2 8,7 .. .. Vác, Öntöde 05:41 06:17 06:35 06:43 06:41 07:04 07:17 07:50 07:38 08:11 08:34 09:04 09:11 09:31 10:01 10:11 10:31 11:01 11:11 11:31 11:36 12:11 13:06 13:11 13:49 13:43 14:11 14:34 14:28 14:58 15:11 15:28 15:58 16:17 16:28 16:34 16:56 17:17 17:26 18:17 18:31 18:37 19:11 19:26 20:11 21:11 22:11
12,1 9,6 .. .. Vác, aut. áll. 05:43 06:19 06:37 06:45 06:43 07:06 07:19 07:51 07:40 08:13 08:36 09:06 09:13 09:33 10:03 10:13 10:33 11:03 11:13 11:33 11:38 12:13 13:08 13:13 13:51 13:45 14:13 14:36 14:30 15:00 15:13 15:30 16:00 16:19 16:30 16:36 16:58 17:19 17:28 18:19 18:33 18:39 19:13 19:28 20:13 21:13 22:13

Jelmagyarázat

1 hétfői munkanapokon
22 munkanapokon keddtől-péntekig
2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat

Hírek