Navigáció átugrása
365

VÁC HELYI: Autóbusz-állomás–Kórház–Március 15. tér–Autóbusz-állomás

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 365 2 M     365 4       365 6 M     365 208 A     365 8 M     365 110 I     365 112 I     365 10 M     365 12 M     365 214 A     365 14 M     365 16 M     365 216 A     365 18 M     365 20 M     365 220 V     365 222 O     365 24 M     365 26 M     365 226 O     365 228 V     365 30 M     365 32 M     365 232 A     365 34 M     365 234 A     365 36 M     365 238 A     365 38 M     365 40 M     365 242 A     365 42 M     365 44 M     365 244 A     365 46 M     365 48 M     365 248 A     365 50 M     365 252 A     365 52 M     365 54   2   365 56   2   365 60   2  
0,0 0,0 .. 0,0 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:00 05:30 06:00 06:30 06:30 07:00   06:55 07:27 07:30 07:30 08:15 08:30 08:45 09:15 09:25 09:30 09:45 10:15 10:30 10:35 10:45 11:25 11:30 12:10 12:30 12:55 13:30 13:40 14:15 14:30 14:45 15:15 15:30 15:45 16:15 16:30 16:45 17:45 17:45 18:45 19:45 20:45
0,9 0,9 .. 0,9 Vác, Öntöde 05:02 05:32 06:02 06:32 06:32 |   06:57 | 07:32 07:32 08:17 08:32 08:47 09:17 09:27 09:32 09:47 10:17 10:32 10:37 10:47 11:27 11:32 12:12 12:32 12:57 13:32 13:42 14:17 14:32 14:47 15:17 15:32 15:47 16:17 16:32 16:47 17:47 17:47 18:47 19:47 20:47
1,7 1,7 .. 1,7 Vác, Deákvár, ABC 05:05 05:35 06:05 06:35 06:35 |   07:00 | 07:35 07:35 08:20 08:35 08:50 09:20 09:30 09:35 09:50 10:20 10:35 10:40 10:50 11:30 11:35 12:15 12:35 13:00 13:35 13:45 14:20 14:35 14:50 15:20 15:35 15:50 16:20 16:35 16:50 17:50 17:50 18:50 19:50 20:50
2,2 2,2 .. S Vác, Fürj u. 05:06 05:36 06:06 06:36 06:36 S   07:01 S 07:36 07:36 08:21 08:36 08:51 09:21 09:31 09:36 09:51 10:21 10:36 10:41 10:51 11:31 11:36 12:16 12:36 13:01 13:36 13:46 14:21 14:36 14:51 15:21 15:36 15:51 16:21 16:36 16:51 17:51 17:51 18:51 19:51 20:51
2,5 2,5 0,0 S Vác, Deákvári főút 29. 05:07 05:37 06:07 06:37 06:37 S   07:02 S 07:37 07:37 08:22 08:37 08:52 09:22 09:32 09:37 09:52 10:22 10:37 10:42 10:52 11:32 11:37 12:17 12:37 13:02 13:37 13:47 14:22 14:37 14:52 15:22 15:37 15:52 16:22 16:37 16:52 17:52 17:52 18:52 19:52 20:52
S S 0,5 S Vác, Gombási út 94. S 05:38 06:08 S 06:38 S   07:03 S S 07:38 S S S S S S S S S S S S S S S S S 13:48 14:23 S S S S S S S S S S S S S
S S 0,8 S Vác, Altányi szőlők S 05:39 06:09 S 06:39 S   07:04 S S 07:39 S S S S S S S S S S S S S S S S S 13:49 14:24 S S S S S S S S S S S S S
3,0 2,6 1,3 S Vác, Radnóti út 05:08 05:40 06:10 06:38 06:40 S   07:05 S 07:38 07:40 08:23 08:38 08:53 09:23 09:33 09:38 09:53 10:23 10:38 10:43 10:53 11:33 11:38 12:18 12:38 13:03 13:38 13:50 14:25 14:38 14:53 15:23 15:38 15:53 16:23 16:38 16:53 17:53 17:53 18:53 19:53 20:53
3,5 3,1 .. S Vác, Híradó tér 05:09 05:41 06:11 06:39 06:41 S   07:06 S 07:39 07:41 08:24 08:39 08:54 09:24 09:34 09:39 09:54 10:24 10:39 10:44 10:54 11:34 11:39 12:19 12:39 13:04 13:39 13:51 14:26 14:39 14:54 15:24 15:39 15:54 16:24 16:39 16:54 17:54 17:54 18:54 19:54 20:54
3,5 3,1 .. S Vác, Híradó tér 05:10 05:42 06:12 06:40 06:42 S 07:05 07:07 S 07:40 07:42 08:25 08:40 08:55 09:25 09:35 09:40 09:55 10:25 10:40 10:45 10:55 11:35 11:40 12:20 12:40 13:05 13:40 13:52 14:27 14:40 14:55 15:25 15:40 15:55 16:25 16:40 16:55 17:55 17:55 18:55 19:55 20:55
4,1 3,7 .. S Vác, Újhegyi út 42. 05:12 05:44 06:14 06:42 06:44 S 07:07 07:09 S 07:42 07:44 08:27 08:42 08:57 09:27 09:37 09:42 09:57 10:27 10:42 10:47 10:57 11:37 11:42 12:22 12:42 13:07 13:42 13:54 14:29 14:42 14:57 15:27 15:42 15:57 16:27 16:42 16:57 17:57 17:57 18:57 19:57 20:57
4,6 4,2 .. 1,7 Vác, Deákvár, ABC 05:14 05:46 06:16 06:44 06:46 07:05 07:09 07:11 S 07:44 07:46 08:29 08:44 08:59 09:29 09:39 09:44 09:59 10:29 10:44 10:49 10:59 11:39 11:44 12:24 12:44 13:09 13:44 13:56 14:31 14:44 14:59 15:29 15:44 15:59 16:29 16:44 16:59 17:59 17:59 18:59 19:59 20:59
5,0 4,6 .. 2,1 Vác, Vörösmarty tér 05:15 05:47 06:17 06:45 06:47 07:06 07:10 07:12 | 07:45 07:47 08:30 08:45 09:00 09:30 09:40 09:45 10:00 10:30 10:45 10:50 11:00 11:40 11:45 12:25 12:45 13:10 13:45 13:57 14:32 14:45 15:00 15:30 15:45 16:00 16:30 16:45 17:00 18:00 18:00 19:00 20:00 21:00
5,4 5,0 .. 2,5 Vác, Nógrádi u. 05:16 05:48 06:18 06:46 06:48 07:07 07:11 07:13 | 07:46 07:48 08:31 08:46 09:01 09:31 09:41 09:46 10:01 10:31 10:46 10:51 11:01 11:41 11:46 12:26 12:46 13:11 13:46 13:58 14:33 14:46 15:01 15:31 15:46 16:01 16:31 16:46 17:01 18:01 18:01 19:01 20:01 21:01
6,2 5,8 .. 3,3 Vác, kórház 05:18 05:50 06:20 06:48 06:50 S 07:13 07:15 07:35 07:48 07:50 08:33 08:48 09:03 09:33 09:43 09:48 10:03 10:33 10:48 10:53 11:03 11:43 11:48 12:28 12:48 13:13 13:48 14:00 14:35 14:48 15:03 15:33 15:48 16:03 16:33 16:48 17:03 18:03 18:03 19:03 20:03 21:03
6,2 5,8 .. 3,3 Vác, kórház 05:19 05:51 06:21 06:49 06:51 S 07:14 07:16 o 07:49 07:51 08:34 08:49 o 09:34 09:44 09:49 10:04 10:34 10:49 10:54 11:04 11:44 11:49 12:29 12:49 13:14 13:49 14:01 14:36 14:49 15:04 15:34 15:49 16:04 16:34 16:49 17:04 18:04 18:04 19:04 20:04 21:04
6,8 6,4 .. .. Vác, Telep u. 05:20 05:52 06:22 06:50 06:52 07:09 07:15 07:17   07:50 07:52 08:35 08:50   09:35 09:45 09:50 10:05 10:35 10:50 10:55 11:05 11:45 11:50 12:30 12:50 13:15 13:50 14:02 14:37 14:50 15:05 15:35 15:50 16:05 16:35 16:50 17:05 18:05 18:05 19:05 20:05 21:05
7,4 7,0 .. .. Vác, Honvéd u. 05:22 05:54 06:24 06:52 06:54 07:11 07:17 07:19   07:52 07:54 08:37 08:52   09:37 09:47 09:52 10:07 10:37 10:52 10:57 11:07 11:47 11:52 12:32 12:52 13:17 13:52 14:04 14:39 14:52 15:07 15:37 15:52 16:07 16:37 16:52 17:07 18:07 18:07 19:07 20:07 21:07
S 7,5 .. .. Vác, Magyar u. S S S S S 07:12 S S   S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 15:53 S S 16:53 S 18:08 S S S S
S 7,9 .. .. Vác, Vásár u. S S S S S 07:14 S S   S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 15:54 S S 16:54 S 18:09 S S S S
S 8,7 .. .. Vác, Nagymező utca S S S S S 07:15 S S   S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 15:56 S S 16:56 S 18:11 S S S S
S 9,2 .. .. Vác, Vásár u. S S S S S o S S   S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 15:57 S S 16:57 S 18:12 S S S S
S 9,6 .. .. Vác, Magyar u. S S S S S   S S   S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 15:59 S S 16:59 S 18:14 S S S S
S 10,6 .. .. Vác, Földváry tér S S S S S   S S   S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 16:00 S S 17:00 S 18:15 S S S S
S 11,0 .. .. Vác, Budapesti főút S S S S S   S S   S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 16:02 S S 17:02 S 18:17 S S S S
7,9 11,5 .. .. Vác, Konstantin tér 05:24 05:56 06:26 06:54 06:56   07:19 07:21   07:54 07:56 08:39 08:54   09:39 09:49 09:54 10:09 10:39 10:54 10:59 11:09 11:49 11:54 12:34 12:54 13:19 13:54 14:06 14:41 14:54 15:09 15:39 16:03 16:09 16:39 17:03 17:09 18:18 18:09 19:09 20:09 21:09
8,3 11,9 .. .. Vác, Március 15. tér 05:26 05:58 06:28 06:56 06:58   07:21 07:23   07:56 07:58 08:41 08:56   09:41 09:51 09:56 10:11 10:41 10:56 11:01 11:11 11:51 11:56 12:36 12:56 13:21 13:56 14:08 14:43 14:56 15:11 15:41 16:04 16:11 16:41 17:04 17:11 18:19 18:11 19:11 20:11 21:11
9,2 12,8 .. .. Vác, aut. áll. 05:28 06:00 06:30 06:58 07:00   07:23 07:25   07:58 08:00 08:43 08:58   09:43 09:53 09:58 10:13 10:43 10:58 11:03 11:13 11:53 11:58 12:38 12:58 13:23 13:58 14:10 14:45 14:58 15:13 15:43 16:06 16:13 16:43 17:06 17:13 18:21 18:13 19:13 20:13 21:13

Jelmagyarázat

2 XII. 24-én nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
H Helyi járat