Navigáció átugrása
366

VÁC HELYI: Gombási út–Deákvár–Alsóváros

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: H H H
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 366 1 M     366 3 M     366 5 M    
0,0 0,0 Vác, Gombási út 94. 05:15 13:15 21:15
0,3 0,0 Vác, Altányi szőlők 05:16 13:16 21:16
0,8 0,0 Vác, Radnóti út 05:17 13:17 21:17
1,7 0,0 Vác, Újhegyi út 42. 05:19 13:19 21:19
2,2 0,0 Vác, Deákvár, ABC 05:21 13:21 21:21
2,6 0,0 Vác, Vörösmarty tér 05:22 13:22 21:22
3,0 0,0 Vác, Nógrádi u. 05:23 13:23 21:23
3,8 0,0 Vác, Telep u. 05:25 13:25 21:25
4,3 0,0 Vác, VOLÁN telep 05:26 13:26 21:26
4,9 0,0 Vác, Alsóváros v.mh. 05:28 13:28 21:28
5,2 0,0 Vác, Közúti Igazg. 05:29 13:29 21:29

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

H Helyi járat

Hírek

Hírek