Navigáció átugrása
499

(4670) Jászberény–Nagykáta

Menetrend érvényessége: 2019.04.07 -
Besorolás: R O R R R R R O R R R R R R R R O R R R R R
 Km Km Megállók (KMKK Zrt.) 499 261 M     1535         499 271 N     499 231 I     499 253       498 2 I     499 273       1348         499 283 N     499 255 I     499 221 I     499 211 I     499 265       499 279 I     499 275 T     499 281 I     1348         499 285 I     499 277       499 267       499 257 M     499 287 M    
0,0 .. Jászberény, aut. áll. 04:20 05:40 05:50 06:05 06:50 07:25 08:40 09:30 10:40 12:15 13:40 13:40 13:45   14:20 14:20 14:25 15:05 16:05 18:30 20:00 22:20
1,6 .. Jászberény, vá. 04:24 05:43 05:54 06:08 06:54 07:27 08:44 S 10:44 12:19 13:43 13:43 13:49   14:24 14:24 S 15:09 16:09 18:34 20:04 22:24
2,2 .. Jászberény, TESCO áruház 04:25 S 05:55 06:09 06:55 07:28 08:45 | 10:45 12:20 13:44 13:44 13:50 14:25 14:25 14:25 | 15:10 16:10 18:35 20:05 22:25
2,6 .. Jászberény, Ipartelep út 04:26 S 05:56 | 06:56 S 08:46 | 10:46 12:21 | | 13:51 14:26 14:26 14:26 | 15:11 16:11 18:36 20:06 22:26
3,1 0,0 Jászberény, Electrolux elág. 04:27 S 05:57 06:11 06:57 07:30 08:47 | 10:47 12:22 13:46 13:46 13:52 14:27 14:27 14:27 | 15:12 16:12 18:37 20:07 22:27
S 1,6 Jászberény, Electrolux S S S S S S S S S S S S S 14:31 14:31 S S S S S S 22:31
3,1 0,0 Jászberény, Electrolux elág. 04:27 S 05:57 06:11 06:57 07:30 08:47 | 10:47 12:22 13:46 13:46 13:52 14:33 14:33 14:27 | 15:12 16:12 18:37 20:07 22:33
4,8 .. 31-es sz. út, tangazdaság 04:30 S 06:00 06:14 07:00 07:33 08:50 | 10:50 12:25 13:49 13:49 13:55 14:36 14:34 14:30 | 15:15 16:15 18:40 20:10 22:36
5,7 .. Neszűr 04:31 S 06:01 06:15 07:01 07:35 08:51 | 10:51 12:26 13:50 13:50 13:56 14:37 14:37 14:31 | 15:16 16:17 18:42 20:11 22:37
6,9 0,0 Jászsági ÁG. elág. 04:33 | 06:03 | 07:03 07:37 08:53 | 10:53 12:28 | | 13:58 14:39 14:39 14:33 | 15:18 16:19 18:44 20:13 22:39
S 2,0 Jászsági ÁG. S S S S S S S S 10:57 S S S S S 14:43 14:37 S S S S S S
6,9 0,0 Jászsági ÁG. elág. 04:33 | 06:03 | 07:03 07:37 08:53 | 11:01 12:28 | | 13:58 14:39 14:47 14:41 | 15:18 16:19 18:44 20:13 22:39
7,8 .. Régi Sas vend. 04:34 S 06:04 06:17 07:04 07:39 08:54 | 11:02 12:29 13:52 13:52 13:59 14:40 14:48 14:42 | 15:19 16:21 18:46 20:14 22:40
8,9 .. Hajtai iskola 04:36 S 06:06 06:18 07:06 07:41 08:56 | 11:04 12:31 13:53 13:53 14:01 14:42 14:50 14:44 | 15:21 16:23 18:48 20:16 22:42
10,0 .. Hajtai híd 04:37 S 06:07 06:19 07:07 07:43 08:57 | 11:05 12:32 13:54 13:54 14:02 14:43 14:51 14:45 | 15:22 16:25 18:50 20:17 22:43
11,3 .. Kismajor 04:39 S 06:09 06:21 07:09 07:45 08:59 | 11:07 12:34 13:56 13:56 14:04 14:45 14:53 14:47 | 15:24 16:27 18:52 20:19 22:45
13,1 .. Egreskáta 04:42 | 06:12 06:23 07:12 07:48 09:02 | 11:10 12:37 13:58 13:58 14:07 14:48 14:56 14:50 | 15:27 16:30 18:55 20:22 22:48
16,7 .. Nagykáta, jászberényi útelág. 04:46 S 06:16 06:27 07:16 07:53 09:06 | 11:14 12:41 o 14:02 14:11 14:52 15:00 14:54 | 15:31 16:35 19:00 20:26 22:52
17,4 .. Nagykáta, templom 04:47 05:57 06:17 06:28 07:17 07:54 09:07 S 11:15 12:42   14:03 14:12 14:53 15:01 14:55 S 15:32 16:37 19:02 20:27 22:53
17,9 .. Nagykáta, okmányiroda 04:48 S 06:18 06:29 07:18 07:55 09:08 S 11:16 12:43   14:04 14:13 14:54 15:02 14:56 S 15:33 16:38 19:03 20:28 22:54
18,3 .. Nagykáta, gimnázium 04:49 S 06:19 06:30 07:19 07:56 09:09 S 11:17 12:44   14:05 14:14 14:55 15:03 14:57 S 15:34 16:39 19:04 20:29 22:55
18,8 .. Nagykáta, vá. 04:50 05:59 06:20 06:31 07:20 07:57 09:10 09:59 11:18 12:45   14:06 14:15 14:56 15:04 14:58 14:46 15:35 16:40 19:05 20:30 22:56

Jelmagyarázat

* A vonal részletes menetrendje az 503 sz. mezőben található.

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat
O Országos járat

Hírek

Hírek