Navigáció átugrása
782

Budapest–Páty–Biatorbágy–Etyek

Menetrend érvényessége: 2019.08.10 -
Besorolás: E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 782 1 M 9   alacsonypadlós járat 782 3 16     alacsonypadlós járat 782 5 M     alacsonypadlós járat
0,0 0,0 .. Budapest, Széll Kálmán tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  13:45    
1,0 1,0 .. Budapest, Szent János kórház 13:48    
2,0 2,0 .. Budapest, Budagyöngye 13:50 15:02 16:02
3,1 3,1 .. Budapest, Kuruclesi út 13:52 15:04 16:04
4,0 4,0 .. Budapest, Vízművek 13:55 15:07 16:07
4,5 4,5 .. Budapest, Dénes u. 13:56 15:08 16:08
5,7 5,7 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 13:59 15:11 16:11
7,0 7,0 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet 14:02 15:13 16:14
7,3 7,3 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 14:03 15:15 16:15
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
7,8 7,8 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 14:04 15:16 16:16
8,2 8,2 .. Budakeszi, Gyógyszertár 14:05 15:17 16:17
8,6 8,6 .. Budakeszi, Városháza 14:06 15:18 16:18
9,3 9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér 14:07 15:19 16:19
9,3 9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér 14:08 15:20 16:20
9,8 9,8 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep 14:09 15:21 16:21
13,4 13,4 .. Vastagtanya 14:13 15:25 16:25
14,7 14,7 .. Páty, Mézeshegy 14:15 15:27 16:27
16,0 16,0 .. Páty, Somogyi B. u. 14:17 15:29 16:29
16,8 16,8 .. Páty, Telki elág. 14:19 15:21 16:31
17,2 17,2 .. Páty, Iskola 14:20 15:32 16:32
17,7 17,7 .. Páty, Rendőrség 14:21 15:33 16:33
18,4 18,4 .. Páty, Torbágyi u. 10. 14:22 15:34 16:34
19,6 19,6 .. Torbágyi téglagyár 14:24 15:36 16:36
S 20,8 .. Biatorbágy, Szily K. u. 14:26 15:38 S
S 21,4 .. Biatorbágy, Tavasz u. 14:27 15:39 S
S 22,0 .. Biatorbágy, Kinizsi u. 14:29 15:41 S
S 23,1 .. Biatorbágy, Fő tér 14:31 15:43 S
21,5 S 0,0 Biatorbágy, Dózsa Gy. u. S S 16:38
S S 0,6 Biatorbágy, vá. bej. út S S S
S S 0,8 Biatorbágy, Vasútállomás S S S
S S 0,8 Biatorbágy, Vasútállomás S S S
S S 0,6 Biatorbágy, vá. bej. út S S S
21,5 S 0,0 Biatorbágy, Dózsa Gy. u. S S |
22,1 S .. Biatorbágy, Völgyhíd S S 16:39
22,8 S .. Biatorbágy, Vasúti u. S S 16:41
23,4 24,1 .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 14:33 15:45 16:42
24,0 24,7 .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 14:35 15:47 16:44
24,4 25,1 .. Biatorbágy, Szentháromság tér 14:36 15:48 16:45
24,9 25,6 .. Biatorbágy, Kálvin tér 14:37 15:49 16:46
S 26,1 .. Biatorbágy, aut. ford. 14:38 15:50 S
29,6 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. o o 16:53
30,2 .. .. Etyek, Községháza     16:54
30,9 .. .. Etyek, Palatinus u.     16:55
31,1 .. .. Etyek, aut. ford.     16:56

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27 - 31. közötti munkanapokon
9 Nem közlekedik: XII. 27. és XII.28.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek