Navigáció átugrása
786

Budapest–Zsámbék–Tarján–Tardos

Menetrend érvényessége: 2019.08.10 -
Besorolás: R E R E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 786 1 M     alacsonypadlós járat 786 203 A     alacsonypadlós járat 2828   M     786 5 M     alacsonypadlós járat 786 205 O 22   alacsonypadlós járat
0,0 .. Budapest, Széll Kálmán tér Csak elővételben váltott menetjeggyel    07:00   17:00 17:15
1,0 .. Budapest, Szent János kórház   07:04   17:04 17:19
2,0 .. Budapest, Budagyöngye   07:07   17:07 17:22
3,1 .. Budapest, Kuruclesi út   07:09   17:09 17:24
4,0 .. Budapest, Vízművek   07:12   17:12 17:27
4,5 .. Budapest, Dénes u.   07:13   17:13 17:28
5,7 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút   07:16   17:16 17:31
7,0 .. Budapest, Országos Korányi TBC Intézet   07:19   17:19 17:34
7,3 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark)   07:20   17:20 17:35
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
7,8 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u.   07:21   17:21 17:36
8,2 .. Budakeszi, Gyógyszertár   07:22   17:22 17:37
8,6 .. Budakeszi, Városháza   07:23   17:23 17:38
9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér   07:24   17:24 17:39
9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér   07:25   17:25 17:40
9,8 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep   07:26   17:26 17:41
13,4 .. Vastagtanya   07:30   17:30 17:45
14,7 .. Páty, Mézeshegy   07:32   17:32 17:47
16,0 .. Páty, Somogyi B. u.   07:34   17:34 17:49
16,8 .. Páty, Telki elág.   07:36   17:36 17:51
17,2 .. Páty, Iskola   07:37   17:37 17:52
18,0 0,0 Páty, Töki út   07:38   17:38 17:53
18,6 .. Páty, Újtelep   07:39   17:39 17:54
21,5 .. Újmajor   07:42   17:42 17:57
26,0 .. Zsámbék, PEMÜ   07:47   17:47 18:02
26,3 .. Zsámbék, Ady Endre u.   07:48   17:48 18:03
27,1 .. Zsámbék, aut. ford.   07:50   17:50 18:05
27,1 .. Zsámbék, aut. ford. 07:27 07:52 12:10 17:52 18:07
28,2 .. Zsámbék, Mányi u. 07:28 07:53 12:11 17:53 18:08
28,8 .. Szomori elág. 07:29 07:54 12:12 17:54 18:09
31,8 .. Mány, Felsőörspuszta 07:33 07:58 12:16 17:58 18:13
33,8 .. Szomor, Kakukkhegy 07:35 08:00 12:18 18:00 18:15
34,8 0,0 Szomor, aut. vt. 07:37 08:02 12:22 18:02 18:17
S 0,5 Szomor, Mátyás király u. 07:39 S S S S
S 2,2 Somodorpuszta 07:42 S S S S
S 0,5 Szomor, Mátyás király u. 07:46 S S S S
34,8 0,0 Szomor, aut. vt. 07:48 08:02 12:22 18:02 18:17
36,4 .. Gyermely, Községháza 07:52 08:06 12:25 18:06 18:21
36,4 .. Gyermely, Községháza 07:52 08:06 12:25 18:06 18:21
37,1 .. Gyermely, Felső 07:54 08:08 12:28 18:08 18:23
39,3 0,0 Gyarmatpusztai elág. 07:57 08:11 12:32 18:11 18:26
S 1,5 Gyarmatpuszta 07:59 08:13 12:32 18:13 18:28
39,3 0,0 Gyarmatpusztai elág. o o | | |
43,7 .. Küllüdi erdészház bej. út     12:43 18:19 18:34
47,0 .. Tarján, Temető     12:49 18:22 18:37
48,2 .. Tarján, aut. vt.     12:51 18:24 18:39
49,2 .. Tarján, Gyógyintézet       18:26 18:41
52,4 .. Vértestolna, Újtelep       18:30 18:45
53,2 .. Vértestolna, kultúrház       18:31 18:46
53,8 .. Vértestolna, Tűzoltószertár       18:32 18:47
57,4 .. Tardos, Tatai elág.       18:37 18:52
57,8 .. Tardos, Dózsa u.       18:38 18:53
58,1 .. Tardos, Süttői elág.       18:39 18:54
59,1 .. Tardos, aut. vt.       18:41 18:56

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
22 XII. 24-én 14:00 órakor közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek