Navigáció átugrása
517-518

Monor–Pánd–Nagykáta

Menetrend érvényessége: 2019.09.14 - 2019.09.15
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 517 1 M     517 3 M     517 5 I     518 41 T     518 43 A     518 7 A     518 9 M     518 11 A     518 13 I     518 113 T     518 15 I     518 115 T     518 215 A     518 17 M     518 19 I     518 21 A     518 25 M     518 27 M     518 29 A 26   518 31 M     518 33 A 2   518 35 M     518 37 M     518 39 A 31  
Budapest 04:13 06:03 07:03 07:03 06:55 07:55 09:03 09:55 11:03 11:03 12:03 12:03 11:55 13:03 13:33 13:55 15:05 15:33 15:55 17:03 17:55 19:03 21:03 22:45
Monor 04:57 06:37 07:37 07:37 07:32 08:32 09:37 10:32 11:37 11:37 12:37 12:37 12:32 13:37 14:07 14:32 15:37 16:07 16:32 17:37 18:32 19:37 21:37 23:32
0,0 0,0 .. .. Monor, vá. 05:05 06:45 07:45 07:45 07:40 08:40 09:45 10:40 11:45 11:45 12:45 12:45 12:40 13:45 14:15 14:40 15:45 16:15 16:40 17:45 18:40 19:45 21:45 23:40
0,5 0,5 .. .. Monor, vá. bej. út 05:06 06:46 07:46 07:46 07:41 08:41 09:46 10:41 11:46 11:46 12:46 12:46 12:41 13:46 14:16 14:41 15:46 16:16 16:41 17:46 18:41 19:46 21:46 23:41
1,0 1,0 .. .. Monor, orvosi rendelő 05:08 06:48 07:48 07:48 07:43 08:43 09:48 10:43 11:48 11:48 12:48 12:48 12:43 13:48 14:18 14:43 15:48 16:18 16:43 17:48 18:43 19:48 21:48 23:43
1,3 1,3 .. .. Monor, Vigadó 05:09 06:49 07:49 07:49 07:44 08:44 09:49 10:44 11:49 11:49 12:49 12:49 12:44 13:49 14:19 14:44 15:49 16:19 16:44 17:49 18:44 19:49 21:49 23:44
1,7 1,7 .. .. Monor, aut. áll. 05:10 06:50 07:50 07:50 07:45 08:45 09:50 10:45 11:50 11:50 12:50 12:50 12:45 13:50 14:20 14:45 15:50 16:20 16:45 17:50 18:45 19:50 21:50 23:45
1,7 1,7 .. .. Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:13 06:50 07:50 07:50 07:45 08:45 09:50 10:45 11:50 11:50 12:50 12:50 12:45 13:50 14:20 14:45 15:50 16:20 16:45 17:50 18:45 19:50 21:50 23:45
3,3 3,3 .. .. Monor, Gép u. 05:18 06:53 07:53 07:53 07:48 08:48 09:53 10:48 11:53 11:53 13:53 12:53 12:48 13:53 14:23 14:48 15:53 16:23 16:48 17:53 18:48 19:53 21:53 23:48
7,0 7,0 .. .. Gomba, lovarda 05:18 06:58 07:58 07:58 07:53 08:53 09:58 10:53 11:58 11:58 12:58 12:58 12:53 13:58 14:28 14:53 15:58 16:28 16:53 17:58 18:53 19:58 21:58 23:53
7,8 7,8 .. .. Gomba, Vár út 05:21 07:00 07:59 07:59 07:54 08:54 09:59 10:54 11:59 11:59 12:59 12:59 12:54 13:59 14:29 14:54 15:59 16:29 16:54 17:59 18:54 19:59 21:59 23:54
8,6 8,6 0,0 0,0 Gomba, malomi elág. S 07:02 08:01 08:01 07:56 08:56 10:01 10:56 12:01 12:01 13:01 13:01 12:56 14:01 14:31 14:56 16:01 16:31 16:56 18:01 18:56 20:01 22:01 23:56
S .. 1,0 1,0 Gomba, református templom S 07:04 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:03 23:58
S .. 1,6 S Gomba, Patay József u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:04 23:59
S .. 2,0 S Gomba, aut. ford. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:05 00:00
S .. 1,6 S Gomba, Patay József u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:06 00:01
S .. 1,0 1,0 Gomba, református templom S 07:06 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:07 00:02
8,6 8,6 0,0 0,0 Gomba, malomi elág. 05:21 07:08 08:01 08:01 07:56 08:56 10:01 10:56 12:01 12:01 13:01 13:01 12:56 14:01 14:31 14:56 16:01 16:31 16:56 18:01 18:56 20:01 22:09 00:04
9,4 9,4 .. .. Bénye, Fő u. 28. 05:23 07:10 08:03 08:03 07:58 08:58 10:03 10:58 12:03 12:03 13:03 13:03 12:58 14:03 14:33 14:58 16:03 16:33 16:58 18:03 18:58 20:03 22:11 00:06
10,1 10,1 .. .. Bénye, Fő u. 76. 05:25 07:12 08:05 08:05 08:00 09:00 10:05 11:00 12:05 12:05 13:05 13:05 13:00 14:05 14:35 15:00 16:05 16:35 17:00 18:05 19:00 20:05 22:13 00:08
10,3 10,3 .. .. Bénye, iskola | | | | | | | | 12:06 | 13:06 | | | | | | | | | | | | |
10,5 10,5 .. .. Bénye, Alszeg 05:26 07:13 08:06 08:06 08:01 09:01 10:06 11:01 12:07 12:06 13:07 13:06 13:01 14:06 14:36 15:01 16:06 16:36 17:01 18:06 19:01 20:06 22:14 00:09
14,6 14,6 .. .. Káva, Bényei út 05:31 07:19 08:11 08:11 08:06 09:06 10:11 11:06 12:12 12:11 13:12 13:11 13:06 14:11 14:41 15:06 16:11 16:41 17:06 18:11 19:06 20:11 22:19 00:14
15,1 15,1 .. .. Káva, Hunyadi J. u. 05:32 07:20 08:12 08:12 08:07 09:07 10:12 11:07 12:13 12:12 13:13 13:12 13:07 14:12 14:42 15:07 16:12 16:42 17:07 18:12 19:07 20:12 22:20 00:15
18,2 18,2 .. .. Pánd, malom 05:36 07:25 08:16 08:16 08:11 09:11 10:16 11:11 12:17 12:16 13:17 13:16 13:11 14:16 14:46 15:11 16:16 16:46 17:11 18:16 19:11 20:16 22:24 00:19
18,9 18,9 .. .. Pánd, Fő u. 80. 05:37 07:27 08:17 08:17 08:12 09:12 10:17 11:12 12:18 12:17 13:18 13:17 13:12 14:17 14:47 15:12 16:17 16:47 17:12 18:17 19:12 20:17 22:25 00:20
19,5 19,5 .. .. Pánd, Fő u. 110. 05:38 07:28 08:18 08:18 08:13 09:13 10:18 11:13 12:19 12:18 13:19 13:18 13:13 14:18 14:48 15:13 16:18 16:48 17:13 18:18 19:13 20:18 22:26 00:21
19,9 19,9 .. .. Pánd, aut. ford. 05:39 07:29 08:19 08:19 08:14 09:14 10:19 11:14 12:20 12:19 13:20 13:19 13:14 14:19 14:49 15:14 16:19 16:49 17:14 18:19 19:14 20:19 22:27 00:22
20,2 20,2 .. .. Pánd, Bartók B. u. 05:40 07:30 08:20 08:20 08:15 09:15 10:20 11:15 12:21 12:20 13:21 13:20 13:15 14:20 14:50 15:15 16:20 16:50 17:15 18:20 19:15 20:20 22:28 00:23
23,1 23,1 .. .. Tápióbicske, benzinkút 05:43 07:34 08:23 08:23 08:18 09:18 10:23 11:18 12:24 12:23 13:24 13:23 13:18 14:23 14:53 15:18 16:23 16:53 17:18 18:23 19:18 20:23 22:31 00:26
24,0 24,0 .. .. Tápióbicske, vásártér 05:45 07:36 08:25 08:25 08:20 09:20 10:25 11:20 12:26 12:25 13:26 13:25 13:20 14:25 14:55 15:20 16:25 16:55 17:20 18:25 19:20 20:25 22:33 00:28
24,6 24,6 .. .. Tápióbicske, Rákóczi u. 135. 05:46 07:37 08:26 08:26 08:21 09:21 10:26 11:21 12:27 12:26 13:27 13:26 13:21 14:26 14:56 15:21 16:26 16:56 17:21 18:26 19:21 20:26 22:34 00:29
25,1 25,1 .. .. Tápióbicske, kh. 05:47 07:38 08:27 08:27 08:22 09:22 10:27 11:22 12:28 12:27 13:28 13:27 13:22 14:27 14:57 15:22 16:27 16:57 17:22 18:27 19:22 20:27 22:35 00:30
25,6 25,6 .. .. Tápióbicske, Sági út 05:48 07:39 08:28 o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o
26,4 26,4 .. .. Tápióbicske, Fehér István u. 05:50 07:41 08:30                                          
27,3 27,3 .. .. Tápióbicske, Külsősági út 05:52 07:43 08:32                                          
28,0 28,0 .. .. Hanolik dűlő 05:53 07:44 08:33                                          
29,6 29,6 .. .. Kőkereszt 05:55 07:46 08:35                                          
30,3 30,3 .. .. Nagykáta, Clarion gyár 05:56 07:47 08:36                                          
31,1 31,1 .. .. Nagykáta, Kiss Ernő u. 05:57 07:48 08:37                                          
31,7 31,7 .. .. Nagykáta, strandfürdő 05:58 07:49 08:38                                          
32,5 32,5 .. .. Nagykáta, vá. 05:59 07:50 08:39                                          
33,0 33,0 .. .. Nagykáta, gimnázium 06:00 07:51 08:40                                          
33,4 33,4 .. .. Nagykáta, okmányiroda 06:01 07:52 08:41                                          
33,9 33,9 .. .. Nagykáta, templom 06:02 07:53 08:42                                          

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én,
26 XII. 24-én Gomba, aut. ford. megállóhely érintésével közlekedik
31 nem közlekedik XII. 24-én és 31-én 110 perccel korábban közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek