Eurolines
VOLÁNBUSZ
Butik

Wifi a távolsági járatokon



AJÁNLATI FELHÍVÁS

Sorszám: 006

Érd autóbusz-pályaudvaron lévő kiadó üzlethelyiségek

A VOLÁNBUSZ Zrt. (1091 Budapest, Üllői út 131.) Érd autóbusz-pályaudvarán (2030 Érd, Budai út 13.) bérbe ad 2 db üzlethelyiséget (55 m2-es és 40 m2-es ) összesen 95 m2-es üzlethelyiséget. Az ajánlat külön egy üzlethelyiségre, illetve egyszerre mindkét üzlethelyiségre is adható.

Az ajánlatokat 2011. augusztus 26-án (péntek) 15.00 óráig kell benyújtani  e-mailen az ingatlanhasznositas@volanbusz.hu e-mail címre.

Az ajánlatokat a fent megadott sorszámra és megnevezésre hivatkozva kérjük megküldeni. Az ajánlatnál kérjük megadni a cégadatokat és a végezendő tevékenységet is.

Az ajánlatok elbírálásánál alkalmazott fő bírálati szempontok:

  1. megajánlott havi bérleti díj (Ft/m2/hó + áfa)
  2. referencia
  3. végzendő tevékenység

A felhívással kapcsolatban felvilágosítást ad: Bánás Tamás, vagyonkezelési főmunkatárs, a 06-70/7021-445 telefonszámon.

Az ajánlatok értékeléséről az ajánlattevőket írásban (elektronikus úton) értesít a VOLÁNBUSZ Zrt.

A nyertes ajánlattevővel megkötésre kerülő bérleti szerződés határozatlan időre szól és indoklás nélkül 30 napra felmondható.

Az ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy a 3 (három) legjobb ajánlattevővel további tárgyalásokat folytasson, és a legkedvezőbb ajánlattevővel kössön szerződést.

Az ajánlatkérő fenntartja magának azt a kivételes jogot, hogy az eljárást visszavonhatja vagy érvényes ajánlatok esetén is eredménytelennek nyilváníthatja.

VOLÁNBUSZ Zrt.

ÚTLEZÁRÁS
2013.05.24.

Május 26-ától várhatóan június 2-áig a 607-608 Budapest–Inárcs–Újhartyán–Újlengyel és a 642 Ócsa-Újhartyán autóbuszvonal Újhartyán felé közlekedő járatai terelő útvonalon, az Inárcsi elágazás és az Ócsa, Katona J. megállóhelyek érintése nélkül közlekednek.

tovább>
VÁGÁNYZÁR A H6 RÁCKEVEI HÉV VONALÁN
2013.05.23.

Május 25-én és 26-án a HÉV csatlakozások biztosítás érdekében az alábbi — Ráckeve, illetve Szigetszentmárton-Szigetújfalu vasútállomásról induló — járataink később közlekednek:

tovább>
IDEIGLENES VÁLTOZÁS A 648, 649, 669 ÉS 670 SZÁMÚ AUTÓBUSZVONALAKON
2013.05.20.

2013. május 24. 22:30 és május 27. 4:10 óra között, a kiskunlacházai és dömsödi vasúti csatlakozások biztosítása érdekében, a 648, 649, 669 és 670 számú autóbuszvonalak alábbi járatai módosított menetrend szerint közlekednek:

tovább>
VOLÁNBUSZ BUTIK NYÍLT AZ UTAZÁSI CENTRUMBAN
2013.05.17.

Örömmel értesítjük Önöket, hogy májustól a Utazási Centrum kibővült szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket, bárki megvásárolhatja a VOLÁNBUSZ logóval ellátott ajándékokat. Szeretettel várunk mindenkit!

tovább>
TÁJÉKOZTATÓ A KIEGÉSZÍTŐ JEGY VÁLTÁSÁRÓL
2013.05.17.

A VOLÁN társaságoknál érvényben lévő közszolgáltatási szerződés alapján a Budapestet érintő meghatározott autóbuszvonalakon kötelező a kiegészítő jegy váltása.

tovább>
IDEIGLENES VÁLTOZÁS SZOBON ÉS KISMAROSON
2013.05.15.

A szobi és kismarosi vasúti csatlakozások biztosítása érdekében május 6–17. és május 21–22. között az alábbi járataink módosított menetrend szerint közlekednek:

tovább>
KOMFORTOS, EMELT SEBESSÉGŰ AUTÓBUSZOK A TÁVOLSÁGI KÖZLEKEDÉSBEN
2013.05.09.

A VOLÁNBUSZ Zrt. 2013. május végétől 7 darab komfortos, emelt sebességű és nagy befogadó képességű autóbuszt állít forgalomba a Budapestről Hévízen át Zalaegerszegre, Szekszárdon át Harkányba és Bajára közlekedő járatokon.

tovább>
TIHANYBA IS VOLÁNBUSSZAL
2013.04.30.

2013. május 18-ától az észak - balatoni nyári utazási igények teljesebb körű kiszolgálása érdekében a VOLÁNBUSZ Zrt. Balatonalmádi és Balatonfüred érintésével Tihanyba is indít járatokat.

tovább>
MENETREND MÓDOSÍTÁSOK MÁJUS 15-TŐL
2013.04.30.

2013. május 15-től a VOLÁNBUSZ Zrt. az alábbi menetrend módosításokat vezeti be.

tovább>