Skip navigation
1804

Komló-Dombóvár-Siófok-Székesfehérvár

Timetable valid from: 2022.08.28 - 2022.12.10
Classification: O
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2   15    
0,0 Komló, Autóbusz-állomás 12:10
6,9 Mecsekpölöske, Kh. 12:20
9,5 Magyarszék, V. átjáró 12:23
15,3 Oroszló, Kh. 12:29
19,9 Sásd, Kaposvári útelág. 12:36
26,3 Vásárosdombó, Kisvaszari elág.[8] 12:43
29,0 Kaposszekcső, Sásdi útelág. 12:46
34,3 Dombóvár, Hunyadi tér 12:53
36,1 Dombóvár, Autóbusz-állomás 12:58
36,1 Dombóvár, Autóbusz-állomás 13:00
37,9 Dombóvár, Kórház 13:05
53,8 Kocsola, Bej. út 13:18
64,2 Nagykónyi, Nagy u. 13:29
73,5 Tamási, Szolgáltatóház 13:39
85,2 Iregszemcse, Kh. 13:51
99,0 Som, Aut. vt. 14:02
103,8 Ságvár, Ádándi u. 14:07
114,0 Siófok, Autóbusz-állomás 14:25
114,0 Siófok, Autóbusz-állomás 14:30
118,1 Siófok(Szabadifürdő), V. mh. 14:35
132,2 Lepsény, Vasút út 14:50
140,3 Polgárdi, Kislángi útelág. 14:58
149,7 Szabadbattyán, Kálózi útelág. 15:10
158,5 Székesfehérvár, Autóbusz-állomás 15:20

Legend

15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
#~2>i egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
#~1>i A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
O National passenger transport service