1804
Komló-Dombóvár-Siófok-Székesfehérvár
Timetable valid from: 2023.12.10 -
Classification: | O | |
---|---|---|
Km | Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) | 2 15 |
0,0 | Komló, Autóbusz-állomás | 12:10 |
6,9 | Mecsekpölöske, Kh. | 12:20 |
9,5 | Magyarszék, V. átjáró | 12:23 |
15,3 | Oroszló, Kh. | 12:29 |
19,9 | Sásd, Kaposvári útelág. | 12:36 |
26,3 | Vásárosdombó, Kisvaszari elág.[8] | 12:43 |
29,0 | Kaposszekcső, Sásdi útelág. | 12:46 |
34,3 | Dombóvár, Hunyadi tér | 12:53 |
36,1 | Dombóvár, Autóbusz-állomás | 12:58 |
36,1 | Dombóvár, Autóbusz-állomás | 13:00 |
37,9 | Dombóvár, Kórház | 13:05 |
53,8 | Kocsola, Bej. út | 13:18 |
64,2 | Nagykónyi, Nagy u. | 13:29 |
73,5 | Tamási, Szolgáltatóház | 13:39 |
85,2 | Iregszemcse, Kh. | 13:51 |
99,0 | Som, Aut. vt. | 14:02 |
103,8 | Ságvár, Ádándi u. | 14:07 |
114,0 | Siófok, Autóbusz-állomás | 14:25 |
114,0 | Siófok, Autóbusz-állomás | 14:30 |
118,1 | Siófok(Szabadifürdő), V. mh. | 14:35 |
132,2 | Lepsény, Vasút út | 14:50 |
140,3 | Polgárdi, Kislángi útelág. | 14:58 |
149,7 | Szabadbattyán, Kálózi útelág. | 15:10 |
158,5 | Székesfehérvár, Autóbusz-állomás | 15:20 |
15 on Sundays and public holidays preceding the first schoolday of the week | ||
#~2>i egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg. | ||
#~1>i A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett | ||
O | National passenger transport service |