Skip navigation
659

Budapest-Dunaharaszti-Taksony-Dunavarsány-Délegyháza-Kiskunlacháza-Kunszentm.

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 659 1 I     659 3 I     659 5 I    
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  13:05 14:05 15:05
S 4,6 .. Budapest, Nagysándor J. u. S S S
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
2,5 S .. Budapest, Koppány u. 13:11 14:11 15:11
4,5 S .. Budapest, Timót utca / Soroksári út 13:16 14:16 15:16
6,0 S .. Budapest, Pesterzsébet felső 13:18 14:19 15:19
6,6 S .. Budapest, Pesterzsébet vá. 13:20 14:22 15:22
8,7 S .. Budapest, Festékgyár 13:22 14:25 15:25
10,7 S .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 13:25 14:28 15:28
12,3 S .. Budapest, Orbánhegyi dűlő 13:28 14:31 15:31
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
15,8 S .. Dunaharaszti, HÉV-állomás 13:33 14:36 15:36
16,5 S .. Dunaharaszti, Dózsa György út 13:35 14:38 15:38
17,0 S .. Dunaharaszti, Baktay Ervin tér 13:37 14:40 15:40
17,4 S .. Dunaharaszti, Vasútállomás 13:38 14:41 15:41
17,8 S .. Dunaharaszti, Szent László utca 13:40 14:43 15:43
18,3 S .. Dunaharaszti, Kodály Zoltán utca 13:41 14:44 15:44
18,8 S .. Dunaharaszti, Knézich utca 13:42 14:45 15:45
19,3 18,8 .. Dunaharaszti elág. (Némedi út) 13:43 14:46 15:46
24,3 S .. Taksonyi elág. (M0) 13:48 14:51 15:51
S 25,0 .. Taksony, Vasútállomás S S S
S 25,6 .. Taksony, Béke u. S S S
S 26,0 .. Taksony, Wesselényi u. S S S
S 26,5 .. Taksony, Baross tér S S S
S 27,0 .. Taksony, Attila u. S S S
S 28,1 .. Taksony, Zsellérerdő S S S
S 28,9 .. Taksony, Varsányi köz S S S
26,6 30,5 .. Erőspuszta bej. út 13:50 14:53 15:53
27,9 31,8 .. Dunavarsány, Ny-i lakópark 13:52 14:55 15:55
28,8 32,7 .. Dunavarsány, Vasúti átjáró 13:54 14:57 15:57
29,6 33,5 .. Dunavarsány, Vasútállomás 13:56 14:59 15:59
30,7 34,6 .. Délegyháza, II. tó 13:58 15:01 16:01
32,1 36,0 0,0 Délegyháza, Vasútállomás 14:00 15:03 16:03
S S 0,9 Délegyháza, aut. ford. 14:02 15:05 16:05
32,1 36,0 0,0 Délegyháza, Vasútállomás      
36,1 40,0 .. Majosházai elág.      
39,3 43,2 .. Áporkai elág.      
41,5 45,4 .. Áporka, bej. út      
43,0 46,9 .. Kiskunlacháza, aut. ford.      
43,6 47,5 .. Kiskunlacháza, Védgát u.      
44,4 48,3 .. Kiskunlacháza, vá. elág.      
45,2 49,1 .. Kiskunlacháza, Malom      
45,8 49,7 .. Kiskunlacháza, Katona J. u.      
46,7 50,6 .. Kiskunlacháza, Gépállomás      
47,3 51,2 .. Kiskunlacháza, vá. bej. út      
49,5 53,4 .. Bankháza, Iskola      
50,3 54,2 .. Kiskunlacháza, Faragó tanya      
51,1 55,0 .. Apaj, Belsőszúnyog      
54,2 58,1 .. Apaji útőrház      
56,1 60,0 .. Apaj, Kunszentmiklósi útelág.      
65,7 69,6 .. Kunszentmiklós, Petőfi lakótelep      
67,1 71,0 .. Kunszentmiklós, Kálvin tér      
67,9 71,8 .. Kunszentmiklós, Malom      
68,2 72,1 .. Kunszentmiklós, Hold u.      
68,9 72,8 .. Kunszentmiklós, Újtelep      
69,5 73,4 .. Kunszentmiklós, Vasútállomás      

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on school-days
on school-days
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service