Skip navigation
800

Budapest–Pilisvörösvár–Piliscsaba–Dorog–Esztergom

Timetable valid from: 2018.12.09 -
Classification: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 800 1 M     800 3 M     low floor 800 5 M     800 205 A 6   low floor 800 7 M     low floor 800 207 A     low floor 800 9       low floor 800 11       low floor 800 13       800 15       low floor 800 17       800 19       low floor 800 21 M     low floor 800 223 A     low floor 800 25 M     800 27 M     low floor 800 229 A     low floor 800 31 M     800 33 M     low floor 800 235 A     low floor 800 37 M     800 39 M     low floor 800 241 A     low floor 800 43 M     800 45 M     low floor 800 247 A 2   low floor 800 49 M     800 51   2   low floor 800 53   2   800 55   2   low floor 800 57   2   800 59   2  
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:15 05:45 06:15 06:15 07:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:00 14:15 14:30 15:00 15:15 15:30 16:00 16:15 16:30 17:00 17:15 17:30 18:00 18:15 18:30 19:15 20:15 21:15 22:15 23:15
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) 05:20 05:50 06:21 06:21 07:21 07:21 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:06 14:21 14:36 15:06 15:21 15:36 16:07 16:21 16:37 17:07 17:21 17:36 18:06 18:21 18:36 19:21 20:20 21:20 22:19 23:19
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út) 05:22 05:52 06:24 06:23 07:24 07:23 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:09 14:24 14:39 15:09 15:24 15:39 16:11 16:24 16:41 17:11 17:24 17:39 18:09 18:24 18:39 19:24 20:22 21:22 22:21 23:21
5,1 Budapest, Bojtár utca 05:24 05:54 06:26 06:25 07:26 07:25 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:11 14:26 14:41 15:11 15:26 15:41 16:13 16:26 16:43 17:13 17:26 17:41 18:11 18:26 18:41 19:26 20:24 21:24 22:23 23:23
6,7 Budapest, Bóbita u. 05:27 05:57 06:29 06:28 07:29 07:28 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:14 14:29 14:44 15:14 15:29 15:44 16:16 16:29 16:46 17:16 17:29 17:44 18:14 18:29 18:44 19:29 20:26 21:26 22:25 23:25
8,2 Budapest, Üröm v. mh. 05:29 05:59 06:32 06:31 07:32 07:31 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:17 14:32 14:47 15:17 15:32 15:47 16:20 16:32 16:50 17:20 17:32 17:47 18:17 18:32 18:47 19:32 20:28 21:28 22:27 23:27
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                
12,6 Solymári elág. (Auchan áruház) 05:34 06:04 06:38 06:36 07:38 07:36 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:23 14:38 14:53 15:23 15:38 15:53 16:28 16:38 16:58 17:28 17:38 17:53 18:23 18:38 18:53 19:38 20:33 21:33 22:31 23:31
14,3 Pilisvörösvár, 10-es sz. út, útőrház 05:35 06:05 06:39 06:38 07:39 07:38 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:24 14:39 14:54 15:24 15:39 15:54 16:29 16:39 16:59 17:29 17:39 17:54 18:24 18:39 18:54 19:39 20:34 21:34 22:32 23:32
14,8 Pilisvörösvári üdülőtelep 05:36 06:06 06:40 06:39 07:40 07:39 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:25 14:40 14:55 15:25 15:40 15:55 16:30 16:40 17:00 17:30 17:40 17:55 18:25 18:40 18:55 19:40 20:35 21:35 22:33 23:33
15,9 Pilisvörösvár, bányatelep 05:38 06:08 06:42 06:41 07:42 07:41 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:27 14:42 14:57 15:27 15:42 15:57 16:32 16:42 17:02 17:32 17:42 17:57 18:27 18:42 18:57 19:42 20:37 21:37 22:35 23:35
16,7 Pilisvörösvár, vh. 05:40 06:10 06:44 06:43 07:44 07:43 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:29 14:44 14:59 15:29 15:44 15:59 16:34 16:44 17:04 17:34 17:44 17:59 18:29 18:44 18:59 19:44 20:39 21:39 22:37 23:37
17,4 Pilisvörösvár, kultúrház 05:42 06:12 06:46 06:45 07:46 07:45 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:31 14:46 15:01 15:31 15:46 16:01 16:36 16:46 17:06 17:36 17:46 18:01 18:31 18:46 19:01 19:46 20:41 21:41 22:39 23:39
17,7 Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út 05:43 06:13 06:47 06:46 07:47 07:46 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:32 14:47 15:02 15:32 15:47 16:02 16:37 16:47 17:07 17:37 17:47 18:02 18:32 18:47 19:02 19:47 20:42 21:42 22:40 23:40
19,6 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 05:45 06:15 06:49 06:48 07:49 07:48 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:34 14:49 15:04 15:34 15:49 16:04 16:39 16:49 17:09 17:39 17:49 18:04 18:34 18:49 19:04 19:49 20:44 21:44 22:42 23:42
20,8 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 05:47 06:17 06:51 06:49 07:51 07:49 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:36 14:51 15:06 15:36 15:51 16:06 16:41 16:51 17:11 17:41 17:51 18:06 18:36 18:51 19:06 19:51 20:46 21:46 22:43 23:43
22,0 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 05:49 06:19 06:53 06:51 07:53 07:51 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:38 14:53 15:08 15:38 15:53 16:08 16:43 16:53 17:13 17:43 17:53 18:08 18:38 18:53 19:08 19:53 20:48 21:48 22:45 23:45
23,0 Piliscsaba, Klévíz 05:51 06:21 06:55 06:53 07:55 07:53 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:40 14:55 15:10 15:40 15:55 16:10 16:45 16:55 17:15 17:45 17:55 18:10 18:40 18:55 19:10 19:55 20:50 21:50 22:47 23:47
24,2 Piliscsaba, iskola 05:53 06:23 06:57 06:55 07:57 07:55 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:42 14:57 15:12 15:42 15:57 16:12 16:47 16:57 17:17 17:47 17:57 18:12 18:42 18:57 19:12 19:57 20:52 21:52 22:49 23:49
26,1 Piliscsaba, Magdolna völgy 05:56 06:26 07:00 06:57 08:00 07:57 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:44 14:59 15:14 15:44 15:59 16:14 16:49 16:59 17:19 17:49 17:59 18:14 18:44 18:59 19:14 19:59 20:54 21:54 22:51 23:51
27,5 Pilisjászfalu 05:58 06:28 07:02 06:59 08:02 07:59 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:46 15:01 15:16 15:46 16:01 16:16 16:51 17:01 17:21 17:51 18:01 18:16 18:46 19:01 19:16 20:01 20:56 21:56 22:53 23:53
29,8 Piliscsév, elág. 06:01 06:31 07:05 07:02 08:05 08:02 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 14:49 15:04 15:19 15:49 16:04 16:19 16:54 17:04 17:24 17:54 18:04 18:19 18:49 19:04 19:19 20:04 20:59 21:59 22:56 23:56
30,8 Leányvár, Műv. Ház 06:03 06:33 07:07 07:03 08:07 08:03 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 14:51 15:06 15:21 15:51 16:06 16:21 16:56 17:06 17:26 17:56 18:06 18:21 18:51 19:06 19:21 20:06 21:01 22:01 22:58 23:58
31,9 Leányvár, vá. 06:05 06:35 07:09 07:05 08:09 08:05 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 14:53 15:08 15:23 15:53 16:08 16:23 16:58 17:08 17:28 17:58 18:08 18:23 18:53 19:08 19:23 20:08 21:03 22:03 23:00 00:00
33,6 Kesztölci elág. 06:07 06:37 07:11 07:07 08:11 08:07 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 14:55 15:10 15:25 15:55 16:10 16:25 17:00 17:10 17:30 18:00 18:10 18:25 18:55 19:10 19:25 20:10 21:05 22:05 23:02 00:02
34,9 Dorog, Ipari Park 06:09 06:39 07:13 07:09 08:13 08:09 09:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 14:57 15:12 15:27 15:57 16:12 16:27 17:02 17:12 17:32 18:02 18:12 18:27 18:57 19:12 19:27 20:12 21:07 22:07 23:04 00:04
35,7 Dorog, Puskin u. 06:11 06:41 07:15 07:10 08:15 08:10 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 14:58 15:13 15:28 15:58 16:13 16:28 17:03 17:13 17:33 18:03 18:13 18:28 18:58 19:13 19:28 20:13 21:08 22:08 23:05 00:05
36,5 Dorog, Bécsi út 06:13 06:43 07:17 07:12 08:17 08:12 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:00 15:15 15:30 16:00 16:15 16:30 17:05 17:15 17:35 18:05 18:15 18:30 19:00 19:15 19:30 20:15 21:10 22:10 23:07 00:07
37,0 Dorog, vh. 06:15 06:45 07:19 07:13 08:19 08:13 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:02 15:17 15:32 16:02 16:17 16:32 17:07 17:17 17:37 18:07 18:17 18:32 19:02 19:17 19:32 20:17 21:12 22:12 23:08 00:08
37,5 Dorog, Gyógyszerárugyár 06:17 06:47 07:21 07:14 08:21 08:14 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:03 15:18 15:33 16:03 16:18 16:33 17:08 17:18 17:38 18:08 18:18 18:33 19:03 19:18 19:33 20:18 21:13 22:13 23:09 00:09
38,2 Dorog, Volán telep 06:19 06:49 07:23 07:16 08:23 08:16 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:05 15:20 15:35 16:05 16:20 16:35 17:10 17:20 17:40 18:10 18:20 18:35 19:05 19:20 19:35 20:20 21:15 22:15 23:11 00:11
38,9 Esztergom, Kertváros vá. bej. út 06:21 06:51 07:25 07:17 08:25 08:17 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:06 15:21 15:36 16:06 16:21 16:36 17:11 17:21 17:41 18:11 18:21 18:36 19:06 19:21 19:36 20:21 21:16 22:16 23:12 00:12
39,5 Esztergom, Kassai u. 06:22 06:52 07:26 07:18 08:26 08:18 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:07 15:22 15:37 16:07 16:22 16:37 17:12 17:22 17:42 18:12 18:22 18:37 19:07 19:22 19:37 20:22 21:17 22:17 23:13 00:13
40,3 Esztergom, Szalézi lakópark 06:23 06:53 07:27 07:19 08:27 08:19 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:08 15:23 15:38 16:08 16:23 16:38 17:13 17:23 17:43 18:13 18:23 18:38 19:08 19:23 19:38 20:23 21:18 22:18 23:14 00:14
44,1 Esztergom, Erzsébet királyné u. 06:28 06:58 07:32 07:23 08:32 08:23 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:13 15:28 15:43 16:13 16:28 16:43 17:18 17:28 17:48 18:18 18:28 18:43 19:13 19:28 19:43 20:28 21:23 22:23 23:18 00:18
45,1 Esztergom, aut. áll. 06:30 07:00 07:35 07:25 08:35 08:25 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:15 15:30 15:45 16:15 16:30 16:45 17:20 17:30 17:50 18:20 18:30 18:45 19:15 19:30 19:45 20:30 21:25 22:25 23:20 00:20

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
2 XII. 24-én nem közlekedik
6 XII. 25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest

Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service