Navigáció átugrása

Zalakaros – ezentúl a Budapestről 8:00-kor induló járatunk is érinti a települést

2022. június 22.

2022. július 1-től (péntektől), a Budapestről 8:00-kor Nagykanizsáig (a hetek első munkanapját megelőző napon Lentiig) közlekedő járat Zalakaros érintésével közlekedik, az alábbi kivonatos menetrend szerint.

Ez a járat ezentúl 1183-as jelzéssel közlekedik.

A teljes menetrend itt érhető el

1183 Budapest ◄► Nagykanizsa (◄► Lenti)

Megállóhelyek: Indulási idő
Budapest, Népliget 8:00
Zalakomár (Kiskomárom), Kultúrház 10:25
Zalakaros, Autóbusz-állomás 10:35
Zalakaros, Fedett fürdő 10:38
Galambok, Vendéglő 10:43
Nagykanizsa, Autóbusz-állomás 11:00
Nagykanizsa, Autóbusz-állomás 11:10*
Becsehely, Templom 11:27*
Letenye, Autóbusz-állomás 11:35*
Murarátka, Vegyesbolt 11:42*
Tornyiszentmiklós, Kultúrház 11:58*
Lenti, Autóbusz-állomás 12:15*

*A járat Nagykanizsa, Autóbusz-állomás és Lenti, Autóbusz-állomás között csak a hetek első munkanapját megelőző napon közlekedik.