Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Közbeszerzési szakértő / referens

Munkavégzés megyéje: Budapest

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2021-09-30

Közbeszerzési szakértő / referens

Legyél Te is csapatunk tagja!

A VOLÁNBUSZ Zrt. országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.

Társaságunk évente több, mint 650 millió utast szállít el úti céljához.

18.000 munkavállalónk által minden nap arra törekszünk, hogy utasaink számára minél magasabb szolgáltatási színvonalat nyújtsunk.

Járulj hozzá Te is sikereinkhez!

Főbb feladatok:

A közbeszerzési szakértő a (köz)beszerzési eljárások önálló előkészítése, teljeskörű lebonyolítása, koordinálása keretében:

  • elvégzi a megbízó által indítani kívánt eljárások egybeszámítási vizsgálatát, közreműködik az eljárás becsült értékének meghatározásához szükséges piackutatási tevékenységben,
  • elvégzi a műszaki tartalom (köz)beszerzési szempontú vizsgálatát, elkészíti a közbeszerzési dokumentumokat, koordinálja azok bíráló bizottság általi véleményezését,
  • gondoskodik a közbeszerzési dokumentumok jogszabályban meghatározott folyamatba épített-és utóellenőrzésnek lefolytatásáról,
  • lebonyolítja a beszerzési/közbeszerzési eljárásokat adminisztratív támogatás mellett,
  • gondoskodik a közbeszerzési eljárás folyamán a Kbt-nek, kapcsolódó jogszabályoknak és a társasági előírásoknak megfelelő adminisztráció teljességéről, a határidők betartásáról, hirdetmények feladásáról,
  • adatszolgáltatások, beszámolók, jelentések, elemzések, kimutatások és előterjesztések készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú vagy középfokú végzettség,
  • legalább 1 év ajánlatkérői oldalon szerzett, közbeszerzési eljárások önálló lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat,
  • EKR rendszer ajánlatkérői moduljának felhasználó szintű ismerete,
  • Microsoft Word és Excel használatának felhasználó szintű ismerete,
  • önálló munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent:

  • FAKSZ minősítés,
  • Uniós forrásból megvalósuló közbeszerzések lebonyolításában szerzett szakmai tapasztalat.

A munkavégzés helye:

  • 1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11.

A munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • kedvezményes utazási lehetőségek családtagok számára is,
  • home office lehetőség és rugalmas munkaidő,
  • FAKSZ minősítés megszerzéshez szükséges képzések finanszírozása,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett).

  • Kérjük mellékeld önéletrajzod a “Jelentkezem” gombra kattintva a fizetési igény megjelölésével együtt!

Jelentkezésed leadását megelőzően olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

Köszönjük!